Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • najlepšia hra čo som doteraz hral *14* určite kupujem aj PS4 a už sa teším na pokračovanie od Naughty dog *1*
  • Rum už nechlastaj tolko lebo si osprostený z toho tvojho rumu !!!
  • Hra byla tuším zaregistrována jako trilogie... takže snad příjdou další 2 díly, uvidíme.

    Hru jsem jinak očekával s velkým nadšením a možná bohužel i s přehnaným nadšením, tudíž sem byl mírně zklamán.
    Zdá se mi, že se v dnešní době titulem "survival" moc plýtvá a to jen kvůli marketingu. Hra neklade ani moc velkou výzvu a chybí tam přece jen prvky, které sou k "přežití" potřebné. Hra vás prostě vede předskriptovaným světem za ručičku dál a dál a občas na vás vychrlí nějakou překážku viz Lara Croft.
    Setkal jsem se i s odpovědí "Měl si to hrát na nejtěžší úroveň!"... ale popravdě, CoD na Hard taky neznamená "survival".
    A když hold chcete větší výzvu (survival), LoU pouze uberou munice, učiní nepřátele silnějšími a někde přidají do počtu a tadá, to je recept na marketingový survival, hlavně že tu máme postapo svět.

    Samozřejmě design lokací, AI, animace, charaktery postav, dabing, příběh a celkový feeling sou velmi, velmi povedené, graficky však vsadit na skomírající PS3, no budiž (nepopírám že hra vypadá orgasmicky, přece jen ale nemůžete popřít, jak by vypadala hra na PC lépe).
  • škoda,že tak zmrvili multiplayer.
    • chceš hrát multiplayer ? Tak hraj Battlefield.
  • už sa teším keď sa vývojári z Naughty dog vyšantia na nejakej hre pre PS4 :)
  • promitac
    PSko nevlastnim, pozeral som celu hru ako 6 hodinovy film na YT, (uz existuje aj 3h verzia).
    Ako je to pekne, ale ten hype kolo toho je dost prehnany. Ako hra to nestoji za moc, proste idete s panakom a zabijate slabych nerpiatelov dost repetetivne akorat sa obcas zmeni lokacia. Klasicka konzole obtiaznost posthihnuteho slimaka.
    Pribehovo mi to zo zaciatku prislo dost klišoidné, napravil to az koniec.
    Co je na tej hre najlepsie su postavy, vdaka nim si to budete uzivat, a pekne spracovane post-apo.

    Obmedzenie len na ps3 chapem, hra vyzera dost dobre a zrejme to vymlacuje vsetky dostupne prostriedky ktore konzola poskytuje.

    Dost som cital ze ludom v hre chybala moznost volby na konci.
    • no... na tej _hre_ je najlepsie to... ehm, ako by som to povedal... hranie!

      pozeranim na youtube mas 20% z atmosfery, kedze ta (ako osobu - hraca s istym cielom -> dohrat a prezit) nic nezenie vopred alebo neohrozuje. takze pozrenim si PT na YT si si to akurat cele pokazil, ale podla toho, co pises, ti to je jedno.

      to nemyslim v zlom, len si to zobral z velmi zleho konca.
    • Robotron3
      Ty bys moch rovnou psát z toho sledování youtube recenze *15*
  • Odulin
    Kvuli tyhle gamesce a dalsim exklusivitam jsem k Xku poridil PS3. Jedna z mala her, za kterou jsem vyplaz 1500 v obchode a presto toho nelituju, ac jsem spis pirat. :)
  • Kdyby to bylo i na PC, měli by minimálně o milion víc *13*
    • A nebo by toho naopak prodali min.
      • TheGGG
        To by zas torrenty nezvládaly *3*
        • GaMa
          To už nezvládají teďka.....přes 15m stažení *5*
  • Byli by blázni kdyby teď tuhle značku nezačali ždímat.
    • Naugthy Dog takhle nefungují. Už od Crashe snad pokaždý vytvořili něco jako trilogii a pak se posunuli dál.

      Hrůzné příklady jako call of duty nebo assassin's creed série bych nečekal, imho. Sice patří Sony, ale myslím si, že zrovna tohle studio si může říct, co dělat budou a co ne.
  • Buď to nebo se zjistí že je Joel je pedofil :D ( neberte to jako útok na hru, hra je to asi tak nejlepší co jsem na ps3 viděl a může se v pohodě rovnat i PC AAA titulům a to v pohodě :) )
    PS:reakce na post od Miseriuse

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit