Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mirekdusinojc
    Výborně vypadající originální hra a moc sympatičtí vývojáři, přeju hodně úspěchů v budoucnu.
    Jinak v jednom z Fight Clubů jsem zaslechl, že v příštím Tea Clubu bude někdo z Plzně s velmi vypečenou hrou. Mohu poprosit o detaily? Mám sice tušení kdo by to tak mohl být, ale opravdu mě zajímá kdo přesně. :)
    • Luke
      Nech se překvapit :)
  • Factorio je skvele, diky za tuto hru! Drzim palce, at vyvoj pokracuje dobre.
  • Mart9
    27 hodin jsem přemýšlel, co negativního bych napsal, abych kluky potěšil, když jim ty negativní ohlasy tak chybí. No a nepřišel jsem na nic, tak jen popřeju, aby se jim tu hru podařilo dokončit podle představ a aby byla úspěšná.

    Ze samotného rozhovoru jsem měl hrozně dobrý pocit a těch půl hodiny mi opravdu rychle uteklo.
    • Možná teda akorát grafika ve Factoriu, hlavně když člověk zazoomuje. Pochopil jsem že nějaké peníze to vydělalo, tak proč nenajmout slušného grafika..
  • Jo tu hru mají promáklou fakt do detailu a klucí si na nic nehrajou. Držim palce a více takových vývojářů u nás.
  • sympataci
  • Automatizace.... to by byla úžasná hra pro Michala Kolesu *1*
  • je to odveci ale vedel by mi niekto povedat ako sa vola jedna hra je to z vlakmi pisalo sa o tom aj tu na games.cz ....je to nieco na styl Infinitum
    (hraje sa to cez prehliadac)
  • C-BEAM
    pozrel som si len prvých pár minút ale projekt aj vývojári ma náramne zaujali ... večer určite dopozerám!
  • Paulcz
    Po dlouhý době hra co mě zaujala na první pohled :) Držím palce a kupuju
  • Ze pry diky vsem co to stahli nebo treba i koupili *1*
    To je pak jasny proc se to tu nesnazili dostat do povedomi , stejne by to kazdej ukradl *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit