Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Taky mě to příjde divné, že by nejnavštěvovanější český herní web neměl Watch Dogs předem na recenzi v den vydání nebo aspoň den po.. Nejspíš se dočkáme až o víkendu, jak je tak znám.
    Edit: to byla reakce na niceguyfromrussia.ru, nevím proč se to hodilo jinam :-(
  • Odulin
    Díky za recenzi, i když jsem trochu na vážkách.....tuhle gamesu mám totiž vyhlídnutou na děštivý víkend, že si s dcerou trochu zahopsáme. Ale co, všechny ostatní zahaniční recenze jsou pozitivnější, takže tomu nakonec stejně dáme šanci.
    • Odulin
      Ještě takový malý off: Nechystáte náhodou (třeba zrovna Ondra) recenzi na Tesla Effect? Mám něco odehráno a docela bych si přečetl zdejší názor. :)
  • The Last Tinker potřebuje Boots of Travel, flašku a už to jede
  • To by nebol games.cz keby namiesto momentálne najprehypovanejšiej hry nevyšla namiesto toho recenzia na nejakú idie hru o ktorej počujem prvý krát v živote *15*
    • Do doby nez dostanou verzi na recenzovani tak neodpocivaji neflakaji se a aspon recenzuji indie hry neni jejich chyba ze se ubisoft nestara o ceske herni novinare
      • A kdo se stará o Hrej, Eurogamer, Doupe a Zing?
        • Veskoslav
          Mě třeba přijde divné, když je recenze hned v den vydání. Obzvlášť u tak velké hry jako je WD (a Ubi moc nedává hry předem kromě Torrentů). A recenze na Zing? Vážně? To už je lepší i ten Bonusweb.
          • Carmamrdon
            Každý herní web je bez Veskoslava dobrý.
            • Veskoslav
              Ty jsi tak humorný. Neboj, vyjde další Indie hra, tak si s N7 užijete;)
          • Já jsem nehodnotil úroveň recenzí...
    • Možná jsou na Games tak poctiví že přemyšlí jak průměrné, ne moc povedené městské akci dát osmičku jako všichni ostatní, a protože jsou tak poctiví tak na to nemohou stále přijít a proto nemají recenzi WD. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit