Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pangamini
    Aaaaaaaaa FUNDED!
  • Díky za článek mr. Smutný nemam moc cas sledovat vse co se na kickstarteru sustne a tohle dílko si moje prachy jasně zaslouží.
  • kostejnesmrtelny
    Tohle vypadá nenormálně dobře. *14*
  • ringmancz
    co ty brány, co vypadají jak Mass Relays/Citadela z Mass Effectu?
    • Pilgrim66
      Freelancer je ma taky. EVE uz bylo zmineno. Jumpgate je mel taky.
    • tonnymontana
      jo ty gate jsou treba podobne i tem v EVE ale tak zrovna skokove brany jsou modely ktere jsou v hodne hrach,filmech podobne. je to neco jako model patrony. ten je taky vsude stejnej. sice opravdove brany jeste neexistuji ale vsichni co o nich mluvi si je predstavuji nejak takto
    • Jumpgates jsou skoro v kazde scifi. At uz serialu ci hre. Z toho bych vedu nedelal.
  • vojtaruzek
    Přispívejte lidi, tímhle tempem to sotva stihne nabýt minima.
  • DeDy
    Já se zblázním, další zajímavá hra. Musím víc pracovat a méně číst games.cz *2*
  • Xcomik
    Já jsem dost skeptický připomíná mi to Sins of Solar Empire a tak se ptám proč podpořit hru na Unity když tu je solidní zástupce. Navíc bych osobně podpořil hru kdyby se točila kolem myšlenky třeba Nexus The Jupiter Incident (bohužel jako pravděpodobně velká fan base sem i já minul kickstarter).

    Jenže on je to trošku problém musel by někdo na kickstarter dát techdemo současné a né roky staré a doufat že se na to vybere navíc by museli taky zvládnou PR kampaň na hru což přesně Nexus The Goods Awaken nedělal (a to byla velká chyba).

    Jinak u téhle hry mě ani netáhne ten Unity Engine
    • Shania
      Sins jsou strategie a tohle je rpg s micromanagementem lodi, posadky. Podobnych her moc neni, pokud vubec nejaka.
      • tonnymontana
        shania: jj vidim to stejne. tento projekt je neco jineho nez hry ktere zname. podle autoru tam toho je opravdu dost tak snad to bude fungovat dobre az to slepjej. podle me kazdy kdo ma rad star trek pri zmince ze se vyvojari inspiruji timto kultem prohnul do kolen. navic kdyz jsem to procetl tak ti slovaci v teamu jsou fajn. je mozne ze i ceskoslovenska komunita bude mit nejakou vahu.
  • A malem bych zapomnel, dekuji autorum za upozorneni, sam bych tento projekt prehledl.
  • Tak mych 20 dolaru uz maji :) Kickstarter povazuji za genialni vec, diky ktere vyjde spousta her, ktere by jinak nemely sanci.
  • tonnymontana
    hmm inspirace star trekem je pro me jasna volba:) trosku mi to pripomina star trek online alespon co jsem precetl tenhle clanek. tezko rict zda studio dokaze i s pul mega udelat hru jakou popisuji ale na druhe strane byla by to pecka kdyby se malemu studiu povedlo neco dobreho. konec koncu video ktere autori predlozilo je dost hezke a zajimave. uz jen diky tomu jim tu pripravu i verim. nektere projekty na kicku maji otresnou prezentaci kde video spise odrazuje. vecer popremyslim a asi neco prispeju. vlastni lod,vysadky a putovani za hranice vesmiru , to zni dobre

    ted jsem mrknul na kiks a jsou v teamu slovaci:) mno to je velice zajimave. ze by konecne nejaky "nasinec" prorazil? bylo by to fajn a urcite inspirativni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit