Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ja mám už deset let Samsunga - kancelarskyho, obycejnyho za par stovek. Obcas do ni cmrndnu omylem trochu vody, tak ji alespon rozeberu, vycistim, odrbu, vysusim, slozim a jede smse dál.
  • Rozklinut clanok -> plusy a minusy -> minusy cena -> zatvorit clanok...
  • Coffin.Corner
    Škoda že se běžně neprodávají mechaniky s klávesami těsně na sobě jako u NB. Furt mi při psaní sjíždějí prsty do mezer...
  • residentevilfans
    Nevim kolik vam za tohle plati, ale porad jeste asi dost malo :D
  • Pro nerváky jako já je každá klávesnice nad 800 Kč zbytečná :D Mě paradoxně vydrží spíš nějaký C-tech než klávesnice 3 krát dražší do které praštíte 3 krát a už nejde :D Zkušenosti už mám :D Pro chytráky : Kupuji si to vše za své :D U maminky nebydlím takže si na to musím vydělat :D Když si to zničím tak je to moje blbost ale prostě ty online hry k likvidaci klávesnic a myší přímo vyzývají :D Než jsem pochopil že je lepší CS:GO odinstalovat než ho hrát tak jsem zničil dvě myši :D
    • Hele je to o přístupu.

      Já třeba zvolil přesně opačnej postup, kupuju si kvalitní a drahý hardware abych si pak v raplu 2x rozmyslel do čeho mlátím :D Do roka jsem byl ztěhle nesmyslných amoků vyléčen :)
  • totalna kopia Corsair K95 platinum!
  • Tato klávesnice se prodává za krásných 4500,-kč . Kdyby aspoň měla nějakou mechanickou (silikonovou ) zdímačku na fanfulína ,ale bez ní je to neprodejné.
  • Další porce novinek z báječného světa Asusu!
  • Jak moc velká je přidaná hodnota oproti levným mechanickým klávesnicím z Číny? Funguje parádně a mám ji za méně než čtvrtinovou cenu a to počítám i přiražené clo. Jediné mínus je, že musíte čekat cca 3 týdny než dojde a nemáte český potisk kláves (není problém pro ty co píší všemi deseti).
    • Aku mas?
      • E-Blue K753
  • To je mi náhoda, zas recenze na Asus produkt :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit