Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle toho noveho videa to vypada na postapo proti mutantum. No uvidime, houbova epidemie se blizi *5*.
  • o čem? o ničem dost pravděpodobně.. *1*
  • Ajajaj. PS3 exkluzivita. To zas bude závisti.
    • Ja myslim ze rozumnej clovek zavidet nemusi a trollove a flameri at se treba podelaj.
      Ale davam plus, nablito je dneska v hodne diskuzich *15*
  • Vypadá to na nějakou další postapokaliptickou depku. takovej nějakej mix fallout a rage. To by se mi líííbilo. *14* A ten hlas sice Garretta z thiefa připomíná, ale myslím že to není on.
    ...a mimochodem, docela se mi líbí, když je vývoj hry opředen určitým tajemstvím. Lepší než megalomanskej hype. Ovšem kdoví kdy hra vyjde... takže na hype bude ještě času dost. *1*
    • kostejnesmrtelny
      Pěkný *14*

      (ale za ten pil bys teda zasloužil...)
      • keigi
        To teda jo ... uz jsem to opravil *13*
  • Malleth
    Třeba je to nová hra Davida Cage z Quantic Dreams, tvůrce Heavy Rain a Fahrenheit. Ví se že na nějaké pracuje ale ne co to bude zač. I když já jsem četl že to má být vojenská hra.
    • když zmiňuješ Quantic Dream, vybavil se mi jejich Omicron. Nedoceněná naprosto originální hra z úžasnou atmosférou a hratelností... *14* Takový hry mi chyběj. *13*
      • Malleth
        Omicron je jedna z her, kterou sem v té době nemohl vůbec sehnat. Hrál jsem jen demo.
        *9*
        • janchor
          To buď skoro rád, časem bohužel Omikron zdegeneruje do skoro nehratelnýho paskvilu - a to říkám z pozice člověka, kterej tu hru v podstatě miluje. Ale je to takovej love-hate vztah.
          • no je fakt, že ten začátek (investigativní část) je nejlepší. Pak už je to celkem ujetý. Ale to mi nevadí. *1*
          • Malleth
            Je fakt že to byl dost zajímavej hybrid z šíleným ovládáním. V options/controls bylo dokonce několik různých setů ovládání jako adventure, shooting, swiming, fighting a kdoví co ještě...
  • Podle mě je to Syphon Filter :)
    • klidne i MAD MAX
  • splash
    Doufám že MS taky přestane mlžit a dá nám nějaké info o projektech co maj rozjetý...Jinak sem zvědavej co z toho vykoukne, jen ať to není zas další post-apokalyptická blbost.
  • Trol.diskuzni
    The Last of Us? Oh f*ck, looks like a DLC for Skyrim... Is this game really gonna be the end of the world of video gaming as its name presumes?! *13*
    • To musíš v každý diskuzi prezentovat svůj názor na skyrim? trapas... jo a když je řeč o skyrimu, moc se mi líbilo jak v posledním replay v recenzi vyslovovali " skajríím " *1*
    • Alex81
      Čoveče jsi neůnavnej ale na alfa samce všech trolu -GURU JOE- nemáš. Takoví se roděj (vyskytujou) jen za správné planetární konstelace.
      • Trol.diskuzni
        Doufám tedy, že nepoleví ve formě a nezanevře na své řemeslo! *4*
        • Mno na strankach games.cz se uz nejakej ten patek neobjevil,coz je skoda.Ale predpokladam,ze se zde objevi hned,jakmile se uverejni prvni info o PS4 .
          To zase bude sranda *1* .
  • Alex81
    Mám spíš obavy, že tohle brzo zažijeme in natura.
    • Nejpozdeji 2035 *9*
    • Myslíš jako my, Češi? Ve světě už je to běžný. Konec konců ve videu jsou použity reálný záběry. Dokud bude na pivo a na cigára, tak bude klid....
    • Ale zaslouzime si to... *16*
      • Hairy_Ass
        Ty mluvíš za celé lidstvo? (absurditu tvého výroku nechme stranou)
      • MidnighT91
        Smutná pravda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit