Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super, cekam uz od unora
  • A to uz som nedufal ze este pride neaky update. Na terrarii mam nahrade viac ako 120h a tato sprava ma velmi potesila :)

    Kto si chce skratit cakanie tak odporucam mod na Terrariu - Dark Soul: The Story of Red Cloud. Mod ma viac ako 600+ new itemov, 290 NPC a 14 Bossov. Ked budete hrat poctivo tak je velmi narocna skakacka v open worlde (jednoducho terraia v ktorej nemozeme kopat a nicit co sa vam zachce. ) Sam som sa nedostal este ani do 1/4 hry lebo som si vyrobil item ktory som nemal mat a ulahcil som si cestu .. Urcite odporucam pre hardcore hracov Terrarie a "skakaciek" :)

    Officialne o mode: The Story of Red Cloud is a massive full game Zelda/Dark Souls inspired adventure built inside the world of Terraria. It will take players through 14 dungeons spread across an expansive and inter-connected world, encompassing an estimated 15 to 30+ hr experience that will offer enough to do and see to enjoy more than one playthrough.
  • Stormangels
    SE tu hádáte jestly Terraria nebo Starbound a já budu hrát obě dvě a obě mam koupené.
    Na Terrarii se těším a až dohraju a pak vyjde Starbound tak jdu na něj.
    • Ja jsem ješte nekoupit Starbound, ale souhlasím s tebou.
  • Už aby to bylo, trailer vypadá skvěle.
  • walltar
    Já si asi zrovna počkám na Starbound ...
    • Lawliet
      moje slova.
  • Asi si rozjedu Terrarii znovu, jen nevím, jestli se ještě chytnu.Zvyknul jsem si z Gnomorie, že nemusím kutat osobně. *1* Novinky potěšily a když člověk vezme, že je to přídavek zadarmo, tak klobouk dolů. Pořád lepší než drátem do oka. *3*
  • Yes!!!!
  • Terrarie, Starbound... Pápá "Letos se budu učit!"
  • Doufám že TotalBiscuit a Jesse Cox s tímhle patchem opět rozjedou svojí Terraria serii. *1*
    • walltar
      Ti by si taky mohli počkat na starbound, ale řekl bych, že tam asi bude dominovat Yogscast vzhledem k tomu, že už dělali jedno velké video.
  • Na tohle jsem čekal dlouhý čas *4* , terraria i je tak užasná hra proto jsem si ji koupil. V Temhle noveho obshavu je tak toho hodně, vodopády, půl a jiné tvary bloků které jdou udělat pomoci nářadi s kladivovou silou, ...
    Poděkujte @Cenx, kvůli ní máme toto nový a ůžasný obsah.
    tak si běžte ješte zahrát Terrariu než bude mít novou aktualizaci a nabrat nové zkušenosti, bude se to hodit. Nemužu se dočkat si zahrát totálně novopu Terrarii. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit