Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Graficky to vypadá fakt perfektně.To je snad poprvé, kdy mi obličeje postav připadaly jako živé.Ale byl bych radši, kdyby to byla single player hra.
    • Přesně to si vždycky říkám, když vidím cokoliv z téhle hry, chtělo by to singl.
  • No urcite to takto vo finale vyzerat nebude
  • Tuhle hru sleduji již od oznámení, protože mě přitahuje koncepce tohoto MMO RPG mixnutého se střílečkou. Míra detailů, destrukce kooperace. Prostě je to koktejl, který dobře vypadá má netradiční námět a troufám si tvrdit, že bude dlouho dobře bavit.
    Paradoxně to bude snad první titul kde k něčemu bude i to hraní na tabletu, na to hodně lidí zapomíná. Proto je to pro mě zatím jedinný opravdový next gen :)
  • TheGGG
    wau luxus, už to chce ten PS4 *14*
  • Nejlepsi trailer na E3, ale pozor je to ubisoft, nedavam tomu moc velky nadeje
  • Bože dej ať je to i při vydání pořád tak bombastické jako teď a neposerou to jako ty Hlídací psy.
  • Smekám klobouk. Takhle to vypadá, když se ždímá hardware na maximum a optimalizuje. Člověk si jen s hořkostí na jazyku představuje, jak by dneska mohly vypadat hry, kdyby je dělali primárně na PC.
    • Tak pokud smotné PC pokryje většinu nákladů na vývoj a nebo i vydělajín spoustu peněz, není problém se zaměřovat na PC. Do tý doby..
    • Já si ždímání HW na max představuju trochu jinak...
  • Grifus
    Jak me hrani her v poslednich letech prestava vic a vic bavit, tak kvuli tomuhle bych si snad vzal i tyden dovolena z prace. Hezky poradne zaparit s partou kamaradu a stravit nekolik desitek hodin ve virtualnim svete, jako treba kdysi v Lineage II. *5*
  • V článku máte "No man's land" , určitě jste měli na mysli "No man's sky" :)
    • sleepless
      Sakra práce, pitomá chyba. To má člověk z hraní divných strategií. Díky za upozornění.
      • Oboje je špatně. Správně je to No Man's Sky.
  • Ta mapa je strasna ale jinak je to nadhera. Opravdu doufam ze to vyjde na PC. Ta holka ma navic fakt sexy hlas... coz sem asi nepatri... ale stejne jsem vam to chtel napsat.
    • PC verze byla oznámena. Čekal bych tak několik měsíců po konzolové, ale vyjít má.
    • Díky, Drasťo.
      • Rado se... az zase budu chtit neco napsat urcite se nebudu drzet zpatky.
        • Budeme se těšit, Drasťo. Ale musíš do toho dát všechno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit