Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak já třeba neznám nikoho, kdo by si kvůli konzoli kupoval TV. Všichni ji už měli. Ale naopak k PC si monitor musíš koupit vždycky. *4*
  • http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=playstation-4-v-roce-2017-b7qc

    Tady se můžete podívat na exkluzivity pro rok 2017, je toho opravdu mraky. Normální člověk nestihne ani ty exkluzivity...
  • Tady je zas nablito... ani jeden z vás nejspis na svém nabuš pc nebo konzoly nema co hrat když tu tak na sebe plivete. Taky nechapu tu honbu za 4k... to je zas nějakej výmysl jak utracet za pitcoviny ???
    • tak 4k na konzoli je defakto podvod, jedná se jen o upscale
      • Nějací markeťaci vypotili že 4k je hrozne úžasny a lidi se z toho mužou po... ja ješte nestihl dohrat hry ze stare generace konzol a tech her na pc... nejaky 4k me dobře dalšich 10 let necha úplně chladnym
        • souhlasím, navíc pro většinu TV a obývacích pokojů je 4K zbytečné a lidské oko nepozná rozdíl mezi 4K a FH, takže PS4 pro má pro mě hlavní výhodu v lepší kvalitě ve FH...
  • No nekecej, můj pracovní panel stál přes 40k na hry je to zbytečnost, že?
    • test
    • zaty
      Můžu se zeptat, k čemu na práci potřebujete panel za 40k, když pracujete v elektrokrámě?
    • A proč na herním webu píšeš o pracovním panelu?
  • No, když se kouknu, jakse tu kolegové PCčkáři předvádí, jsem fakt rád, že na PC ty hry nekupuju, místo toho si koupím konzolovku a zpirátím to na PC, protože alespoň takhle mohu ukázat prostředníček všem nedospělým fanboyům na PC.
    Neříkám, že konzolisti se chovaj lépe, ale dokud to je v menší míře, než na PC, nemá smysl PC hry kupovat.
    • Jaký má názor pár internetových trollů vliv na PC trh??

      Ale chápu, že pirát si své trapné chování vždy musí nějak ospravedlnit! A vy očividně hry pirátíte, aby jste to "natřel" internetovým trollům! Dobrá práce!
      • Ale dyť si koupím konzolovku všech her - výojář tedy prachy dostane a já mám legální kopii, za kterou jsem si zaplatil. Nevidím v tom absolutně žádný problém.
  • Díky, v Datartu ani v žádném z obchodních řetězců nepracuji, máme malinkej obchůdek jež se zaměřuje na trošku vyšší segment spotřební elektroniky. Takže ještě jednou, kvalitní 4K monitor kolem 10-15k, kvalitní nabušená TV 25-30k a to už je sakra rozdíl co?
    • Dražší televize stojí klidně 100 tisíc a více, takže prodáváš nějaký normální televize.

      Když vezmeš televizi za 30K + PS4Pro = 40k.
      PC pro 4K? 35K, monitor a příslušenství = 20K - 55K.
      • Doby, kdy dobré televize stáli jenom 100 tisíc a více jsou už pryč. Neříkám, že i dneska ty televize tolik nestojí, ale jedná se spíš o přehnaný luxus pro lidi, kterým nevadí vyhodit ty peníze.
        Dnes se dá už dost kvalitní TV koupit od těch 35 tisíc.
        • Neříkám že ne! Ale prémiové značky nekoupíš za 30 tisíc to ani náhodou. On pracuje s normální elektronikou, kterou seženeš všude. Pokud by pracoval s luxusním elektrem, řešil by tu televizi o jiných cifrách, o nic jiného mi nejde.
    • Můj monitor stál 32 tisíc. Za 10-15 máš nějakýho nekvalitního prcka.
  • Nepovídej, Já pracuju v obchodě s elektronikou a TV vidím každý den. A kvalitní TV s kvalitním panelem a obstojným podsvícením vychází na minimálně 25K.
  • Ten nabušenej monitor, bude stále stát podstatně méně, než skutečně nabušená TV s nějakým kvalitním panelem, že?
    • *15* Už to zabal...
    • Ty ses asi dlouho nedíval na ceny televizorů, že? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit