Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol panaci jak z pokemona... ale vypada to zajimave :)
  • Jack1947
    Worms escapes prison
  • Mladí a zabednění..., jako bych slyšel důchodkyni v galerii moderního umění : "co to proboha je ??? nikdo přece nemá hranatou hlavu ..."
  • To je až do očí bijící kopie Prison Architecta po vizuálu.
  • Ja bych zasebe prosil aspon tak mesic recenzi jenom pixet art indie her .... Je to jen mala nadeje, ale treba by jim praskla zilka a pak by sem opravdu vsichni Carmamrdoni a podobni hyper cool mega husty chuji prestali chodit. Ja sice chapu, ze vsichni ti, co jim rodice za tezky penize koupili nejnovejsi graficke karty, se tu musi sebeukajet nad nad kdejakou vizualne naslapanou chujovinou, ale me uz fakt nebavi pod kazdou Indie pixel hrou cist fakt ty stejny komenty od tech stejnejch lidi.

    PIXEL ART FOREVER
    • Kozy
      Kecy v kleci.

      Proč nejdeš pryč ty?
      • Nejspis proto, ze games.cz obsahuje krom diskuzi (obsahujicich i chore vyplody ruznych jedincu) spoustu fajn clanku, ktere rad ctu a zajimaji me. Bohuzel me obcas zajima i diskuze.
    • N7N7
      "Ja bych zasebe prosil aspon tak mesic recenzi jenom pixet art indie her ...."


      Vždyť už ses dočkal.
      • *1* ok .. beru .. tak to bylo malo .. tak dalsi mesic *2*
  • Nechápu proč dneska děcka musí hrát jen hry se "super" grafikou...Osobně mě většina těchto her po chvilce přestane bavit, jak jsou nudný a mají jen tu pěknou grafiku
    • Konzum = jednoducha, snadna a povrchni zabava
  • Miserius
    Hrál tu někdo hru The Great Escape (přesně podle filmu)? :) Já to hrál když to vyšlo, jako puboš, a v tý době jsem ještě vytáčel internet jednou tydne a jedinej zdroj informací tedy bylo Score a Level. Mozna proto mi The Great Escape prislo jako vyborna, uzasna hra kterou jsem dohral asi 5x a jeste nedavno jsem na to vzpominal jaka to byla pecka... Pak jsem se podival na Metacritic, na nejake screeny a celej muj raj se rozpadnul *1* Pařil to tady ještě někdo? Přijde mi že to nikdo nezná
    Mysim hru z roku 2003
    • davidBray
      to je jako s filmama, nehraj, nekoukej nenič si super dojem a zážitek :) já to mám třeba takhle s tím filmem - great escape, v 10ti nejlepší film a teď ve 30 je to největší trapnost :(
    • Ja to hral na zx spectru :-).
    • smajdal
      hrál jsem demo a nic moc
    • Great Escape ne, ale dřív jsem hodně pařil na Amize Escape from Colditz viz. http://www.youtube.com/watch?v=WVWjxMlS9pU , který se tím asi hodně inspiroval, pokud to teda nebyla přímo předělávka na Amigu. A bylo to docela těžké.
    • Já to hrál, ale co si pamatuju, tak jsem se daleko nedostal (navíc jsem to měl půjčený, takže jsem byl v "časovém tlaku"). Ještě si pamatuju další 'pecku', kterou jsem na PS2 pařil jako malej harant - Prisoner of War. Ach ty vzpomínky. Koukám, že obojí je i na PC (což jsem dodnes nevěděl). Že bych zavzpomínal?
  • Proboha už STOP pixel artu !!!
    • Jedny z mých nejmilejších her ...
    • GlaDOS
      Proč? Je to validní grafický styl, jako každý jiný. On taky není pixel art, jako pixel art. Podívej se na obrázky ze skákačky Owlboy. Nemůžeš popřít, že ta hra vypadá nádherně. Je to pixel art. Pak se podívej na The Passage. Též pixel art, i když už ne moc líbivý. Nelze vše házet do jednoho pytle.
  • Ja se jenom bojim jestli po letech delani Wormsu porad dokola budou vlastne jeste umet delat neco jinyho.
    • Ved oni budu len publisheri.
      • Aha tak to ale meni vsechno.

        Popis te hry zni ve skutecnosti docela zajimave tak jsem teda zvedavej.
    • N7N7
      Jak je vidět z obrázků a z videa, tak bohužel asi nebudou... *9*
  • ach tyhle hipsterohry..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit