Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje hraní

    http://www.youtube.com/watch?v=p-J_btTXHBY
  • Jak je to prosím vás s českou lokalizací na xbox verzi?
  • ruthan
    Zvysuju ctivost, povrchniho clanku (z hlediska pohledu na kvality hry), ale tak jednou za rok reagovat mohu.

    To hodnoceni je mimo, pokud se nekdo povazuje za fanouska Daggerfallu a nebo Morrowindu, nemuze tohle hodnotit tak jak hodnoti.., ano je to nalestene nejvice v serii (GUI spatne, ale o to hry nejsou), ale je to vnitřně vyklestěné.. Nicméně, když dá člověk 10/10 Deus Ex 3, tak už může dávat 10 všemu, až vyjde v dnešní době, fakt dobrá hra, jakoliv je to pravděpodobné, tak jí autor bude muset dát 15/10.
    Budu to hrat budu to hrat desitky hodin, ale nebudu si lhat do kapsy o kvalite dnesnich her.. *13*
  • Malleth
    Kdyby se vám někomu stalo že bude přes futra pavučina a nejde rozsekat zbraní, tak si reloadněte hru. Je to nějaký bug
  • Nechapu proc tam nedaj treba auto nebo jinej dopravni prostredek na koni je to skoro stejne rychli jako bez nej.
    • On ten kuň dokažě i sprintovat když zmačkneš alt... nemyslim tim běh, ale sprint. A mimoto, i bez sprintu je několikanasobně rychlejši.
    • Malleth
      Výhoda koně je v tom že můžeš běhat bez toho aby se ti vyplýtvala stamina. Al je fakt že ten kůň má do Red Dead Redemption či Shadow of Colossus hodně daleko (co se rychlosti, ovládání, vzhledu a animací týče)
      • nevýhoda koně, že se z něj nedá aspoň jednoručním mečem bojovat...už ani neslízám když míjím vlky, medvědy a jinou havěť...jenom to zdržuje
        • To bude preto, lebo to nie sú kone, ale zamaskované kamzíky. Skúste si z nimi vyliezť na nejaký kopec, takého koňa by vám závidel aj Hillary. *1*
    • auto????? to je ako do NFS zaviest kone.....
      • nemuzes srovnavat svestky s jabkamy... NFS je simulace z realnyho sveta a TES zase strilecka z fantazy sveta
        • Tolik nesmyslu v jednom kratkem prispevku zaslouzi pochvalu...Hadam ze nemas ridicak kdyz rikas soucasnemu NFS simulace z relanyho sveta...a Skyrim strilecka? *8* *8* *8* *8*
          • Vidlevkrku
            Skyrim strilecka tak to jsem se fakt hoooodne pobavil :-))))
        • Paulcz
          NFS je stejný fantasy jako TES :)
  • ještě jedna věc...dojedu konečně do Winterholdu abych se dal k akademii a jako test musím vyvolat flame atronacha - kouzlo na to mám ale nejde vyvolat a píše to že nemám dost magicky. Kolik jí teda musím mít abych ho mohl vyvolat? jak ji zvýším? je to kouzlo pro appertience a já mám Conjuction na 15 lvl ale třeba kouzlo Soul trap což je taky na appertience vyvolat můžu. tak teď nevím v čem je problém resp kde vzít víc magicky..
    • Nájdi si nejakú mŕtvolu a kúzli na ňu soul trap, kým nevylepšíš conjuration (skill znižuje nároky na manu pre kúzla z tejto skupiny) na dostatočný level aby si mohol vyvolať atronacha.
      • pri levelovani davej body do magicky, nebo vypij lektvar fortify magicka, nebo si oblec nejaky ocarovany roby nebo celenky co ti tu manu zvedaj, nebo trenuj tu skolu magie, pripadne to loadni, priste ti zada jiny kouzlo co mas predvest :)
        • kdo se tam pak má ale zase vracet 20 minut koňmo? :) asi se na to vyfláknu
          • Wtf? Slyšels už o fast travel? Mapa - kliknout na ikonku - jsi tam hned.
  • mám v kouzlech v aktivních ROCKJOINT že to snižuje o 25% malee attack - předtím to tam nebylo, žádný brnění nebo zbraň to nezpůsobuje, nevíto co to je a jak se toho zbavit??
    • vyřešeno
  • Moc hezky, autor napise ze je napul (spis na 3/4) nefunkcni menu a inventar, ale da tomu 10 ... nu coz, jako vzdy na TG - 30% a mame odpovidajici hodnoceni. (navic ten inventar vube do hry nezapada a z celyho polonefunkcniho menu je naprosto zjevny ze de o konzolovej port kterej se nikdo ani nenamahal vyzkouset, protoze ovladani mysi je prakticky nemozny).
    • ja to hraju na PS3 a inventar mi prijde OK :D
      • Tak to byl taky cíl, aby to na konzolích bylo "OK".
        • Asi tak - ale veď prečo nenechať nápravu všetkých chýb a zlého dizajnu na modderoch a všetku slávu a prachy si zabrať pre seba...
          • protoze pak zbyde vic casu na to soustredit se na to hlavni, jadro hratelnosti, pribeh, questy a rozhovory? :)
            • Heh, ale recenze je od toho aby zhodnotila predevsim neduhy hry, a tech je az moc. Desitkovy hodnoceni = autor recenze je slepej, a nejspis zdaleka nejen to. Napr se postavy propadaj do textur, hra pada (nijak casto, ale proste pada), u hry, ktera obsahuje desitky (spis stovky) textu/knich/svitku ... se neda ninak zjistit, jestli ste neco uz cetli ... to povazuju za natolik zasadni pruser, ze jen toto -20%. Dtto kouzla - muzete si furt dokola kupovat tytez, ktere uz znate, a pokud nehodlate neustale dokola sacovat ten nepouzitelnej inventar, tak si piste ze si opakovane koupite co uz nepotrebujete.
            • Hraji Skyrim na pc a menu ani inventář mi nepřijdou nějak extrémně otravné, inventář by mohl být lehce přehlednější a svižnější, ale ani bych se nad ním bez vašich stížností nepozastavil.
      • Malleth
        Mě taky...ale nejlepší ze všecho sou na Skyrimu loading screeny :)
  • Miroo_CZ
    Nový rekord 8xx příspěvků během pár dní..!
  • dotaz,
    kdyz chci pouzit nejake revy, napise mi to, ze se odemykaji pomoci draci duse, jak ty draci duse ziskat? je potreba k tomu nejaky soul gem? jinak draku jsem uz zabil asi 10 nic mi to ale neodemklo... dik
    • MrSanta
      Každý řev se musíš naučit tak, že na něj "použiješ" jednu z duší. V záložce řevů si najedeš na nenaučený řev a pomocí nějaké klávesy na něj použiješ dračí duši a tím se ho naučíš. Ta klávesa je napsaná ve spodní liště nabídky kouzel. Dračí duše absorbuješ automaticky, žádný soul gem třeba není.
      • dik moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit