Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj me se stava že když tf2 zapnu jede ale jak si dam server a nacita se hned u konce nacitani se vipne cela hra poradte prosím *9* *10*
  • mě se team fortress narmálně zapne a po chvilce se sekne a objeví se černá obrazovka , ale ne žeby se sekla celá hra ale jen obraz jinak zvuky furt slyšim. PLS poraďte mi co stim
  • když klikam na hru tak se nic neděje
    *10*
  • když zapnu tf2 tak my to napíše tried to add C:/ program files (x86)/steam/steammapps/sommon/team fortress2/tf/custom/models as search path. This is probably what you inteded. chck c:/program files(x86)/steam/steamapps/common/team fortress2/tf/custom/readme.txt for more info *11*
    • Vojta_Ilavsky
      Tak si dej check file integrity vole.
  • Mam Takový Problem když zapnu Team Fortress 2 Tak Se Mi Zapne Na 1 sekundu a pak se mi zas vipne poradtemi pls *9*
    • Mě taky !!!!!!!! *9*
  • Dobrý den mám potíže se spuštením Team fortress 2. 2xkliknu a bum naskočí tam male okénko asi na 1 sekundu a pak se to vypne. HW požadavky v pohodě utáhne WIN 7 HOME PREMIUM 64.tak lidičky fakt nevím poradte *9*
    • Presne to mam aj ja, lenze mne sa cela obrazovka zacierni, na sekundu pocujem hudbicku a potom ma to hodi naspat
  • Ahoj jak zapnu konzoli pls ? ? ? :)
  • Ahoj všichni! *4*
    Poraďte mi prosím. Když spustím TF 2 tak mi to napíše: Launcher Error Failed to load the launcher DLL: (null). alke TF má stejné minimální parametry jako CSS a tak jsem zmatenej proč mi to nejde..
  • Kde se dá koupit awp?
  • Ahoj už dva dny mi nejde TF2 píše mi to: You do not have enough disk space available to run this game.Please free up some disk space and then try again. co s tím? *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit