Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jack
    https://www.youtube.com/watch?v=MKZSQGOa5Ww&feature=youtu.be
    • jack
      20fps na 1070ce
      • Ale 4k
  • Blahopřeji autorovi recenze, tolik spoilerů jsem totiž ještě v žádné jiné recenzi neviděl.
  • Škoda, že je to Nintendo exclusive, mohlo by to být docela zábavné. Ale kupovat si kvůli hře celou konzoli nehodlám, tuhle vyděračskou praktiku ať si Nintendo, společně se Sony a MS strčí někam. Jenže kdyby nebylo exklusivních her, tak by se Switch už lautr vůbec neprodával.
    • Počítám, že MS je Microsoft, tedy vydavatel Windows, tedy toho, co se zde ne úplně správně zaměňuje za obecný termín PC, tedy osobní počítač, tedy vyderačská praktika je i to, když to vyjde jen pod Windows, po vašem na PC.
      • Ne, MS reprezentuje XBox, osobní počítače jako takové nikdo nezastupuje. Ty se spíš MS snažil v minulosti podkopávat, se svou sabotérskou službou GfWL. Tudíž cokoliv, co vyjde exluzivně na PC vychází čistě z rozhodnutí tvůrců, ale ne principiálního. Myslím, že každý, kdo vytvoří hru, je jedině rád, když se dostane na co nejvíce platforem. S výjimkou třech zmiňovaných společností, se zřejmě nedostatkem důvěry ve svůj hardware a teda potřebou omezovat hry jen na svou platformu.
        • To není žádný nedostatek důvěry . Je to jen exkluzivní obsah . To děla spousta výrobců ve spoustě odvětví . Jasně je v tom business. Čím víc exkluzivit, tím více prodejů hw. Na PC je to jiná situace. Spousta lidi má PC kvůli práci nebo škole nebo proste jen na Facebook . Nicméně konzole už se primárně kupuje kvůli hrám . No a jak asi prodam hardware, když nebudu mít nic co bych si zahrál jinde? Kromě toho za cenu konzole se těžko hledá herní PC, které rozeběhne to samé. Jinak ale samozřejmě konzole asi nikdy neprebiji univerzálnost PC . To je jasný . Já si do práce kupoval ntb tak jsem si rovnou poridil s nvidii gtx na které jsem odehrál mnoho desítek hodin. Nicméně stejně radši zapinam ps4 :-). Desktopovou herní high end sestavu jsem prodal. Ale každý to má jinak.
          • Nesmíš hledat PC za cenu konzole, ale PC za cenu konzole + kancelářskýho PC, co má skoro každej doma, protože to nový PC ho logicky nahradí. Pak už se dá něco postavit.
          • * co bych si NEzahral jinde ;-)
  • Pro hráče, kteří používají pouze platformu Windows a k této recenzi evidentně omylem zabloudili, můžete se realizovat v diskuzi o Splasher nebo Memoranda.
  • @Trolík Obecný

    Je to to tím, že nová Zelda má open world a došlo k inovaci oproti předchozím dílům. 98% *15*
    Zelda a jeho fans totiž žijí ve svém světě a vše s čím ta hra přijde je automaticky revoluce, přestože už to dřív někde bylo. Nebylo to ale v Zeldovi. *15* Prostě tuhle hru s ničím nesrovnávat a je po problému s hodnocením. *5*
    • http://rationalwiki.org/wiki/Style_over_substance

      Pár trotlíků v čele s flashem se sešlo.
      • flash789
        Mozna ze jsme se sesli, ale jedinej kdo napsal kravinu ses ty:)
    • V Zeldovi??? To je něco jako Super Marie? Nebo Larry Croft?
      • Dík,poplival jsem si display gulášem.Super Marie,rofl :D
      • Super Marie je fakt vtipná... prostě se ukazuje, že Nintendo je platforma (především?) pro děti a tak to má být... mami, kup mi toho novýho Zeldu! *1*
    • flash789
      TA Zelda kdyztak...ten kluk co s nim pobihas se vetsinou jmenuje Link. Nebo snad myslis ze Zelda je najakej panacek co hodne zere zeli ? A takovyhle lidi tu pisou komenty..ach jo..
      PS: jeste jednou jasne a zretelne..Zelda je zenskeho rodu
      https://en.wikipedia.org/wiki/Princess_Zelda
      • jo, lidem s nesprávnýma komentama by se měl dát ban. ubylo by "ach jo" a herní svět by byl veselejší
  • flash789
    http://www.thejimquisition.com/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-review/
    hmm..7/10..mirny propad na metacritics burze:)
    Web nic netusiciho recenzenta Sterlinga zahy pote popadl DDoS utok fanatiku zeldy, pekne to ukazuje ze s tou hrou nebude uplne vse v poradku.
    https://www.vg247.com/2017/03/13/jim-sterlings-site-under-attack-after-giving-the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-a-710/
    • Smutný. Nboys byly vždycky toxický.
  • na jednom webu se clovek dozvi, ze 7 z 10 je prumer, tady zase vidi 8 z 10 u kourici kupky hnoje jako treba watch dogs a na zaver to zabije 10/10 u omalovanek s 20fps s nazvem zelda...no to me ho omlat o hlavu...takovejdlech her vychazi na steamu tucet tejdne, jen nemaji v nazvu ZELDA, a kdyby to tam nemela tahle hra, nikdo by si ji ani nevsiml...
    • flash789
      No na steamu urcite nevychazi kvalitou a obsahem ani jedna takovahle hra, spis bych rekl ze tam jsou mraky nedodelanych a nezabavnych braku jako hlavni obsah, ale kdyby se kolem nove Zeldy delal mensi humbuk to by vubec neskodilo..je to az trapny, to mas pravdu.
  • h0p3
    Pokud tohle někdy emulují na PC, tak letím pro sběratelku. Od RDR, první hra u které jsem zvažoval koupi konzole.
    Bohužel (nebo bohudík), v tomhle případě vyhrál rozum a buď se dočkám nebo mám smůlu.
    • radim.zaty

      Tak už val. Na i7-6700 + GTX1070 ve QHD na 60 FPS, občas propad na 45-50, ale to člověk ani nevnímá.

  • Tahle anime Nintendo kravina nemá na Zaklínače 3 ani náhodou. Nejsou tam vztahy, není tam erotika, nejsou tam intriky, hrajete za androgynního Linka, grafika je strašná - vypadá to jako omalovánky...ale samozřejmě - musí to dostat desítku protože tohle drží Switch nad vodou. Bez téhle hry by po tom nepovedeném zastaralém kusu HW neštěkl ani japonský špic.
    • zastaralém kusu HW - ten kousek kremiku od Nvidie ma v sobe to - co v roce 2000 bylo oznacovano jako superpocitat o trech patrach a spotrebe nekolika tisic wattu. A dnes to mas v krabicce o spotrebe 10w. To vis, ze by mohl mit handheld v sobe cip o vykonu treba RX470 anebo NV1060, ale ta baterie by musela byt externi a nosila by se misto batohu :D
    • Kozy
      No a vidíš to, mě ta grafika přijde nádherná až tak, že vážně uvažuju o koupi Switche
  • Iggy
    "Když otevřete mapu, není poseta bambilionem otazníčků, jejichž „objevování“ nemá s objevováním vlastně nic společného a jde spíše jen o odškrtávání nákupního seznamu."

    D Ě K U J I ! *14* *14* *14*
    • Tak niekto, kto nevie objavit v menu tlacitko na vypnutie otaznikov nezvladne objavit aj tak nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit