Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na rozdíl od pana Vávry není takový machýrek....
  • Omg to je tady diskuze opravdu k veci panove
  • Co kdybyste natočili tea club s autory hry Cléa (taky od Slováků). Hra vypadá dost zajímavě a určitě by to byl zajímavý podcast.
  • KamilZm
    Kde je to video? Ani na games.cz (obrázek není aktivní odkaz), ani na YouTube ho nevidím.
    • Mart9
      Tohle je úplně stejné, jako když si lidi s upirátěnou hrou stěžují na oficiálním supportu, že jim něco nefunguje. Opravdu neskutečná drzost.
      • Co to meles? Kdyby to tu nebylo otapetovany jak na p**no strankach. Tak adblock nejspis nepotrebuje.
        Osobne ho mam taky, zapnuty jen na domeny tiscali.cz.
      • takze chci sledovanost, ale nepotrebuju k tomu divaky, revolucni teorie
        • Mart9
          Diváky s adblockem určitě nikdo nepotřebuje.
          • Jack1947
            Ty jedeš, my všichnií jsme špína a zloději největší odpad společnosti jen ty si ten jediný čestný ( i když pokálený) člověk co vede boj proti bezpráví a nespravedlnosti.
            • Mart9
              Jako vždy si nic nepochopil *12* *2*
      • Co to je za kravinu? On snad něco ukradl?

        Adblock je legální SW zdarma. Tedy nic neukradl. To, že weby jako třeba games mají všude samé hnusné reklamy o tom jak zhubnout apod...Ale hlavně sledují tvůj prohlížeč a co tam máš...To je spíše k debatě.

        A navíc to jde nastavit v adblocku aby problém nebyl. Tvůj kec je zcela mimo. A je naprosto fuk, zda web žije z reklamy na špekouny. Může to udělat jen pro VIP, může zavřít atd...Ale sledovat tvůj prohlížeč a pak vést boj proti legálnímu doplňku...Není OK a je to předem prohrané :)
        • Mart9
          Cože? Nic neukradl? Oni pracují, píšou, dělají tea club, aby měli peníze. A ty mají z reklam. Pokud si reklamu skrýváš, okrádáš je.

          To je mi fuk, když dostanu ban, za trest na měsíc zapínám adblock taky. Hlavně ale ať ten člověk nebrečí, že s adblockem nevidí video, to je opravdu drzost a důvod mé reakce.
          • Vzhledem k jejich agresivním reklamám už nehodlám sem chodit bez ad blocku, každá tolerance má své meze. To, že si ty necháš kakat na hlavu, není náš problém.
            • Mart9
              Mně je to fuk. Nezaznamenal jsem, že by sis stěžoval, že se ti nezobrazí nějaké video.
    • Paulcz
      Pokud vypneš Adblock tak tam je video je, ale nestíhá se streamovat, takže ho vypínat nemusíš :)
      • KamilZm
        ADBlock nemám a navíc mám předplacené games.cz bez reklam. A jaksi těžko by ADBlock zajistil to, že video není na youtube, chytrolíne. Navíc to dnes, když se to objevilo v RSS, už jede.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit