zavřít
...

The Escapists 2 - recenze

Zatímco Jiří Kajínek letos basu opustil vcelku legitimním způsobem ve svém, dnes už legendárním, křiklavého trikotu, na vás coby hráče v útěkářském simulátoru číslo dvě čekají zas a jenom krev, pot a slzy. Troufl bych si tvrdit, že ti, co hráli předchozí díl, spadají zpravidla do dvou kategorií. Skupinu...
 • SB (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Ve skutečnosti je to o dost lehčí než 1. Způsobů jak prchnout kvanta a to už musí bejt aby člověk seděl dýl jak 10 dní.. Co mi chybí je že stráže a vězni jsou všichni na 50 str/sp/int, zatimco v 1 čim tvrdší basa, tim vostřejší hoši, což z mexický věznice v 1 dělalo správný peklo. Taky když stráže najdou díru po tunelu, spustí sice poplach, ale málokdy to zasypou celý, zatimco v 1 stačilo vytrousit hlínu z kalhot a hned byla samotka a tunel pryč. Co mi taky chybí je možnost brát sebou ostatní vězně na pomoc v bitce, což v 1 šlo pokud vás měli rádi, celkově tu chybí ta možnost pobít stráže, svázat je a dostat se na svobodu nasilím. Možná že jsem to jenom přehlíd, ale do poslední věznice (ve vesmíru) jsem se dostal ve srovnání s 1 dost fofrem..
  12.10.2017

  reagovat

 • Nopw (anonym)
  2 souhlasí, 6 nesouhlasí
  Ponekud spatny recenzent.
  26.8.2017

  reagovat

 • Tom (inkognito)
  4 souhlasí, 2 nesouhlasí
  taky me ta "roguelike" natura moc neuchvatila, pul hodiny syslim veci na utek, pak me chytej a o vse prijdu *6*
  25.8.2017

  reagovat

  • 3,5t (anonym)
   4 souhlasí, 2 nesouhlasí
   To je umele natahovanie herneho casu v praxi.
   26.8.2017

   reagovat

   • pupínek (anonym)
    0 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Njn, ne každý chce mít vše na talíři a plnit mise na jedno oslí híknutí.
    27.8.2017

    reagovat

    • Janin (anonym)
     0 souhlasí, 0 nesouhlasí
     To asi nechce většina. Ale nijak to neomlouvá druhý extrém.
     29.8.2017

     reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.217.80.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.