Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cau vsichni jak mam sakra v guestu zubatá koruna otevřít ty mřížové dveře dvere uz jsem udělal všechno *16*
  • ja mam stimhle taky proble v pohode si pokeame a on odemkne dvere jenze nejdou otevrit klikam na pismeno E ale nic se nedeje poradite mi prosím ? :) :(
    • Seš nějak bipolární.
      • coze sem? :D
        • Bipolární. To bude to tvoje "":) :("

          A konečně se mi povedlo rozluštit co že to vlastně máš za problém. Kup si originál. Tohle je problém snad jen té první verze.

          No, a mezitím by ses mohl naučit vyjadřovat se srozumitelněji.
  • Funguje to, ještě musíte vylézt ze hry a znovu ji nakopnout a najednou jsou dveře otevřené *3*
  • Retardi, kupte si lepsi masinu a nebudete nadavat jak je to na ho*** hra.
  • znate někdo přikaz na animačku za cech zloděju v jeskyni irkngthand ??
  • Mám zatím týden nepřekonatelný bug v hlavní linii. Během úkolu Znalosti předku, se mi otevře to Okulárium/Oculory a šipka mi označí uvnitř Svitek předků, "E" ho vezmu, ale neobjeví se mi v inventáři (nikde, a i když má vážit 20 čehosi, tak se mi nezvýší ani váha) Jdu pak do Jícnu, kde na to drak reaguje jako že ho mám, ale u trhliny nejsem schopen nic přečíst protože prostě není co. Tak jsem ho přes konzoli nahral do inventáře, objeví se hláška o přidané věci, ale stejně se neobjeví. Popsaný bug, že nelze svitek vzít, a že se tedy musí z věže vem a zpět také nepomáhá. Nic jsem k tomu nevygooglil. Pomoooooct ! *13* *16*
    • EDIT: tak jsem splnění toho ukolu obešel, šlo jen o moment kdy přečtu svitek a dostanu se do jiného času - konzolový povel "setstage MQ206 10" mě popostrčil o kousek a ostatní už hraju normálně - bohužel bez konzole bych se dal nedostal
  • Ten Skyrim nejde nainstalovat chci dokončit instalaci ale když je tak v půlce přípravy na instalaci tak mi Steam kterej je tam myslim povinnej řekne že:Server je momentálně příliš vytížený počkejte chvíli psk to zkuste znovu lae já už to zkoušim tejden a dost mě to štve *16* .Ale můj disk měl již při rozbalení na kraji vykouslý zoubek myslíte že to je tím? A CD má dva větší škrábance na nejmenším kruhu CD. Díky za případnou radu.
    • Ten zoubek jsi měl prodejci omlátit o hlavu, teď už je na to asi pozdě. Ale se Steamem by to nic nemělo mít společného, ne. Zkus to prostě aktivovat na Steamu bez používání disku.

      Library > tam je dole pod seznamem her "add a game" > activate a product

      Jestli to bude fungovat (což je docela možný), mužeš poděkovat Ceneze za to, jací jsou neschopní distributoři.

      Jinak Steam bývá nejvytíženější mezi sedmou a desátou.
  • Zdravím mám malej problém, týká se hlavní linie. přečtu na Jícnu světa svitek předků a přenesu se do míst a do doby kdy se chytali bojovat proti alduinovi ale Alduinprosgte neprileti nevite nekdo co s tim?? diky moc
    • Ten překlad mě nikdy nepřestane fascinovat.

      Ono mu to chvíli trvá, jak dlouho jsi čekal?
      • Asi tak pul hodiny pořád tam stáli se zbraní v ruce a já se mohl otáčet dokolečka a ten alduin pořád nechtěl přiletět
        • Na to by teoreticky mohlo pomoct napsat do konzole (po uložení hry, pro jistotu)

          "setstage mq206 70" na naučení se .....výkřiku??? Prostě Shoutu potřebného k postupu
          "setstage mq206 100" Ke skončení výpravy do minulosti
          • ja to hraju na PC, mam normlne npsat "setstage mq206 70" mam to tam napast behem ty vypravy do minulosti??
            • Jistěže na PC, konzole příkazovou konzoli nemají.

              Zmáčknout ~ , tím se zobrazí kozole (příkazový řádek) . Tam to psát. A možná nejdřív první, pak konzoli vypnout a zas zapnout, aby si hra všimla, že se něco stalo.
  • čiště hra dost nahodně nebo když du rychle do jine lokace tak to občas stale načita a nic se neděje
    • Uh...nevím, klasika je aktualizovat všechny ovladače, vypnout nepotřebné programy (Xfire, různé rádobypomůcky pro výkon)... když to nepomůže tak reinstalovat hru, když ani to tak reinstalovat systém *1*

      A jakou verzi hry máš? A bavíme se tu o PC verzi doufám.
  • hej koupil jsem si hru chci hrát stale mi to se seka tak že občas se to rozběhne občas to musím vypnout na tvrdo dost často nechapu *16* přitom požadavka hardver mám dostačujíčí *13* nevíte čím to muže bejt ? nějaký napady přičiny ?
    • Čistá hra nebo nějaké mody? Aktuální ovladače?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit