Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty prirovnani jsou fakt trapny, zbytecny, nevtipny a ten kdo to psal by si mel zacit uvedomovat, ze tohle prijde zabavny mozna 10ti letýmu
  • Recenze OK, jen prosím uberte těch přirovnání.Je to moc na sílu a je jich tam zbytečně hodně ;-)
  • The Last of Us jsem měl s českými titulky. Teda mám, ne měl. Tento klenot si střežím jako oko v hlavě! ;-) Můj dotaz na který asi znám předem odpověď.... Tohle jediné DLC není "počeštěno", což? Nepište nehráči co neví a řeší jak je to neúměrně drahé atp. Rád bych normální odpověď na moji slušně podanou otázku. předem děkuji
  • Orgasmus trvá pár sekund, potom tedy nemá smysl investovat do vztahu, běžte hrát wowko kluci tam se platí jen pár euro za celý měsíc "zábavy"
  • Co to je za žvást? Srovnávat finále LOST s BSG a WD? Mother of GODs what and a-hole! *8*
  • The Walking Dead, i kdyz to ma sve chyby a ze je jich dost, rozhodne neradim mezi prusery ala finale Lostu. Asi je to otazka nazoru.
  • Co to autor kecá? Battlestar Galactica měla perfektní konec!!!!
    • Sni dál.
      • Nevím kdo je v říši snů :-) Konec byl perfektní. Věci do sebe zapadaly a bylo vidět, že autoři s tímhle koncem počítali od začátku seriálu. Taky to v různých rozhovorech potvrdili.
  • Malleth
    Reakce na Keyz:
    Tohle je dost nesmyslný paušalizování pokud teda nehraješ hry abys zabil čas.
    2h v Brothers, Journey nebo Left Behind jsou dost odlišný například od 2h v Assassins Creed. Vždycky jde ve finále o to jak kvalitní byl zážitek a posoudit jestli má hra adekvátní délku nemůžeš, dokud si ji nezahraješ.
    • Tak či tak, pořád jsou to pouze 2 hodiny. Aneb ojebávání hráčů v přímém přenosu dál pokračuje, pěkně pomalu zjistit hranice, kam až je možno zajít.
      • Malleth
        Jaký ojebávání? Já sem s nim byl maximálně spokojenej a zatim každej, s kým sem o tom mluvil byl taky. Zatim jedinej kdo na to nádaval byli lidi co to nehráli a některý dokonce nehráli ani Last of us jako takový.
        • kennyB
          Ono stačí, když si jen přečte, že dohrání tohoto dlc trvá pouze 2 hoďky a to těmto lidem bohatě stačí k tomu, aby držkovali. To, že dohrání trvá o trochu déle, alespoň pro ty, co všechno prozkoumávají je nezajímá *1* A jak píšeš, nehráli ani původní hru, natož tehle přídavek a už vědí, že je to ojebávání *1* Já byl spokojenej a je škoda, že to bylo jediný sp dlc *9*
  • Chtěl jsem něco napsat....ale pak mi došlo že to stejně zcenzurujete tak co....
  • Páni, já jsem si nemyslel že narazím na stupidnější lidi než na novinky.cz, mýlil jsem se (myslím tím vás). 1) to není 2 hodinová zábava, ale 3 (a ano je to rozdíl) 2) to za ty prachy stojí, to DLC má co nabídnou a dali si na něm opravdu záležet.

    kvantita (v tomhle případě můžeme brát počet minut do dohrání) se nerovná kvalita
    • Klidně to bude 10 hodinové, když to zapneš a budeš na to čumět *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit