Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to nejlepsi hra na svete (aspon pro me). *3*
  • radeji by tady melo byt info, ze Origin, pres ktery budete muset BF3 hrat, bude monitorovat vasi praci na PC a veskere udaje muze EA pouzit
  • No tak neviem kto si myslel ze na minimapkách ktore TDM bude mať povolia 64 hračov? Snad len nejaky masochista... *1* Tieto mody su pre pechotne boje nablizko bez vozidiel. Bude to dobre pre CoD gamerov ktory tu najdu novu skvelu alternativu oproti zastaralemu a skostnatenemu CoD. Co sa tyka BF a CQ tak nevidim dovod sa obavat ze by to nejako pokazili prave nejaký nový hrači. V BF3 si najde každy to svoje a bude to hrať. Neobavam sa zeby nejake CoD lamy hrali dookola CQ mod a kazili to mozno zo zaciatku budu skusat ale nakoniec ostanu pri TDM a dalsich mensich modoch alebo sa proste naucia hrat CQ lebo inak ich to bude tažko baviť hrať.
  • TDM do battlefieldu nepatří. Battlefield měl být hrou jen pro určitou skupinu hráčů. Takhle to bude masová zábava pro kohokoli (včetně hráčů, o které v battlefieldu nestojím) a zase se bude kazit hratelnost. Jen doufám, že omezí bodování při hře v TDM - třeba polovinu bodů či ještě méně. Je mi naprosto jasný, že bude hrát drtivá většina hráčů právě TDM, protože příjde do battlefiedlu dost CODkařů a jim podobných a ti nic jiného než death matche (nejprimitivnější typ hraní fps her) neumí.

    Musíme si zvykat - battlefield 3 je především komerční produkt a komerce tady vyhrává na plné čáře před vším ostatním. Tradice battlefieldů je dávno mrtvá...
    • I v BFBC2 se nejvic hrajou velky mapy s veskerou technikou. Nevidim duvod proc by to melo bejt u BF3 jinak?
      • Ale nemel hov*á prosím ťa... BF bola vždy mainstreamová arkáda, ktorú môžu hrať aj 8-ročné deti.
        • A.A nepsal nic o obtiznosti apod., ale o stylu hry a ten mainstramovy ROZHODNE NEBYL. Prave diky te technice, strategickym prvkum (Cety > Velitele cet > Commander) a poctu hracu byla znacne odlisna od ostatnich MMO FPS. A on si postesknul nad tim, jak moc se to priblizuje prave tomu mainstreamu (COD, CS atd.).
          • Ved to tam ostava...Teraz že tam pridaju niečo navyše vadí?! Alebo paranoia ze toto znici hranie CQ modu lebo pridu lamy, mainstream len koli TDM modu a podobne? Ale prosim Vás, robite paniku ako keby tam nemal byť plnohodnotny CQ mod ale len tento TDM. CQ je proste BF CQ a ten sa proste hrat CoD stylom nebude dať fakt nechapem co placete. *7*
        • Sry, to mala byť reakcia na A.A.
  • TDM je jakoze RUSH ? ... nebo Conquest? .... naprikald nevim o tom ze by v BC2 byl TDM ...
    • Ve hře bude rush, conquest a TDM (team deathmatch), stejně jako v BC 2 ;) Vždyť o hře už se napsaly stohy informací...
      • To ze to nevis, neznamena ze tam neni. Krom rushe a conquestu je tam i squad deathmatch a squad rush. To ze se to skoro nehraje je druha vec, v BF3 te taky nikdo nebude nutit hrat DM.
        • vim ze tam je squad rush a squad DM .... ale o TDM nevim :D ... asi je to jinak pojmenovany ale v BC2 proste herni mod TEAM DEATHMACH neni :)
  • je mi to jedno TDM sem hrál jen proto abych dostal ten pin za výhru (v Bad Company2) proč hrát v 24 lidech když můžeme hrát v 64 lidech
  • Paulcz
    Viděl jsem video z MP a nemá to žádnou atmosféru, jen náhodný shromáždění pěšáků, vozidel a lítajících objektů co to po sobě šijou hlava nehlava (navíc z pár metrů). Příjemnou zábavu :)
    • Videl jsem videa z hodne MP a vzdycky to byl chaoticky shluk lidi co po sobe palili na par metru, hlavne protoze ty mapy proste vetsi nebyly. Nicmene co jsem videl BF3 tak mi to prislo ze to hlavne vizualne posune zazitek o kousicek dal. Uvidime jak na tom bude hratelnost.
    • *1* to si mě pobavil to jak kdybys zahlásil : viděl sem video byl na něm sex nic moc jen dopředu a dozadu žádná atmostféra nic záživnýho (záživný to začne bejt až když to člověk sám hraje (dělá) *1* jasně ne každej má rád FPS ale soudit jen na základu videa a na základu posledního videa kde je ukázán i souboj se stíhačkama a pár jiných věcí sem si řekl ( je mi jedno že budu muset mít v kompu nějakej origin když nebudu chtít nepoužiju to a taky víc na ho*no než icq to bejt nemůže *1*
  • v bc 2 tdm taky nebili vozidla, a bylo to pro min hraci, takze mali zlepseni
    • Ty voe to je pravopis...
      • mas pravdu, to je tim ze si to po sobe nekontroluju
  • Tak serie Battlefield byla vždycky o vozidlech a týmové spolupráci, a mod TDM neobsahuje ani jedno. Podle mě ho tvůrci neměli do hry vůbec dávat. Až budu chtít TDM bitvu 12vs.12, tak si zahraju CoD4, kde je to asi nejzábavnější. Až si budu chtít zahrát se hru se skvělou grafikou, velkými mapami, vozidly a týmovou spoluprácí, tak si spustím Battlefield 3/Bad Company 2 mod Conquest nebo Rush. O tom je tahle serie a proto mám tuhle hru objednanou a veškeré informace o jiných modech jsou mi, stejně jako mnoha fandům téhle serie jedno.
  • Zayl
    Mě vždy přišlo jako hloupost hrát v méně než 64 lidech. To je alespoň bitva- člověk potkává různorodé nepřátele (tu tank, tu sniper...), musí se správně zachovat a přizpůsobovat styl hraní.
    A hlavně frontová linie, která se na některých mapách často vytvoří, připomíná válečný film.

    Battlefield bez techniky mi připadá jako zbytečnost, to radši jít hrát TF 2.
    • To jsi ale špatně pochopil tu zprávu. V MP je víc módů a zde se mluví o TDM, což je mód, kde se rubá každý s každým. Dokážu si představit ten naprostý chaos. A kdyby do toho ještě přibyly vozidla, to byl totální chaos.
      • Zayl
        Ale jo, pochopil. Battlefield byl vždycky o Conquestu. Pokud chce člověk jen rubat vše co vidí, existují na to lepší hry.
      • TDM neni kazdy s kazdy to je DM , TDM je team deathmatch coz jsou vetsinou dve skupiny kdyby tam byly vozidla mohlo by se dobre taktizovat tank by jel ve predu prorazel cestu a pechota by se za nim kryla atd proto me se taky nelibi ze v TDM nebudou vozidla nebo jak jsem psal nize moznost si zvolit ANo NE vozidla a pripojit se na server kde je to nastaveno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit