Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den,nedavno jsem si stahl hru the amazing spiderman pro ipad, a jsem ve 49 kole a je tam takovy ukol ze jsem na aute a musim nejak nenapadne aby me nevideli a ja nevim jak to udelat..kdyz tak napiste na facebook:Adrian Kaco.DIKY
  • DoDojr: myslis ze bych podle obrazku zjistil jak si hra stoji, musel sem to zkusit, a vysledek uz vis... ;)
  • generalmajor: ja hral vsechny spidermany, a fakt chujovina, mozna ve trojce pekne zpracovany mesto, ale to je tak vse, nehral bych ho ani kdyby to byl jedinej titul na svete, ale tak beru ze je kazdyho vec co se mu libi a co ne, to zase uznavam, ze kazdy ma jinej nazor :)
    • OK, takže ty si hrál VŠECHNY Spider-many, ale nikdy ho hrát nebudeš. Zajímavé
      • Mno když hrál všechny a byly naprd tak asi nebude už hrát další stejně jako já :)
  • kdyby to hoši z rocksteady zvládli jako batmana všechny herní komiksový adaptace, byla by to pastva pro oči, ale ikdyž se to asi nikdy nestane, tak představovat si to můžeme ... :D
  • tesim se
  • asi tak, docela by mě zajímalo, čistě z teoretickýho pohledu jak by hra vypadala kdyby ji dělali hoši z rocksteady ... (batman arkham city)
    • Jazz
      Božské dílo
    • Generalmagor
      Jo, tak toho se bohužel asi nedočkáme. :( Ale taky mě to napadlo. Bylo by to vysloveně EPIC! :D
    • Taky jsem si tak rikal...
  • Další chujovina se jménem Spiderman..
    • Generalmagor
      Komentáře člověka, který nerozumí, ale přesto ,,mluví'', nikoho nezajímá :)
      • Heh já sem si teda nevšim že by nějakej spiderman sbíral ovace...většinou to byl propadák :))
        • Shenkster
          Mě to bavilo dost...až na tu blbou optimalizaci (mluvím o třetím dílu)...asi proto spousta lidí Spideyho zavrhla *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit