Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DavRed
    Bože... horší hru sem nehrál *10*
  • vyzkoušim to diky moc.
  • ahoj mam problem s jednim ukolem mam v nem najit tři časti gauldurova amuletu ale v jeskyni ktera se menuje folgunthur mi nejde otevrit zamek je tam drak,orel a vlk nevyte nekdo jaka je ta kombinace ja uz skoušel snad všechno ale pořad nic diky predem za odpoved
    • Jdi do inventáře a podívej se na ten spár ty znaky jsou na něm.
  • newite nekdo jak vyrabet healing lektvary? asi sem troll ze na to nemuzu prijit :)
    • Pochybuju, že někdo wí. Ale možná někdo ví. No, škoda.
      • je to jednoduché. jednotlivé ingredience ochutnej (klávesa E v inventáři), tak zjistíš základní vlastnost každé ingredience. potom se ti při alchymii rozdělí ingredience podle jejich známých vlastností. každý lektvar je nejméně ze dvou ingrediencí, pokud přidáš i třetí, je lektvar silnější a současně může získat další novou vlastnost podle toho, jestli se ti při míchání podaří objevit novou vlastnost ingredience (každá má 4 vlastnosti). jak zjišťuješ nové a nové vlastnosti (ať ochutnáváním nebo mícháním lektvarů ze třech ingrediencí), objevují se ti nové kategorie lektvarů... z vlastní zkušenosti doporučuji míchat vždy ze 3 ingrediencí ze stejné skupiny lektvarů, protože lektvary jsou pak silnější a zároveň objevuješ nové vlastnosti přísad...
  • Ja hraju redgarda valecnika(vseumela:) ) a taky si nemuzu stezovat..
    • Všechny postavy jsou dobré, jde o to využít u každé její potenciál na plno :) Ve Skyrim muzes i s jinak mágovým elfem sekat mecem hlavy a to bez problemu :)
  • Jednorucni meč: 247 Damage + Vysaje 20 hp, zemře-li cíl do 10s jeho duše naplní kámen duší. Dva meče: 741 damage -||-
    Štít: 116 defense + zablokuje o 40% vetsi damage, + 37% odolnosti vuci mrazu.
    Zbroj: 366 defense + 31% k regeneraci zdraví, + 62 bodu do zdraví
    Helma: 177 defense + 40% ucinejsi lukostrelba, + 62 bodu do many
    Rukavice: 156 defense + 40% zvyšení damage, + 40% zvysi damage lukostrelby
    Boty: 156 defense + 40% zvyseni damage, + 37% odolnosti proti bleskum
    Nahrdelniky a prsteny měním dle potreby (damage, resistance)
    Maximalni defense: 1455 (berserker) - bez berserku 970
    Maximalni attack: 1482 damage + 40 vysati zivota (berserker)
    Ovladnuta magie obnovy! Level postavy 49
    • bych vam ty pandulaky rozbil na jednu ranu :D
  • Vážení tak asi takto...)....níže v debatě mám pár přízpěvků....kdy jsem v podstatě nastínil, že jsem na začátku hry, a zas tolik posuzovat nemohu.....už jsem u Skyrimu byl celou noc...a já vážně nepamatuji které hře by so tohle povedlo....a zmiňovaných 100 důvodů co je na hře špatně??...naprosté nesmysli a hovadiny ...proč že?...protože jako hráč je jednoduše vůbec nevnímám...prostě jsem tam a hraju a svět mě pohltil a užívám si to.....prostě bomba, skyrim je boží.
    • Po prvej noci som bol rovnako na tom ako ty, ale ubehol tyzden hrania a podla mna je ta hra desna sragora... reyklacia... recyklacia...dialogom sa radsej vyhnut... je to plytke a prazdne...
  • Ok, asi nadesel cas pridat vlastni ciselny nazor na skyrim. 9/10... a to maximalne. Osobne bych se do hrani nepustil, to az desitkova hodnoceni a relativne mensi hromada prace nez obvykle, me k tomu primela... Pro predstavu co jsem za hrace :) - Za poslednich nekolik let jsem dohral snad jen DeusEx (u me 10/10 - jedina hra co me donutila odsouvat ostatni cinnosti jako skolni projekty, zakazky, stravovani na "pozdeji") Portaly (9-10 - proste glados! a radost) Rage (7 - libiva, ale prazdna) + mensi hry (trine, limbo - pecicky). Pro me Skyrim nabizi prilis mmnoho moznosti, cimz mi rozmelnuje celkovy pocit z hrani (clovek hraje hodinu a vlastne nic neudela...). Mam rad moznosti volby, ale tady je toho moc. Detaly delaji dokonalost, a v detailech skyrim zakopava, mozna proto, ze se snazi delat vsechno. Takze jsem bud prerostl vek, kdy jsem schopen odpoustet hram neduhy (pac neduzivou hru nemam motivaci / cas hrat) a nebo nejsem cilovka. Kazdopadne ted lituju, ze jsem se nepustil radeji do Zaklinace (pripada mi ted jako, pro me osobne, lepsi volba), cimz narazim na mistni recenzi. Recenze ocejchovana 10kou by mela upozornovat na neco specialniho. Skyrim je jen lepsi Oblivion. A ten jsem "hral" vzdy tak 30 min, stylem kochani / prochazka krajinou, unava onou cestou, smrt rukou cehosi, exit game. Nikdy jsem netusil, ze s Vavrovou skepsi ke hram budu souhlasit, ale Skyrim je pro me splaskla bublina a v tom se snim patrne shodnu.

    Neverim, ze to nekdo docte, ale mel jsem jistou potrebu... to svetu sdelit; a neprecist si to po sobe :)
    • Souhlasim. Jsem na tom velice obdobne. Dokonce jsem si jej jeste pred samotnym hranim vysperkoval dobrymi 3 desitkami doporucovanych a znamejsich modu (od grafiky a lepsich textur, po nove veci, monstra, hezci ksichty apod vecicky navic) a presto jsem tomu ne a ne prijit poradne na chut a pohltit me to. Jestli to bylo atmosferou, ktera na me ve zdejsim pripade nepusobila zdaleka natolik do hloubky az magicky co u obou predchudcu, celkovou zjednodusenosti na poli rpg prvku, technologicky zastaralejsim dojmem ze hry, mozna to zkratka bylo od vseho trochu jsem tomu dal nakonec po pouhych 30 hodinach hrani vale... A to rikam jako clovek, co stravil v Morru i Oblivionu dobrych 200 mozna i vice hodin v kazde z nich. Osobne mne zkratka Skyrim zklamal a cekal jsem vice nez s cim hra prisla. Ono taky casto cim je hrac starsi a ma vice co s cim srovnavat kdy standardy postupne narustaji, o to pak byva casto narocnejsi. Holt uz nejsme cilova skupina hracu:) Jinak to s tim Zaklinačem 2 mame take stejne, toho si ale nejpozdeji k Vanocum nadelim.
    • Musim rict, ze cim vic casu ve hre travim, tim me bavi vic, aneb: "Jak jsem investoval celou sobotu do skyrimu." A ted pozor,... NELITOVAL JSEM! :)
  • Na strankach z videa to stahnout nejde- autor udelal soubor neviditelny pro verejnost- nebo tak neco. Neví nekdo odkud jinud se da stahnout. *9*
  • A ake jsme si vsiml ze nejvice hra pada kdyz se zrychlene portuji po mape, poradte prosim nekdo co tism padanim ?
    • Snoobi
      znova si stiahni tu cracknutu verziu od razoru :)
      • No to uz me take napadlo ,ale nechci to crackovat kvuli patchum atd

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit