zavřít
...

The Hatching - dojmy z hraní krokodýlí akce

Rok 2014. V britském hrabství Somerset se množí neověřené zprávy o volně pobíhajících aligátorech. Rok 2015. Lidé hlásí krokodýly v řece Avon. Nic není potvrzeno, Somersetští však pro všechny případy umisťují k silnicím u vody cedule „pozor, krokodýl.“ Rok 2016. Z rybářského revíru u města Braen je...
 • SixThe9th facebook.com
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Tou inkriminovanou dobo jsem zrovna v hrabstvi Somerset a okoli reky Avon sam pobyval a potvrzuji, ze krokodyli hrozba si v psychologicke rovine obyvetelstva nezadala ani se slagry dneska jakymi jsou novicok ci terorista najizdejici do davu v dodavce. Opar strachu a nejistoty byl tak hutny, ze by sel krajet katanou a nechybelo malo a nektera inkriminovana mista malem vyhlasovala stanne pravo podobne jako kdyz v tech koncinach nahle huste nasnezi. Long live the crocodiles & co. !
  17.5. (4 dny)

  reagovat

 • Jack1947 tiscali.cz
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Náhodou tohleto vypadá zajímavě moc podobnerjch originálních her není.
  16.5. (4 dny)

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.68.240.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.