Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zelda ma na metacritic 98/100 (Switch) Opravte si to proboha. Jedna se o nejuspesnejsi a nejlepsi titul vsech dob.
    • Líbí se mi, jak si dal nejuspesnejsi a automaticky nejlepsi. Bohužel, nejuspesnejsi =/= nejlepší... *15*
    • user score 7.6
      • To myslis vazne? nebo nejaky highlevel trolling??
  • 0011
    pro nevěřící tomáše, zde je malá ukázka kombinací, co všechno ve hře můžete dělat, a je toho mnohem víc: https://www.youtube.com/watch?v=9EvbqxBUG_c

    ad metacritic, včera jsme si s kámošem dali špeka a přečetli si všechny negativní recenze (není jich zas tolik jako anonymních negativních hodnocení bez recenze), dlouho jsem se tak u recenzí nebavil *1* jediné co k nim jde dodat je tohle:
    http://www.quickmeme.com/img/86/861fe80b06b3e3c35d68677cdb14379bc2ec0c7faf65230d8fa6e93494eab818.jpg

    nejlepší perličku doporučuju přečíst očividný trolling začínající: mám IQ na úrovni génia 200.... *1* *1* *1* některé jsou naopak od naštvaných Zelda Fanboys, že to není "ta jejich" Zelda - pro mě jako pro člověka co ho nejopěvovanější díl Majora's Mask moc nebavil je to naopak známka toho, že se Nintendo nebojí posouvat se dál, i když pár skalních fanboys nevyhnutelně naštvali. Nemám problém, když tomu někdo dá 7 s tím, že to není jeho šálek kávy, ale 0 tomu může dát jenom troll nebo ublížený fanboy a že se jich na téhle hře sešlo jak much na exkrement, od kterého má naštěstí hra narozdíl od jejich výblitků daleko
    • Takže ty vidíš do hlavy 7000 lidí na základě přečtení pár troll komentů. Kvalitní anecdotal evidence... *15*
    • Kdyz si das speka, je ta grafika pak hezci a farebnejsi a THC motion blur zamaskuje propady FPS?
      • 0011
        ne ale idioti mě pak nenaserou a příjdou mi akorát k smíchu, hlavně ti ze slovenska nebo pokoušející se psát slovensky *3* špatně optimalizovaný unity a posledního batmana na PC jsem si taky užil, tam jsou propady FPS katastrofální, jediný argument vás chytrolínů co tuhle hru "hráli" akorát na tom youtube je fps, v tom případě většina her, co mám na uplay stojí za prd, letím si zrušit účet *7*
        • Koukam na tvuj prispevek a jedine, co mi z neho dava nejaky smysl je, ze bys to se spekama nemel prehanet... ;)
          • Btw, pokousel jsem se psat slovensky, uhadni kde?
            • 0011
              Farebnější, takové hezké české slovo *3* a ten příspěvek jsem nepsal zhulenej. Fps propady tam jsou, ano a nijak drastické a doposud je to jediný alespoň trochu validní argument všech, co po téhle hře šlapou. Jinak já si zahulím jenom občas, ale potvrzuje se mi, co tvrdím už dlouho, že to má špatný dopad na mozek, nejvíc u lidí, co nehulí, zrovna tak zelda má negativní dopad na mozek lidí, co to nehráli. Většina moderních AAA multiplatformních her má propady jako prase a některé i na konzolích, čest vyjímkám jako Doom, zkus to popřít ty chytrolíne *7*
  • Milosh, Já to chápu.. jsi fanoušek, hra tě baví a recenze je vždycky subjektivní.. ale do háje, kroť se trochu a zkus se na to podívat i jako normální člověk co za to musí platit.
    • 0011
      V tom případě okamžitě požaduju snížení hodnocení Bloodborne na 4/10 protože ještě nemám PS4 a musel bych si ho koupit *8*, tvoje "logika" v kostce *7* a jestli se bavíme čistě o ceně hry, tak stojí jako jakákoliv jiná nová AAA hra na PS4 a Xone
    • nemudrujte...nikdy som žiadne nintendo nemal,nikdy som nehral žiadnu zeldu.. wii u som si kupil pred 2 tyždnami a tejto Zelde by som bez debaty strelil 10/10 dokonca len predvčerom som prišiel na to že vlastne nehram za Zeldu ale za Linka
      • aha, potom je to jasne... *3*
    • Souhlas, Zelda by si zasloužila, aby ji, nejen na tomhle serveru, recenzoval i někdo jiný než skalní fanoušek série a Nintenda obecně.
  • jack
    Bude remaster ve 4K na PC *12* *5* *1* ?
  • Zajimave, ze hodnoceni neni na prekazku mizerne technicke provedeni, kdy hra pada na 20 fps, coz nutne degraduje hratelnost. Neprijde mi to objektivni.
    • Bredy11
      Hratelnost to nijak nedegraduje, alespon v mem pripade. Ale chapu, ze jsou naspeedovani jedinci, kterym to muze vadit, stejne tak jako ze hra nejede ve 4k, a tak dale. Nekdo, jako ja, neonanuje nad technickou dokonalosti, nejsem pak z toho nervozni
      • Veskoslav
        Aby v roce 2017 nedokázala hra jet na nejnovější konzoli od NIntenda stabilně aspoň 1080p a 30 fps je ostuda. Nic víc, nic míň.
        • Nestabilnich 30 fps zamrzi, snad to opatchujou, ale jinak Zelda vzhledem ke grafickemu ztvarneni nepotrebuje zadnych 1080p, kdybys ji hral, tak pochopis. Vypada naprosto paradne jak v handheld modu tak i na TV v 900p. Vzhledem k tomu jak je zarizeni male, to je paradni.
    • To se týká pouze Switch docked verze, pokud se nemýlím. Wii U a Switch handheld mají stabilních 30 fps.
      • Veskoslav
        Při 720p rozlišení, ne? To není žádná sláva.
  • karlman.hajsky
    Ale co mi to ta Zelda zas dělá. Teď už zcela vážně začínám uvažovat o koupi konzole od Nintenda a to jsem přitom vždycky tvrdil že Nintendo prodává jen předražené zastaralé kusy hardwaru, jenže ty hry jako je Zelda nebo Donkey Kong jsou opravdu na pohled krásné a srší z nich zábava. Vím že mi tady asi těžko někdo odpoví, ale je opravdu WiiU taková sra*ka a lepší je dát o 3 tisíce víc za Switch nebo by mi na těch pár hezkých her co na to vychází stačilo WiiU?
    • yenda1
      Bež do Switche. Klidně až za pár měsíců, třeba po E3 ať máš jistotu dalších her. O vánocích má vyjít nový Mario a to bude zase velká událost. Jenom na okraj, From Software prý rozběhli Dark Souls na Switch, takže taky asi bude.
      Jestli máš rád značky co vycházely na 3ds, tak do Switche běž, poněvadž tam většina jistojistě vyjde.
  • Pekne, libi se mi, jak Nintendo opet vsechny preveze nejkvalitnejsimi hrami. Zatimco ke koupi PS4 jsem se z nedostatku exkluzivnich her jeste nedokopal (a to jsem byl vzdy spise konzolovym hracem), tak o Switch uvazuju jiz ted. Jeste pockam, zda se nepotvrdi hardwarove problemy konzole a jdu do toho.
    • Problem je, ze mimo majitelu toho Nintenda ty jejich exkuzivity nikoho moc nelakaji. :) Porad tu nikdo neodpovedel na muj dotaz ze vcerejska, cim je tato hra tak skvela, ze si zaslouzi 10/10 (tedy by to mela byt jedna z nejlepsich her vsech dob). Cim to vystupuje z rady oproti desitkam jinym open world rpg, ktere maji treba 8/10? Myslim to vazne, ne jako flame.
      • ja zase nerozumiem co je tazke pochopit na pisanom a hovorenom slove? mas kopec recenzii a review po celom nete nato aby si si urobil obraz...
      • yenda1
        Řeknu to takhle. Nejlepší recenzent jsi pro tvůj názor ty sám. Pokud Switch nechceš, tak si ho pujč od kamaráda a zkus si to. Vykašli se na recenze a názory. Čím míň o té hře budeš vědět tím líp. Pokud se totiž informačně zahltíš a všechno budeš vědět dopředu, tak hra je vážně o poznání horší, asi jako film, když znáš téměř celej děj dopředu.
        • Pujcit si Switch od kamose v Cesku je opravdu dost narocne. Dyt se jich tu proda 3 a pul za rok. Jedina moznost je tak kouknout na gameplay, ktery me teda absolutne neuchvatil. U jinych her, co tu dostaly 10/10 nebo jine velmi dobre hodnoceni, jsem vzdy alespon pochopil proc, byt me treba ten dany typ hry vubec nebavil. Ale u Zeldy je mi to proste zahadou.
          • yenda1
            Ty kvality nejsou patrné na pohled. Jsou hry, kdy video neřekne nic, jsou hry na které se kouká dobře. Ono je to celkem prosté: pokud tě nebaví hry od Nintenda, hry, co na jejich platformy vychází, o nic nepřijdeš, nebude to hra pro tebe. A nic se neděje, nemusí se to líbit každýmu, že jo. *1*
    • haha tak jsem si dal vyhledat seznam exkluzivnich her pro PS 4 a je jich celkem 102. Nintendo switch jich ma/bude mit pozor pozor 19 o kterych se vi. Jestli je to troll tak palec hore, jestli ne, tak prijmi mou soustrast.
      • yenda1
        Jak dlouho je na trhu PS4? Jak dlouho Switch? Toliko k odpovědi.
        • ale ved o to ako dlho su na trhu vobec nejde - on len poukazal na absurditu jeho dilemy- pre PS4 sa nerozhodol koli nedostatku exkluzivit ale o Switchi uvazuje uz teraz a pritom je tam exkluzivit 6x menej...
  • Jak je možné, že terénní auta jsou dražší než nejsilnější odnoše klasických aut, přesto že mají menší výkon?? Protože můžou jak do terénu tak na silnici a hodně z nich jsou na obou površích stejně využitelná. Až se někdo zase hloupě zeptá proč je Switch tak drahý tak tady má odpověď. Protože kloubí přenositelnost a hlavní hraní u televize přesto že není nejsilnější. Cena je naprosto adekvátní a z vlastní zkušenosti vím, že použitelnost v obou případech je naprosto skvělá. Je to další krok evoluce. Někdo říká nojo, ale ps vita šlo také připojit nebo psp. Za jakou cenu?? Že se táhnou kabely k televizi a vypadá to ošklivě a není tak plnohodnotně použitelné?? Že za cenu Switche může mít ps4? Ano může, ale bude sedět jen omezeně před televizí a pokud potřebuje na záchod či jít ven, jet vlakem nebo být v práci, škole nemá jinou možnost než čekat, zatím co my si v klidu svoje plnohodnotné tituly zahrajeme kdekoliv a kdekoliv :) a zapoměňte na PS Vita s jejich naprosto trapným Remote Play. Bylo to k smíchu, sekalo se a bez opravdu pořádného internetu to ani nejelo. Navíc Ps4+ps vita=mnohem dražší investice než jediná konzole Nintendo Switch. Co se týká Legend of Zelda BotW, tak ta hra je unikátní a naprosto skvělá v tom, že se nacházíme v úplném open world. Tady nejsou neviditelné stěny, které nás nepustí mimo linii, ale je tu všude hmatatelný pocit otevřenosti, že konečně můžeme úplně cokoliv bez následků že narazíme do neviditelné zdi. Pocit jedinečnosti z té hry přímo dýchá jako netradiční nádherné pojetí grafiky. Ne opravdu pánové tady nepotřebuji 4K, mega nářez cool akci jako na jiných konzolích. Tam totiž ty hry většinou trvají nejvíce 10 hodin a pocit z nich hned vyprchá. Tady je pocit silný i po 40 hodinách hraní, kdy člověk ví, že není snad ještě ani v polovině a čeká ho ještě mnoho překvapení. Takže ano stojí to za to i kdyby na další 2 měsíce Switch neměl jinou hru, stojí to za to!!!
    • Pěkně napsáno ... Sám jsem switch použil i hojně v handheld modu a předevčírem když nám na pár hodin vypadl proud kvůli opravě el. sloupu jsme ve 4 lidech hráli v tablet módu paperclips a bylo to super :). Zelda nemá chybu a dostává tato hodnocení zcela oprávněně. Jsem odkojený z velké části na PC, ale v dnešní době kašlu na nějakou PC master race a nejsem ani zastáncem žabomyších válek mezi konzolema. Mám všechny a každá má u mě jiné využití a nechci a ani nebudu řešit, jestli je lepší tahle, nebo tam ta. Switch mám kvůli nintendo exkluzivitkám/PS4 kvůli PS exkluzivitkám a Xbox one na všechno ostatní (jsem achievement hunter). PC jsem po letech byl nucen vyměnit za noťas a už jen na něm pracovat. That's my story *5*
  • No tak vysla na Nintendo paradni hra. Nevim, proc to zdejsim zapsklym uzivatelum tak lezi v zaludku. Vzdyt je to supr, ze vychazeji fajn hry ne? Na Nintendo, na Xbox, na Playstation a pry i na PC, ale to je neoverena informace *4*
    • Už jsem si říkal, že je tvůj příspěvek normální ale nezklamal si a chováš se stejně jako ostatní loupáci tady.
  • Nemám nejmenší tušení, proč mi byl vymazán zcela korektní komentář, cenzor je nejspíš velkým fanouškem Zeldy, ale zkusím se vyjádřit jinak. Madagaskar, Doba ledová a třeba Já, padouch jsou ve své kategorii fajn filmy, které neurazí ani dospělého, když je s dětmi sleduje, ale hovořit o nich jako o skvostech světové kinematografie a kandidátech na Cenu akademie? Fakt ne, sorry jako.
    • Tak hovoř o jiných animácích, které mezi skvosty patří. Tam bude to přirovnání na novou Zeldu sedět líp *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit