Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě zaujala zmíňka o tom, že tohle je v mnohém pokročilejší než tablet. Osobně tedy nechápu jak je to možné, když tohle je v podstatě jen hloupá obrazovka, která je zajímavá bezdrátovám přenosem videa ale jinak je to všechno o konzoli. Tenhle kousek plastu s obrazovkou a pár tláčítky vydrží 3-5hodin a váží 500g zatímco například iPad váží 602g a všechen hardware je v něm. V čem je tedy WiiU gamepad pokročilejší?
    • Protoze rozdil mezi grafickym cipem pro tablet, kterej vsechno pocita a grafickym cipem pro tablet co dostava video a zobrazuje ho bude ve velkosti a vaze naprosto minimalni. Navic, ta PCB deska se soucastkama vazi par gramu. Nejvic dela displej, baterka, plasty okolo.

      Je to proste tablet, jenom misto OS a zamereni na nejaky aplikace atd. (co ma bezny tablet) ma hardware specializovany na stream videa a odesilani ovladacich dat do konzole.
      • Mno ja tim chtel rict ze je jiny, ne pokrocily, jak taky sam pises. Jenom jsem to nejak zapomel dopsat. *15* Ale mas pravdu, je to jednoucelova vec, ta nikdy tablet nenahradi. Jedina vec (jak jsem psal) je ze umi ten stream, nic vic.
      • Tohle rozhdoně není tablet. Je to jen hloupá obrazovka, která umí příjmat obraz bez drátů. Jinak je to všechno v konzoli. Tohle si ven nevezmete zatímco iPad jo. Myslím, že tenhle superdívný ovladač se z iPadem nedá srovnávat, všechny výpočty běží na konzoli zatímco iPad si je počítá sám. Bez sítě a konzole se tahle stupidita nepohne...
      • To pořád nevysvětluje v čem je pokročilejší. Tenhle popis odpovídá maxiálně slovu "jiný" ale rozhodně ne pokročilejší :-)
    • *A onen iPad vydrží +-9hodin aktivní.
      • Datový přenos obrazu + neustálý přenos informací o tlačítkách, vibrace, a větší váha ipadu je i díky větší baterii
        • Neustále informace o tlačítách žerou minimum to spíš ten obraz, ale to rozhodně neznamená že tahle obrazovka je pokročileší než tablet z operačním systémem...
      • Podle me budou hodne zrat ty vibrace. Bez nich by mohl vydrzet o dost dyl
  • RockStar
    Tenhle koncept mi přijde totálně mimo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit