Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wow, parádní rozhovor, díky za něj *3*
  • lip se daj definovat pravidla a udelat nejak solidni ai, lidi vycitaj skyrimu vselicos, ale me na nem vadi nejvic ruzny glitche, kdy se daj sejmout i nejsilnejsi nepratele diky volnymu pohybu s kterym si ai nevi poradne rady
  • Přiznám se, že zcela nerozumím tomu, jaká je výhoda krokovacího dungeonu, když uź asi dvě dekády máme technologii umožňující v dungeonech volný pohyb
    • Tilwaen
      Nenazvala bych to výhodou, zkrátka se to hraje jinak. Při správném designu krokovacího dungeonu musíš víc taktizovat.
  • Ale tohle vypadá vážně dobře. Existuje vlastně nějakej nefantasy dungeon? Nějak si nic nevybavuju. A tim víc mě to láká.
    • Starcrawler
    • Perihelion, post apo, turn-based combat, taky na Amigu,
    • System Shock by jím klidně mohl být. *1*
    • solomon.short
      Captive pro Amigu treba...

      Petrzalka pod! :)
  • Pro redakci - na stránce s podcastem jsem napočítal 8 reklam. Do toho se mi zobrazí další reklama ve videu před samotným podcastem a pak ještě vyjede přes půl okna prohlížeče další reklama. 10 reklam na stránce? Je to fakt nutný nebo si prostě ten AdBlock mám znova zapnout? Nemůžete alespoň dát pryč reklamy ve videích + ty vyskakovací, co překryjou obsah prohlížeče? Tohle mi přijde už fakt moc :(.
    • pokud se clovek podiva na vysledky ankety, tak se nemusi o agresivitu reklamy moc starat, kdyz 89% to mlcky trpi
  • vaporizer a rum? dobrý kombo *1*
  • janzeleny
    Pecka! Nádherná stylizace a už ten popis mě zlákal :-) Krom toho je fajn vidět někoho, kdo ví co dělá a jde si za svým cílem. Držím palce a rád si to zahraju ;-)
  • MikeR
    Tak to je bomba. Sice pořád zbývá jedno klišé, "máme chlápka a ten musí zjistit, co se s ním stalo", ale to vůbec nevadí. Prostředí je luxusní, je to takovej umírněnej, nekýčovitej a uvěřitelnej steampunk. Tenhle styl se dá pokakat úžasně snadno a výsledek je pak na zvracení, ale tomuhle věřím, je vidět, že mají vkus. Nápady co kluci prozradili slibujou spoustu zábavy s experimentováním a vypadá to, že i brzkou znovuhratelnost. Nesnáším zimu, ale v jistým ohledu se nemůžu dočkat januára či februára.

    Jinak ohromná inspirace pro všechny, co se dá dokázat ve čtyřech lidech, když si člověk věří, ale neopájí se falešnými pocity a používá hlavu.
    • Pěkně napsáno od první věty po poslední, s dovolením bych se pod to podepsal :). Taky se na to těším a to jsem dungeona hrál naposled možná před 20ti lety na Amize Dungeon Mastera ;) (krokování a navíc fantasy v tomhle stylu mě pak nějak přešly, ale Vaporum mě láká).
  • Diky za podporu borci!
  • solomon.short
    sympaticti chalani a maji to v hlavach srovnane. Fandim a na Vaporum se tesim, ten koncept se mi libi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit