Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak pánové s timhle hnusem jděte k šípku. Tak nějak to vypadá že počítačové hry zažívají devoluci.
  • Na tohle se tesim, i kdyz to asi bude jen nekolik na sobe nezavislych obrazovek ne?
    • Myslím, že ne.
  • Keyz
    To bude naštvání.
    To demo nebo co to bylo, bylo dost drsné. Nějak mi nepřišlo, že byla možnost se zamyslet, něco vyvodit a podle toho to udělat... Opakováním a zkoušením to šlo, ale to nebyla zrovna zábava.

    Bohužel to bylo tak postaveno. Na malých rozhodnutích, kde když člověk udělal pár věcí jinak než hra chtěla, tak se to spočítalo a již to nešlo řešit.
    • Raziel_cz
      Ona ta prohlížečová verze taky vznikla snad za dva dny, čili mimo jiné i bez pořádného otestování, tohle bude promakanější. *3*
  • Marllone
    Gemini Rue ve mně nastartovalo takovou zvláštní vášeň pro sci-fi thrillery ve 2D. Resonance, Waking Mars, The Swapper. Já to tam pošlu a jdu do speciální edice Gods Will Be Watching :)
    • ja zase Primordia taktiez od Wadjet Eye games. bolo to super a navyse to malo uzasny soundtrack http://www.youtube.com/watch?v=dk8bV7bvyBk
    • GlaDOS
      2D scifi, jo? Tak to doporučuji adventuru The Fall a po očku sledovat Wadjet Eye Games. Po historické A Golden Wake plánují vydat kyberpunkovou adventuru Technobabylon.
  • Tupik
    Já přežiju vždy jen 12 dní a pak zařvu na utok náke bestie :D
    • Já dal max 19. Přišlo mi, jak kdyby víc už nešlo. *1*
  • Nekompromisní návyková zábava. Epizodu v divočině jsem hrál nepřetržitě, hlavně pak v práci, za to jsem byl rád, že se to dalo hrát z prohlížeče. Skvělý info, že už to zítra vychází.
    • A já myslel, že v práci se má pracovat. Že by státní zaměstnanec?
      • lol ja bych tipl ze jen neni blbec a umi si najit normalni zamestnani a ne otrocinu :D
        • Inquisitor
          Kéž by to bylo tak jednoduchý :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit