Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • držte sakra huby!!! vždycky dopředu všechno dobrý pomluvíte a pak to nakonec stojí za kravské lejno :-)
  • Jack1947
    Já tehle tě frašce nevěřím a beztak by člověk musel mít partu, lidí nwebo si sehnat tohle hrát sám je sebevražda. Plus to je only MMO...
  • Velká škoda, že to bude MMO :(.
  • a jak to muze vyjit 8. brezna kdyz uz je skoro cervenec ?? :-O
    • kennyB
      Že by 2016???
      • 3016
  • Než hrát s anonymními vo.asy tak to radši risknu s boty. *6*
  • Majkl
    u traileru si zahrajte oblíbenou hru "poznej assety vykradené z jiných Ubisoft her" *1*
    • Tak když mají nějaký věci již hotový, proč něco dělat znova a zvyšovat tak náklady, že?
      • Vojta_Ilavsky
        To by nevadilo, ale když vidíš to samý každej rok minimálně 3x... *11* A tím vypůjčením nemyslím komplet ubisoftí praktiku všechno naroubovat do sebe a pak to vydávat za novou featuru.
        • Přesně a ještě navíc rok od roku hnusnější, aby to nakonec nevydali v pixelart grafice to bych se ani nedivil. Ku.va a to jsem se na to tak těšil.
          • Taky jsem se na to těšil. Teď už vůbec. Je to úplně stejný případ jako první gameplay trailer z Watch Dogs nebo z čehokoliv. Ale Ubisoft k tomu dohodí 20 vyjmutých misí (rozuměj exclusive DLC's) a plastovou figurku z 3D tiskárny (rozuměj collector's edition) a bohužel na to zase dost děcek naletí a uvěří photoshopovaným trailerům :-(. Je to ale vše o lidech. Kdyby si u pár ubi titulů lidé počkali pár dní od vydání na recenze a potom se rozhodli zda koupit či nekoupit, tak by to Ubisoft donutilo změnit politiku a začli by s tou upadávající kvalitou něco dělat. Ale to se samozřejmě nikdy nestane, dokud jim budou děcka takhle z ruky. Nevím jak vy ale nechodím do pekárny zaplatit za chleba, který ještě není upečený. *5*
    • Vojta_Ilavsky
      AC+Splinter Cell+Ghost Recon?
      • Majkl
        jj, + Watch Dogs , třeba ty policejní auta a taky ty vánoční světýlka z Far Cry co měli domorodci ve vesnicích *1*
        • drasta
          Docela pochybuju ze ty policejni auta jsou assety z Watch Dogs jak rikas... Schvalne si to zkus porovnat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit