Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc pěkné:) ale chtel bych si na tom zkusit novy dayz standalone ;)
  • Jack1947
    Super videa, ano "hra" co vyuzije OR asi nejvice ze vsech testovanych.

    No, timto se obavam jen jedne (dobre druhe) veci aby z toho nebyla fakt "hracka" predrazena hlavne na tyto interaktivni "hry" no jako jine hry taky ale aby to nebylo to hlavni.
    • Až se rozběhne masová výroba, bude to levnější a levnější, pak to někdo okopíruje a bude to zase levnější, já to koupím až to bude levnější, řekněme za cenu 22 monitoru. Řekněme si to otevřeně ,že jsou to hračky všechno, vyhozené peníze řekla by manželka, krámů mám už hodně a tohle bude zřejmě další.
    • Varjag
      Lidé utrácejí moře peněz za mnohem větší číčoviny.
      Pokud OR moc nepřekročí předpokládanou prodejní částku, myslím, že to bude "hračka", která bude stát za každou korunu své ceny...
    • Erien
      My už opravdu víme, jaký názor na OR máš. Opravdu musíš ten samý blábol, psát pod každý článek, co tu o OR je?
  • Miserius
    Máš to za oknem dědku *1* A to jsem si myslel že Pavel je takovej suchar *15*
  • jeste ze mam pasy... *1*
  • no moje názor, je

    že se docela bojím, ociulus fit bych radši nezkoušel, abych se protože bych bál.Kdybych si měl vybrat tak bych si radši hrál bych bez oriculus fitu připadá mi to nějak lepší a taky se nemusel
    • Ty si z toho nicku sundej to "CZ"... Hůř jsi už psát nemohl.
    • Miserius
      Jacku?
  • proc se ta hra tak desne seka? problem samotny hry,nebo pocitace,na kterym to jede?
  • michelangelocz
    Prvni pomerne zajimava, Oculusi, Pavlem testovana hra. Jen by me docela zklamalo, kdyby bublina kolem virualnich realit (pac nejde jen o Oculus) splaskla, treba prave kvuli jejich pripadny interaktivni nepouzitelnosti.

    Kdyz to vezmu 'zanr po zanru'. Tak horory (i kdyz mozna spis to, co dnes pod nalepkou hororu vznika, at uz ve hrach nebo ve filmu), byt s virtualni realitou casto sklonovany, me pro svoji zdebilnenost obzvlast nelaka.

    Taky se VR asi nestane idealni platformou pro rychly, na presnym pohybu a orientaci v prostoru zalozeny akcni hry. Coz me taky netrapi, pac uz ani nevim, kdy jsem naposledy nejakou takovou hral (ehm, oukej :) – Bishock Infinite)

    Ale, co takovy... adventury! Pozvolnejsi, atmosfericky, zajimavy prostredi servirujci, silne pribehovy, rekneme pozorovatelsky kousky bych si na tom nekdy hrozne rad zahral.

    A RPG? Uvidime, jak se na VR bude hrat napriklad Prijd Kralovstvi Tve.
    • Všechno bude mami. Všechno bude. *5*
  • Varjag
    Na video jsem zatím nekoukal, v práci bez zvuku to nemá cenu, ale těším se, až si ho pustím večer doma.
    Já si naopak myslím, že OR má ohromný potenciál, nemůžeme přece soudit budoucnost technologie na základě prvního prototypu jako krátkozrací zakonzervovaní zpátečníci :)
    A kdyby ne, vzpomeňte si (kdo znáte) na Meoskop :D (http://www.stereokotoucky.cz/cz/sheet_meoskop1_cz.html) ..když si vezmu, kolik hodin jsem v dětství strávil fascinovaným pozorováním statických snímků s hloubkou prostoru.. :)
  • ja bych rek ze OR zkonci neco jako interaktivni film... jiny vyuziti to skoro nema...
    • GlaDOS
      Já bych řekl, že ne. Máš slabou fantazii.
    • wenceslaus
      Máš doma funkční křišťálovou kouli?
      • jo a ma i dolby digital ;)
  • "Skvělý" framerate. Z toho musí bolet hlava i bez 3D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit