Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi večer opráším GameCube.
  • tahle Zelda byla vždycky nic moc. 95% na MT jako docela lol. Díly před tím byly daleko lepší. Těším se na novou Zeldu na NX, chce to rozhoupat naprosto stojaté vody na poli open-world RPG a není lepší kandidát na to než legendární Zelda...
    • Tahle Zelda je skvostná. Zjistil jsem to před deseti lety... a zjistil jsem to i teď, když se od ní nemůžu znovu odtrhnout.
    • maros.goc
      Zelda a RPG? Zelda je predsa akčná adventúra :)
      • ty staré určitě. Jsou to akční adventury s mini RPG prvky, ale teď jestli neukazovali, že ta nová má být více RPG a více open -world? Možná to mám popletené...
  • Člověk z recence neví jestli se teda jedná o HD remaster nebo je to kompletní remake. Autor má v těhle pojmech zřejmě pořádnej zmatek přitom to psal ze začátku správně. Působí to pak opravdu směšně. Pokud pan recenzent pozná rozdil mezi HD remasterem a Remakem u filmů pak by neměl mít problem u her kort když mu za to někdo platí.

    PS: Jde samozřejmě o pouhý HD remaster což napoví i název hry samotné. Opravdu nechápu, že si to lidé pořád pletou. HD Remaster a Remake jsou dva úplně odlišný pojmy. Bohužel jak jsem se s chutí pustil do čtení recenze tak jsem záhy hned znechucen musel přestat.
    • Že se necháš rozhodit takovou blbinou...
      • Vubec mi to neprijde jako blbina. To je jako psat ze mam rad brambory a pritom vlstne myslet jablka. Nebo mluvit o tom jak rad jezdim na kole ale pritom mluvim o aute... nebo rikat o blu-ray verzi Blade Runner ze je to remake a pritom je to vlastne remaster.... Nebo rikat že se mi narodil chlapeček a přitom je to holčička ale celej život jí budu mít za kluka a podle toho se k ní chovat... Nebo psat o Remasteru Rezident Evil Remake ze jde o Remake Resident Evil Remake....
        • Jak máš pak ten článek jako celek brát seriozně ? Když i recenzent neví....
  • Japonské hry mám rád, ale tyhle mongoloidní ksichty jsou na mě moc... a vždycky byly.
    • Já to měl stejně. Ale pokud chceš, tak si do toho světa cestu najdeš.
  • maros.goc
    popravde mne tá atmosféra pride nejako bezduchá
  • Radši bych remaster ocariny a majora masky, resp. by stačil port verze z 3dska.
    • Proč port, pořiď si 3DSko, já ho kupoval s bundlem Majora's Mask a soškou skullkida, a z velkých konzolí vyšlo xenoblade chronicles, které jsem tenkrát záviděl wiičkařům, už nemusím *15*, no a ve čtvrtek vychází další velká hra, tentokrát z WiiU - Hyrule Warriors, ale jestli máš WiiU tak kvůli jedné hře se 3ds nevyplatí, já čekám na NX, teď už se mi Wiiu nevyplatí kupovat, předpokládám, že bayoneta a další pecky pojedou i na NX, teda jestli se nintendo nevrátí k herním cartridgím *1*
  • Horst_Fuchs
    WiiU sice nemám, ale po přečtení recenze mám chuť stáhnout Gamecube emulátor a rozjet to znova. *14*
    • Znova zcela jistě znamená že původní gamecube hru, která vyšla i na první Wii (které mimochodem rozjede i disk s gamecube verzí), máš legálně koupenou na poličce *7*, to samé věřím i Veskoslavovi i zatymu a vůbec ani na vteřinu nepocyhbuju o vaší poctivosti pánové *3*
      • Mám WII verzi spolu s konzolí v krabici v kumbálu, kde čeká, až můj syn bude ve věku, kdy si spolu na WII zahrajeme. V emulátoru provozuji Gamecube verzi, kterou jsem si stáhnul a i když tím dejure porušuji EULA, morálně se s tím srovnám, protože licenci na hraní této hry jsem si pořídil spolu s WII verzí a znova na jinou konzoli ji kupovat nebudu, zvlášť když v tom emulátoru ta gamecube verze po zapnutí všech grafických vylepšení na velké TV vypadá skvěle. A pokud jde o ty, co hru zakoupenou nemají a hrají ji v emulátoru ze staženého ISO souboru, tak bych se o jejich morální integritu taky nebál, vzhledem k tomu, že již samotný dump zakoupené hry do RAW/ISO souboru je porušení EULA a následné hraní v emulátoru vlastně taky.
        • up_er
          pokud mas originalku, muzes si sni delat co chces myslim, to znamena i udelani si iso souboru dale si s nim hrat
          • Logicky by to tak mělo být, ale není. Jedinné, k čemu ti zakopení originální hry pro GC/WII dává právo, je hraní této hry na konzoli.
            Navíc už samotné vytváření "záložní" kopie je v případě her pro WII a GC porušením autorského zákona, protože při tom dumpu obcházíš ochranu proti kopírování. Takže paradoxně stažení již hotového ISO souboru s hrou je z hlediska zákona OK, a nezákonné je až samotné hraní této hry v emulátoru v obou případech.

            Ve výsledku je to pak, v případě hraní v emulátoru, volba mezi "Koupim hru a stejně porušuji zákon" a "Nekoupím hru a porušuji zákon". Morálně je tam rozdíl v tom, že když tu hru koupím, výrobce dostane peníze (i když v tomto případě nejspíše ne, vzhledem k tomu, že to bude asi použitá hra z ebaye).

            Je to prostě natolik zamotaná problematika :/
      • A dobře děláš , neznáš = nepochybuj ..... A vůbec , na mravokárné řeči je tu tak někdo zvědavý ..... * *3*
        • S přístupem neznáš=nepochybuj v životě daleko nedojdeš, zvlášť pokud to aplikuješ na internetu *1*, já jen že s lidmi používajícími emulátory mám bohaté zkušenosti, ti co znám osobně jsou poctivý sběratelé, mají na krabičkách s vypálenými disky vytisknutý originální přebal *3* naopak těch co hrají na emulátoru ale mají originální hru si vážím, i když, jak píše dole zaty i to je porušením zákona. Třeba mám jenom špatné zkušenosti a takto to dělá drtivá většina uživatelů emulátorů *3*
    • Veskoslav
      Je už na Win 10?
      • zaty
        Já to rozehrál minulý týden a v dolphinu ta gamecube verze ve win10 v pohodě jede.
        • Veskoslav
          Jo dík, mě se to totiž na 8 nepodařilo a pak jsem to už nezkoušel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit