Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera jsem to zkouknul. Líbilo se mi to, až na hromadný útok policistů do metra a podzemí. Bylo to jako lámání rekordu v počtu policistů v metru. Potom útok policistů v závěru filmu. To jsem přetrpěl. Proti samopalům v takovém špalíru? Borci asi neměli pud sebezáchovy. :)
  • Malleth
    Včera sem to konečně zkouknul a musim říct, že sem byl celkem zklamanej.
    Nejvíc mě tam asi vadil velkej počet náhod a nelogičností. Balovo chrchlání když mluví jak Batman bylo sice k smíchu i vpředchozích dílech od Nolana, ale tady už místama i šišlal :(
    Jinak Bane je boží (podle mě nejlepší nepřítel z tý trilogie), Catwoman se taky povedla, ale Miranda tam byla podle mě navíc. Souboje mi přišli o něco lepší než v předchozích dílech hlavně díky menšímu počtu střihů.
    Sem zvědavej co s Batmanem bude dál a doufám že neudělaj Justice League
  • Celkem nuda , Muži v černém o 100% lepší a zábavnějěí *3*
  • Tak po druhe projekci si vrnim blahem, Bane nehoraznej a sceny s nim jsem si uzival min. stejne jako s Jokerem v Temnem Rytiri, za me Diky Velke Diky.
  • takze: dobry zakonceni serie. trosku horsi nez jednicka a o neco vic nez dvojka. bane mi nesedl - nevim proc mu byli zoldaci tak loajalni. ligu stinu v jednicce chapu a jokera se bali + je platil.. ale poslednich 30 min. filmu super. ps: mozna bane ji tekutou stravu brckem. :D
  • Jedol Bane vo filme nieco?
    • Jo myslim ze v pulce slupnul gulas z nekolika nemluvnat a pak si sel pridat, jo a mezitim si odskocil na velkou.
      • Ok lebo s tou podivnou tlamou to neni sranda... *15*
  • Muzu se jen zeptat kde ste na tom byli ?? Ja byl na premiere na Floride
    • Jeruzalém
    • J na to koukal s Nolanem jeste nez to posilal do strizny.
    • Vladivostok
    • Brno. ;)
    • Denver.
  • Black_Hand
    super: hlavne v prvni polovine byl batman + dentuv zakon vylicen trochu negativne a v kontrastu s tim co dela bane jsem s potesenim zacal pochybovat, ze se snazi batmana vykreslovat jako spravnaka (konec predchoziho byl tedy trochu "foreshadowing"). martin si toho autoritarstvi vsim taky :).
    blake nebyl jen blba figurka. jemne zvladnuta catwoman. tom hardy byl moc dobry, hlavne pri tech zaberech zblizka byl hodne zajimavy pohled na "nevinne" oci.

    ne tolik: skoda, ze se museli drzet tematu ras al'gula se znicenim gothamu. radsi bych, kdyby nebyl fixni cas a batman mel daleko vetsi problemy presvedcit ostatni, aby se k nemu pridali.

    do konce jsem hloubal, jestli bane nemel schovany jeste nejaky plan, kvuli kteremu potrebuje donutit batmana aby se nejak specificky choval.

    trocha rypani: jak muzete poslat signal do olovenyho nakladaku? a reaktor byl oddelitelny takze antenu neberu :). docela me zarazily bruceovi bicepsy ve veznici, potom co dlouhe mesice lezel a jen prezival.
    • smejki
      já ti u TDKR dostal od logiky takovejch šest kopanců, od kýčovitých/klišovitých scén asi osm pěstí, aby to dokonala rána lopatou při seznání, že jsem ten mega-twist vycítil na půl filmu dopředu.
      • Black_Hand
        tak co ja vim, to vycitil kazdy, kdo cetl komiksy. aspon postavy nejednaly jako uplny pitomci. ano kycovity a klisovity sceny tam byly, ale pochybuju, ze se tomu v takovym filmu jde vyhnout.
        • smejki
          kdybych to znal z komiksu, tak to asi nezmiňuju *3*
          • Black_Hand
            ok :). ja to taky neznal. ale je pravda, ze mi taky trochu vrtalo hlavou, jestli "ta-osoba-klicova-v-twistu" pro nekoho nepracuje a kdo byl ten "kamarad jedne jine postavy".
  • Osobne Batmanovky nemusim, ale Jocker v podani Heata bol nezabudnutelny a zasluzi si za jeho vykon uznanie a je to,vlastne bol to Pan herec.Skoda ho.Od DKR nic moc neocakavam, vlastne po pre mna totalnom fiasku a tragedii ktora sa vola Prometeus, uz moc tento rok od americkej velkej produkcie nic neocakavam :-(
    DKR som este nevidel ale oplati sa to pozriet? V porovnani s povedzme predchadzajucim netopierom.
    Ps: Balea fakt nemusim.Vecsino jeho "herecke umenie" spociva v jedom xichte a vyraze a chrchlavom hlase.T4 bola slabota vo viacerych ohladoch ale teda on tomu tiez moc neprial, takze ostatne postavy v DKR stoja za nieco, je tam tahun ako Jocker naposledy?
    • Co se Ch.Balea a jeho hereckého talentu týče tak naprosto souhlasím.Jinak by mě vcelku zajímalo jak by asi vypadal třetí nolanův batman kdyby Ledger neumřel a jeho postava se tudíž mohla objevit ve 3 díle...
    • Kdyť i pan Jack Nicholson prohlásil, že by to ani on sám takle dobře nezahrál... Heath Ledger je vůl, že se předávkoval no :( škoda ho docela mě to mrzí :-x paradoxně jeho životní výkon byl první a zároveň i poslední...
  • Bylo to celkem fajn počtení až do doby, kdy jsem u filmu (!) na Batmana (!!!) narazil na sousloví "call of duty". Děláte si srandu (pr.del)? To je opravdu nutný přirovnávat / zmiňovat tuhle $$$ prolezlou sérii všude? Při každý hře a teď už i při filmu?! Jděte si tim codkem někam pánové!
    P.S. ten článek jsem nedočetl.
    • smejki
      tento příspěvek obsahuje málo vykřičníků!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit