Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím s kolegou níže. Video samotné je zřejmě pouze omyl. Sledovat, jak nějaký nebožák stále dokola opakuje totožnou sekvenci, skutečně není příliš zábavné. O ostudně nízké kvalitě obrazu raději nemluvím.
  • a ja doufal že další hra od ND bude uncharted racing :( http://cache.gawker.com/assets/images/kotaku/2011/06/screengrabdrakegokart.jpg

    ne važně po těch hnojích co dnes prodávají EA, Ubi, Acti sem myslel že s hraním končím ale si tu konzoli ještě nechám *1*
    • srry mělo to být k novějšímu článku o TLOU
  • Proc ta ctrnactileta holka vypada na 10 a mluvi jak ctyricitka?:))
    Jinak to vypada hezky,skoda ze to nebude na pc..
  • Poprve , ten Vas prehravac stoji tak velku p*cu.
    Po druhe ukazovat video nejakeho lamera ako umiera tiez nie je bohvieco.
    Neviem mne hra pripada velmi dobra len takato amaterska prezentacia jej kvalit je dost od veci.
    Drzim im palce aby im ot s Last of Us vyjde , mozno sa niekto preberie a spravi nieco podobne na PC.
  • to vypada jak scena z dead space 2 train
  • Takhle vzhůru nohama se musí blbě mířit. Ale lepší než mířit na gamepadu.
    • když se to naučíš tak to budeš dávat uplně normálně :)
      • In your dreams...
  • já když tak koukám na ty obrázky, tak si řikám, že crytek mohl vytřískat z prvního crysis mnohem více, když je tahle grafika možná na ps3.. ale zas píše se rok 2013...
    • ano, jedi, vyzera to paradne ako Uncharted 1 screeny, pri ktorych hlupe ps3 magaziny pisali, ze Crysis konecne nasiel pokoritela :D :D :D :D :D
      • crysis strčí do vrecka grafickým štýlom aj staručký killzone 2...... cryengine sa snaží byť technicky dokonalý a to je jeho najvačšia salbina..... art dizajnom a stýlom ho preští hocijaká indie hra.... a taký uncharted 3 ani nehovorím...... ten má tak štýlovú grafiku že má človek pocit že pozerá animovanú rozprávku..... crysis je oproti tomu bezduchý fádny šit s ostrými textúrami
        • jo s tim art designem jsi to fakt vystihl a to na první crysis nedám dopustit *14* nedal bych dopustit ani na druhý, kdyby začal tak, jak první skončil. sakra uplně si to pamatuju jak sem si řekl, že už chci pokračování *2* netušil jsem, že tu vyvolám takový flame *15*
        • ty jsi bezduchý fádní šit, jde vidět že jsi hru nehrál
    • crysis je ale o kusok vacsi
      • jezis, ved za prve, su tu upravene rendery, hra takto nevyzera, staci sa pozriet rendery z Uncharted vs smutna realita, po druhe, vsetko je rozmazane a nic nevidno na screene a po tretie, staci sa pozriet na auto, resp. na to koleso, ani nie je poriadne vymodelovane, len tam nalepili low res obrazok, aby si tam videl ram, skrutky atd...proste fail
        • nechapu proc ubozaci jako ty resi jen grafiku? Navic ty si fakt myslis ze ty tvoje zbytecny komenty nekdo cte??? Taky jsem pc hrac, ale vetsi srance jsem hodne dlouho necetl, jsi ostuda pc komunity....
        • ach ta závist to je hrůzný že :D
          • *hrozný
        • priatelia, moj posledny prispevok, totizto ma cakaju dalsie povinnosti.

          Takze, cteni priatelia, rozhodol som sa, vam priblizit herny zazitok konzolistu na ps3 pri uncharted na jeho fullhd plazme. Ked chcete vedie, ako priblizne tato hra vyzera na ich plazme, prosim, ak mate fullhd monitor, urobte prosim nasledovne.

          Spustite si akukolvek hru, ktoru mate na pc. Opakujem, robte to len, ak mate fullhd monitor...Ok, takze hra spustena, teraz chodte do menu grafiky, najdite rozlisenie a na svojom nativnom fullhd monitore si v hre nastavne rozlisenie 1280x720...a teraz v nom spustite hru..Vidite ako vseto vyzera grcavo a rozmazane? Ano? Tak takto vazeni priatelia vyzera ps3 na fullhd plazme..Pravdaze, nebude vam klama, 1280x720...to je pre konzoly takmer nedosiahnutelne rozlisenie, to je uz nieco ako 4K rozlisenia na pc.. Vacsina hier bezi v sub hd, napr. 1024x720...ci dokonca, uz su na trhu hry, ktore bezia v 1024x720...DOKONCA DAMI A PANI, MAM PRE VAS PERLICKU..taky BLACK OPS 2 bezi na konzolach v NEUVERITELNOM 880x720 rozliseni!!! Neuveritelne, co? Predstavte si, dnesny mid end mobil ma vyssie rozlisenie ako konzolove hry !!!!

          Smutne co, tak vdaka za pozornost, vazeni priatelia, verim, ze som vas poucil o konzolvych nastrahach a vraj krasnej grafike..iste sa teraz pytate, ako je to mozne, ze ma takto okakali a oklamali ? co zo to ja vlastne platiM, kriste, 880x720? Ved v roku pana 2000 sme hrali vo vyssom rozliseni! No, to je tym, ze sedite 3 metre od telky! ved aj stary crt orava ci rubin tesla ma pekny obraz, ked ste 2 ci 3 mere od neho, alebo pozrite sa blizsie a vidite to !!!

          Tak, vazeni priatelia, dufam, ze som aspon par ludi naucil nieco nove, no, ani mne sa nechce verit, ale skutocne je to tak, black ops 2 na konzoliach bezi v 880x720 rozliseni..a prestavte si take rozlisenie upscalovane na vasom fullhd monitore, aky by to bol grc..Tak este raz vdaka priatelia, neskor dojdem. PC hraniu zdar!
          • Můžete mi vysvětlit proč bych se proboha měl zabývat rozlišením, jako hráči mi především záleží na náplni hry, a jestli je někde o nějakej polygon víc nebo míň mi žíly netrhá. Já se dodnes dokážu bavit u her jako starý Golden Axe , Princ z Persie, nebo u her z MAME automatů jako Metal Slug, Ghouls and Ghosts, Black Tiger, Rygar, Rock n Rage.
          • Ronox
            Chlape já ti to nevyvracím :) vidím jak se přepíná rozlišení PS3ky nebo X360ky při spuštění hry do ingameu. A k tvému podivu jsem primárně PC hráč (tady máš dxdiag https://dl.dropboxusercontent.com/u/28372149/DxDiag.txt)

            Ano teď si užívám právě Metro: LL se vším maxed out (http://steamcommunity.com/id/golgotan) jen se ti snažím říct, že ty exkluzivky jsou supr. Když jsem prvně spustil Uncharted 1, které už je hodně staré, tak první mě do obličeje trkl dokonalý motion capture včetně facialu. Uncharted 2 a 3 vypadaly ještě líp a stále jsem se divil, jak to tenhle starej stroj rozjede. Prostě celkovej gameplay byl ohromnej a Last of Us vypadá ještě líp.

            Víš já hry hraju možná k tvému podivu a nesedím centimetr od obrazu a nezkoukám vyhlazování a textury. Na to většinou v těhle hrách nemám čas :)) Jak jsem podotkl výše, tak hraju na projektoru a z gauče na 3m úhlopříčce (http://t.co/vlrZFDvI) a na tom ten rozdíl znatelnej.

            Podívej se, já jsem generace co zažila Famicom (kopie NESu) pokračoval jsem master systemem (SEGA) pak psx a pak PC .. od té doby jsem byl prim. PC hráč a pak jsem skočil až na X360 a nedávno na PS3 kvůli titulům, které jsem si prostě musel zahrát (Uncharted, Heavy Rain, MGS, Killzone) a vážně grafika je u mě to poslední, co řeším. Nyní mám už i handheldy DSko, Vitu, iPad, iPhone a nejvíc hraju na DSku, protože ty hry (Castlevania, Mario, Zelda, Contra) jsou naprosto bombový. Hry mají být o zábavě. O tom, co s ní prožiješ a příjemným relaxu nebo výzvě. Jestli chci vidět ubercool grafiku, tak si rovnou pustím nějakej CGi film nebo si zamodeluju v 3DMaxu, ale hry jsou pro mě relax a zábava. Samozřejmě pokud chceš nejlepší grafiku, tak si vem kámoše a zahraj si nějakou stolní :)) Nechci ti tu věšet květiny kolem krku a dávat gumový medvídky plný štěstí, ale prostě se jen zamysli k čemu hry jsou určený. Určitě ne k honění pindíka nadtím jak to vypadá, ale spíš o tom co v ní dokážeš :)
            • Ronox
              Residente to je dnešní doba. Podle mě to dobře shrnul tenhle song: https://www.youtube.com/watch?v=z-0u6qgdU8Q (nenech se odradit hip hopem jestli ho neposloucháš, ale ten text krásně shrnuje tuhle generaci) ... prostě všichni musí nesmyslně hejtovat jen jakože póza. Internetový obsah se je kolikrát snaží rozdělovat a už tu máš žabomyší války přitom všichni máme jednu věc společnou. Hrajem hry a baví nás je hrát. Každý má svoje oblíbený žánry, ale nevidím důvod proč se kvůli tomu hádat. Sto psů, sto chutí, ale hádat se kvůli takovým bezvýznamným kravinám? Na to jsem už dost starej a asi jsem se "vyhádal" :D Dřív jsem hejtoval Apple jen, protože PC. Pak jsem ho najednou potřeboval k práci a teď co se týče produktivity na něj nedám dopustit. Prostě je to pracovní nástroj, ale chápu že dělají špatný obraz applisti, co se chovaj jak svědci jehovovo a všem to vnucujou zuby nehty. Člověk z toho vyroste. Pak si uvědomí, že se kolik let bezvýznamně hádal v diskuzích jen aby na sebe upozornil a vyvolával hádky. Kdyby místo toho investoval čas, který je nejdražší věc na světě do něčeho jiného a smysluplnýho, tak udělají líp, ale jak jsem řekl .. většina z toho vyroste.
            • residentevilfans
              Souhlas a velke + Ronoxovi !Konecne promluvil nejaky poradny hrac ! *5*
          • prečo sa tu strapňuješ...... keby si ty bol nejakým spôsobom spojený s hokejom tak by si nosil vodu a uteráky....
        • ajaja, miserius nesklamal, opat nacionalisticky argument, no co uz, pozeram, ze tvoj nick ti celkom sedi, mizeria, polatincil si ho, aby sedel na teba a mohol si sa sam nazvat mizernym..

          Rad by som upozornil dotycne publikum, ze nativne screeny, ktore som postol z Uncharted 3, su v nativnom rozliseni...ano, toto male prdave tusim sub hd je nativne rozlisenie tejto hry...a teraz si predstavte ako uzasne to vyzera, ked to hrate naprd na moderne fullhd telke, ktora ten obraz upscaluje, este vacsi grc, no nechcel byt som, to uz by vyzeralo ako 6krat prezute a 12 vyblute. Ved predsa kazdy spravny konzolista ma fullhd plazmu, no nie...Aj ked nintendo robilo prieskum a z neho vyplynulo, ze vacsina hracov modernej generacie hra na crtckach starych, no. *9* Tak to pri SD rozliseni moze vyzerat dobre., lebo tam mate fakticky downsampling :D :D :D ja my pc master raca, ked si pustime hru na nasom full hd monite hru v 2k rozliseni cez ovladaca, aby hra mala lepsiu aa a celkovo vyzerala lepsie. Ale tak konzoly su pre tych, co nemaju na drahe vykonne pc, takze je jasne, neviete, o com hovorim, len sa chvalim, prepacte
          • Jsi asi prvni hlupak u kteryho jsem po druhym prispevku vzdy cetl jen prvni vetu a to uz je co rict ve zdejsim kolektivu *1* Ale klidně pokračuj, vylejvej si tu srdíčko jak máš nejlepsi pocitac, nebo co to tu ted resis. Slovensky weby uz te maj plny zuby ci co?
            • Tak tohle je tvuj prvni koment co jsem precetl cely a teda musim rict ze o hodne prichazim, asi si prectu vse *2* *2* Mas nadani chlapce, takovy blbosti nedokaze psat kazdej *4* Deti ve skole by me asi zmlatily, to mas pravdu, by si mysleli ze jsem nejakej novej ucitel *15* Ale kdybych se mel snizit na tvoji uroven, moje ps3 + televize + domaci kino urcite stalo aspon dvojnasobek tvojí mašiny a kdybych si kdykoliv myslel, ze na ps3 ty hry vypadaj spatne, tak si proste koupim pocitac, nevim co v tom hledas za vedu... Recicky o detech, rodicich nebo skole uz jsou tak smutny, ze se to slovy ani neda vyjadrit, ale nevim jak u vas, ale kdyz ja byl ve skole tak tam nebyla parta "pc deti bohatych rodicu", ale napad zajimavej, muzes se zeptat v pondeli jestli te vezmou *1* (Ja musel) A menim nazor, prosim pis jeste, rad bych si vecer jeste neco precetl
            • neviem, ja nikde nepisem, ze mam najlepsi pocitac, ty mo tu neustale podsuvas a urazas ma na zaklade narodnostnej prislusnosti, ja som len vyjadril svoj nazor, ze je to render a ty si tu ako cvok prisvistal a zacal svoje hudiet popod nos, neviem, ale asi poznam povod tvojho preblemu!!

              V skole ta biju pc deti z bohatych rodin a smeju sa ti, ze mas len konzolu a si chudobny a frajerku, ci aspon skor platonicku lasku, do ktorej si bol zamilovany ty a ona o teba nejavila zaujem, ti pretiahol slovak, v tom to bude urcite, takze pc hraniu zdar priatelia, nerobte si nic z konzolistov, na nich musite ist faktami a zhovadia sa sami!!! pamatajte, ked na vas bude utocit konzolista, povedze mu magicke cisla rozlisenia Black Ops II, to jest priatelia 880x720!!! Tak este raz, pc hraniu zdar priatelia!!
        • Ty jsi hodne mimo realitu :D Nataceni hrani dema jsou upravene rendery :D A Uncharted 3 smutná realita graficky...teda, ty jsi ale jouda

          Teda, on se tu sam vypise, pri kazdym postu popise pul strany (cca Metro recenze *1* ) a vzdy o necem jinym (ocividne je grafika to nejdulezitejsi ze vseho, klidne at chodi cely den dokola ale hlavne at to nejak vypada), pak napise ze vyhral a konec... Bravo, takle se s nima jedna, vyprovodí se sami :D
          • najvacsi priklad renderov je vas trapny tunelovy killzone, prezentacky a sluby vs kruta realita, ale ps3 guma je ps3 guma, nepouci sa nikdy.
            • Pokud si hrál uncharted tak by si jsem nikdy nedal tyhle obrázky :)
            • ty si nejaký debilko so sectoru.sk čo si kompenzuje svoje malé péro stupidnými výlevmi a presviedčaním druhých ludí o tom že ich pohlad na hry je zlý a ten tvoj je ten správny? takých pacientov a grafických analitikov ako si ty mám najradšej.... ludia ako ty ani nie su hráči.... sú to len chodiace ovce s výkonnými pcčkami aby sa pred druhými iba mohli vytiahovať že oni majú a iný nemajú.... pričom o skutočných hodnotách v hrách nemáš ani páru....
            • guma si leda ty.last of us vypada hodne paradane a hlavne hratelnost co jsem ted videl z toho pulhodinovyho videa je uzasna
          • Po prve, pisal som o screenoch, takze si najprv precitaj text, nez zareaguje.

            Po druhe, ano, aj prezentacne takzv. dema z hier, pokial z oficialne od distributorov a vypustane do sveta, su taktiez renderovane, objavil si ameriku, parada, teraz ti poviem dalsiu novinku, jezisko darceky nenosi!

            Alebo bezne podla teba ma ps3 16x ci 32xAA v hre? Asi ne, ze, obmedzenec konzolovy.
            • dalsi vymastenej slovak, zadna nova vec....
            • Ronox, neres ho, nejakej hlupáček co se v tom vyžívá, jen ať si tu postuje ingame screeny jak chce...Asi na konzole u nich na vychode nemaj, nebo nevim *1* *3*
            • no, a kedze nie som cech ako ty, a viem o com hovorim, zavolal som si na pomoc argumenty..tu pridavat screen priamo z U3, predmet dolicny c.1

              http://images.eurogamer.net/2011/articles//a/1/4/1/8/3/2/8/DOTS_000.bmp.jpg

              predmet dolycny c.2

              http://images.eurogamer.net/2011/articles//a/1/4/1/8/3/2/8/DOTS_001.bmp.jpg

              Dovolim si vazene a ctene publikom upozornit, aby si vsimli velmi silnu disproporciu graficku medzi oficialnymi screenmi so 16x msaa ci 32xmsaa, ktore navyse vyzerali celkom dobre aj na pc pomery vs krutu realitu, ktoru vidime na tychto dvoch screenoch, na prvom screene je takmer totalnu absenciu AA vsetky rohy su hranate, nepekne skarede..Taktiez slabe textury, low poly objekty a vsetko proste vyzera ako uz 2 razy prezute a 3krat vyblute..Druhy obrazok to iste, tentoraz hranate sudy kvoli nedostatku vykonu a tak sa muselo setrit polygonmi, na rohoch vidime opat absenciu kvalitnej AA, v strede ju vidiet nemozme, lebo sme pod supress efektom a obraz je rozmazany, co zakrilo vsetky nedostatky v AA. zdroj technickej analyzy je tu http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-vs-uncharted-3 ...A teraz mozes ist plakat do kuta, U3 vyzera ako 4 rocny grc dvakrat prezuty a 3 vybluty, vsetko v dialke,rozbloorovane, rozmazane, slabe textury aby nebolo vidno, aky to je grc, minimum objektov.. Preco ta hra nevyzera presne rovnako ako na ofiko screenshotoch a videach, teda na pomery konzol celkom ostre textury, ostry obraz, jemny postprocess miesto hrubeho rozmazania a krasne ostre hrany s vysokou MSAA, ktora v ofiko hre nie je ale na screenoch ano? no, a ocakavam fundovanu odpoved od teba nie len blbe nacianalisticke narazky, ale neviem, mam pocit, ze to dopadne ako s ementalom pri svajciarsku, no, necham sa prekvapit
            • Ronox
              Prosím tě podívej se na let's playe Uncharted klidně i dvojky a nebo na to půlhodinový demo, co jsem postoval v bleskovkách. Screenshoty jsou upravený o vyhlazování to ano, ale u gameplaye si toho tolik už nevšimneš .. resp záleží na zařízení na kterým to zobrazuješ. Já například mám projektor a na 3m scaleu si toho doopravdy nevšimneš. To, že Gearbox fejkuje renderama neznamená, že to dělají všichni. Ano bullshoty při oznámení jsou skoro vždycky, ale jakmile se jedná o dema, které někdo hraje viz video od eg.net nebo to půlhodinové, kde se jedná o beta verzi dema, kterou dostanou PS3 hráči koncem měsíce, co měli předobjednáno GoW: Ascension, tak v těhle případech už se jedná o finální podobu. Navíc Naughty Dog, co jsem si všimnul používá podobnou techniku jako Capcom, kdy do animací vlejou plnej výkon konzole, protože se toho na scéně neděje tolik jako při samotném hraní a po přechodu do gameplaye se globálně oželí grafika.
            • ajaja, zasa typicky cesky blbecek, meles ako vase sportove denniky, ked predpovedali emental 4:0 proti svajciarom a aka je kruta realita?
            • Jezisi, ty jsi zase prvotridni hlupak *2* Ocividne nemáš páru o ničem, ale nejradsi bys o vsem kazdyho poucoval, typickej slovák... Tvuj názor ma stejnou váhu a dávku rozumu asi jako názor mojí židle...a i tak bych se radši zeptal jí... Tak pššt a jdi hrát Crysis 3 s 32xAA na tvojim PC *1*
  • Ronox
    Vypadá to dobře. Ještě mě uklidnilo info o registraci domén pro druhý a třetí díl takže příběh by mohl být doopravdy hutný. Klukům z NG věřím, protože jsem zatím nehrál špatnou hru od nich. Uncharted mě bavily všechny, ale dvojka byla fenomenální. To jak je vzhůru nohama jsme sice už viděli, ale tady to je aspoň napínavější. Doufám v parťačku jak v Bioshocku.
  • Zdá se to jenom mě, nebo je tento server v poslední době s informacemi tak trochu opožděný?
    Podobné video se objevilo na konzolistovi už v 10:15h nehledě na to, že v 11:15h bylo uvolněné celé půlhodinové video z hraní této hry.
    No dost házení špíny na tuto jinak výbornou stránku *4*
    Každopádně tato hra si rozhodně svoji pozornost zaslouží a pokud někdo v poslední době uvažoval o koupi nějaké konzoli, tak by určitě už jenom kvůli této hře (a Uncharted sérii) mohl zkusit PS3.
  • mohli by se sem zacit davat nejaky normalni prehravace tech videi? Tohle je strasny
    • Ronox
      v diskuzi u bleskovek jsem házel jak tohle 5ti minutové tak i to půlhodinové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit