Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj pobezi mi nejak lidsky hra na Intel i3 2,1 GHz, 6gb ram, Nvidie GeForce GT540M 2 GB ?? Dik.
  • smejki
    Lukáši, jak tě tak poslouchám a čtu, tak si říkám, jestli to u tebe náhodou nevypadalo nějak takhle *1*
    http://www.videacesky.cz/skece/reakce-na-skyrim
    • Spades
      Mě u té hudby jen běhá mráz po zádech, ale tohle už je fakt moc :D
    • super video loooool, dík že jsi sem dal odkaz:))
    • omg tak to proste nema chybu *1*
    • OMG! *1* Jake dobre a tych poslednych 5 sekund, no co k tomu dodat, true sotry *1* *1*
  • lol me zaujal ten borec v 5:25 kde taha tu kladu, kdyz kladu poklada tak si to malem polozil na hlavu
  • proboha co ten inventar? to je neco strasneho, bozee, to je neuveritelne jak dokaze besheda zkvrvit inventarem celou hru a co ta mapaa, mapa v rpg ve 3d??? uaaaaaaa a ty souboje zase vypadaj stejne chaoticky jako v oblivionu a proc proboha strkaj do videi zenskou s tak otravnym hlasem?
    • Ten inventar je opravdu na dve veci, pro konzole mozna OK, ale pro PCckare nepouzitelny. Uvedomte si kolik toho v inventari budete mit a tohle vsechno bude dostupny jen pres scroll? To se uscrollujeme k smrti. Uz vidim jak15 vterin scrollujete kvuli zakouzleni fireballu a prosim nerikejte mi,ze to poresi hotkeys.
      Snad na PC bude inventar upravenej.
      • Byl to ale vůbec inventář? Si nedovedu představit že bych s tímhle nasadil brnění, šperky, lektvary ....... podle mě to je jenom nějaký systém rychlého výběru pro levou a pravou ruku a snad tam taky bude klasický inventář pro ostatní věci.
        • Spades
          podle mě to byla jen nějaká databáze věcí, což mi ale do té hry vůbec nesedí.
          Douf´ám, že to zase zmodujou
    • Ja som sa strasne smial ako tu vsetci pindaju na ine hry a ako ospevovali Skyrim ale po tomto videu nemaju rozhodne pravo sa vysmievat z ostatnych hier, kedze Skyrim by sa dal tim pokusom o minimalizovanie UI prirovnat k Dragon Age 2 (a to este to DA2 ma oproti nemu plnohodnotny inventar a nenechajte sa vysmiat 3D inventar ? naco :D:D:D) a menenie pohladu je vpodstate ucelove kopirovanie z Fallout 3 pricom mi pride ze ten first person pohlad maju nedorobeny (najme ked vidim to machanie mecom ako sorry ale dost strasidelne :D). No a ako nejaky vrchol toho vsetkeho ma dostalo to menenie zbrani a abilit (vsetci tu nadavate na nejaky komplex Chucka Norrisa a tento hlavny hrdina vie strielat plamene, blesky, liecit a este je dobry v lukostrelbe a meele kombate), jedine dve veci co ma z tohto videa zaujali pozitivne je mozny pocet prepracovanych itemov a dalej pekne spracovanie npc a prostredia ale to zase tuto hru neslachti na nieco uzasne.
      • Rorschah
        Kolac, hráj jsi vůbec někdy aspoň jediný TES ? ..Chuck neChuck, je fuck kolik abilit umíš, tohle není mmorpg.
      • Pobavilo *1* ...pockaj ty si to myslel vazne?
      • smejki
        "menenie pohladu je vpodstate ucelove kopirovanie z Fallout 3"
        my head is full of fuck!
      • ved elder scrolls je cele o tom jeden hrdina vladne vsetkemu, vie byt po case dobry vo vsetkom, ved uz len v oblivion ci morrowindu som zacinal iba akysi bojovnik a uz tak okolo lvl 40 si boh, skoro tak pre mna ziadna novinka toto, ze hrdina vie vsetko
        • mne len ide o princip, ludia su proste pokrytci ked na jednu vec nadavju pricom tu istu v inom prevedeni uznavaju :D
          • On je rozdil mezi treba "prejrealistickym" CoD a fantasy RPG, ktery stoji na vyvoji postavy. Vyslechteni "Chucka Norrise" je jedna z hlavnich motivaci.
            Ony vsechny ty tvoje poznamky ocividne vychazej z toho, ze nemas paru o cem mluvis...
            • Troll in the dungeon ...
    • Takový jako ty by neměli pouštět ke hrám jako je Elder Scrolls! Ještě jsi viděl HOVN* a už děláš závěry, jak je vše zk**vené a na nic... Raději drž tlamu *3*
  • Odulin
    Kdybych se těšil na tuhle gamesku ještě o kousek víc, tak se asi po*eru. Ne vážně, jedna z mála sérii, která ve mně ještě dokáže vyvolat příjemné mravenčení a zatím to vypadá vše bude tak jak má.
    • já si jeden čas myslel že už mě hry nebaví tak jako dřív, ale to je tim že ted posledních 5 let byla etapa sraček... ale ted se u spousty her blýská na lepší časy :-)
      • Tak našly se výjimky. Třeba Mass effect 1, ale i 2 jsem si docela užil. Mafii 2 také. Starcraft 2 a Napoleon Total war jsou také kvalitní kousky. Ale v zásadě máš pravdu, že ty hry už nejsou to co bývaly.
      • Odulin
        Jj mám to podobně ;)
  • silene odflaknutej, nic nerikajici clanek
    • Oni tu hru nehrali... jen na ni chvilku koukali... tezko muzes cekat plnohodnotnou tristrankovou recenzi... :-)
      Navic v zaplave dalsich clanku, prezentaci atd.
  • "Na zjednodušování se tu nehraje ani omylem a kdo tvrdí opak, lže si do kapsy." Jako jednou člověk ujede, ale tohle už je systematické chování, které s recenzenstvím nemá společného vůbec nic a článek degraduje. Vážne Grygar neumí napsat text, ve kterém by si neplivnul na ostatní?
    • Uber plyn... tohle je proste nejvetsi strasak modernich her... i v pripade Skyrimu se objevovaly spekulace, ze z toho bude konzolova mlaticka pro jednodussi publikum. Pokud tomut tak neni fajn, vsichni jsme jen radi a je dobre, ze to nekdo v clanku zdurazni...
      Proc by to nemelo s recenzenstvim nic spolecneho? (kdyz pominu, ze tohle neni recenze, dokonce ani prewiev) Zrovna tahle veta je pro me osobne jedna z nejdulezitejsich informaci, pokud je pouzita objektivne.
      • "Zvěsti o přílišném zjednodušování se naštěstí nepotvrzují." x "kdo tvrdí opak, lže si do kapsy". Jedno je slušné vyjádření, druhé v překladu znamená, že kdo si myslí něco jiného než autor, je ko*ot. Nevěřím, že ten rozdíl nevidíš.
        • MickeyMutant
          Třeba to není myšleno tak agresivně, jak jsi to pochopil. Možná si jen přečetl některé hystericko-spekulativní reakce v diskuzích a chtěl se k nim stručně, a tedy zjednodušeně vyjádřit.

          Co máš na mysli tím úletem a pliváním, o kterém píšeš? Nečtu tady moc diskuzí, ale Lukáš Grygar se mi zdá natolik inteligentní, aby se do někoho bezdůvodně nenavážel, tak mě to dost překvapuje.
  • S tim co jsem videl jsem spokojen, aby take ne vypada na velice dustojne pokracovani, ktere si na nic nehraje.
    Jen co bych z meho pohledu privital ,tak doufam, ze mapa bude dosti velika a ve hre bude i vice lokalit mimo zimni obdobi , přeci jen davam prednost krasne zelene plani ci lesu, popr pousti :-)
  • KIMCID
    hezkej článek *3*
  • smejki
    vypadá to na úspěšný reparát. juch!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit