Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* *14* *14*
  • Ty brďo, vypadá to luxusně. Grafika neuráží, prostředí parádní, atmosféra Flashbacku. Držím palec.
  • To vypadá, jako pořádký hukot! Rozhodně budu sledovat.
  • uaxpk
    Moc pěkné, a k tomu hraje oblíbený Lorn.
  • maros.goc
    absolútna genialita :) takyto styl milujem
    • Koukáš i na černobílou telku a zadek si utíráš lopuchem? Jsi v nějaké sektě podobné Amišům?
  • Další pixelová hypsteřina *11* Akorát nechápu proč používaj 32-bitové barvy rovnou to měli udělat z 8mi barev at je to vic fríkůlín
    • Přiznávám, jsem asi jiná generace, ale já vždycky chápal pixelart spíš než jako frikulínskou záležitost a cestu jak si ušetřit práci a prachy, jako možnost si vlastní představivostí dotvořit svět k obrazu svému.
      • ty chceš, aby sa pri hraní používal mozog? Ty HERETIC! na hranicu s tebou :D

        ale vážne, tiež patrím do "tvojej" generácie. vnímam to podobne. niežeby nebola v súčasnosti záplava hier, kde ostalo len to pixel a art zakapalo, ale odsudzovať hru len na základe grafického štýlu mi príde dosť povrchné a plytké.
        • Ale on grafický styl je na této hře velice pěkný co to shazuje je rozlišení 320x200 *3* prostě si někdo těžce ušetřil práci s detailama a ještě to vydává za styl...
          • takychto mudrlantov co vsetkemu rozumeju je tu hodne, ak mas pocit ze tym ze to takto stylizovali si usetrili pracu tak si velmi na omyle, kvalitny pixelart je velmi casovo narocny
  • Je k zbliti, jake witch hunt se rozjel na autora hry.
    • Kori
      say more
      • Koukni na Gaf. Vlakno uz tam ma 84 stranek.
      • Tell me more, tell me more!!
  • corfer
    Prosím, prosím, PROSÍM!! Ať je to jako Flashback!!!
  • Grafika je také úchvatná.... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit