Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heleď kluci,prosím o radu sem dá se říct na začátku hry a teď sem k sobě dostal chlápka a spolu bojujeme proti nepříteli na druhé straně a u nepřítele sou 3 červený sudy a z barabizny skákaji porad dolů vojáci.Vim že u sebe mám snajperku.Ale prosím o radu co dál?Dekuju
    • nevim prčo ale prišlo mi vtipny že se nekdo zasekl u hry s povestí jako the order *15*
      • zrejme cilovka tohoto navodu

        http://www.amazon.com/The-Order-Signature-Series-Strategy/dp/0744015693

        a to jsem si doted myslel, ze to je jen zvrhla recese *5*
  • Nejvêtsí herní podvod v dêjinách. To uz jen tak nêkdo neprekoná.Vêtsí prasárnu jsem u her jestê nevidêl.
  • frantisek_nejezchleba
    Ten „useknutý“ konec TLoU je podle mě trumfem celé hry. Pouze díky němu jsem hře odpustil veškeré nešvary. Ten konec nabízel jistý přesah, který ve hrách příliš často necítím. U AAA titulu to pro mě bylo vlastně poprvé. Má Order taky nějaký přesah, nebo je to ekvivalent hollywoodské filmové produkce co se posleství týče?

    Jelikož se mi z recenze nejeví akční pasáže jako hráčsky atraktivní, resp. nevyvrací mi to ten názor, který jsem si udělal nedávno na Playstation dni na Žofíně (tam byl Order v nějaké pre-release verzi k zahrání), tak budu mít logicky zvýšené nároky na děj. Hollywoodská prezentace – proč ne? Nemám ji rád ve filmech, ve hrách ji zkousnu. Ale má Order přesah?
    • akcni sceny te jen zdrzujou od shlednuti tech prumernych filmovych, akcni sceny jsou obtniznosti pro postizeny, jak je videt v gamesplayi, kde se olejnik sice snazi okecat, ze te nezastreli, protoze je to z pocatku hry, ale smrt si nevybira, tak proc by ji zalezelo na tom, v jaky fazi se nachazi?
      • frantisek_nejezchleba
        nevím jak ty, ale já jsem z her zvyklý, že se obtížnost postupem zvyšuje. *4*
        • jako z nuly nekam vejs? si tam stoupnul doprostred ulice a strileli na nej asi tri pandulaci a nic
  • recenze teto pribehove sr@cky: http://www.fffilm.name/2015/03/recenze-videohry-order-1886-ps4-30.html#more

    Nejlepsi je zaver:Protože pokud by se tento druh her ujal, pak už by opravdu bylo jednodušší vzít nějaké klasické filmové dílo a v dramatických okamžicích do něj přidat nutnost stisknutí nějakého tlačítka v pravou chvíli. Než by to "hráč" udělal, loopovalo by posledních pár sekund videa pořád dokola. Věřte mi, že takový herní zážitek by byl lepší než "The Order: 1886"!
  • Angry Joe dal 4/10
    • asi nedostal nabidku otravny ozvuceny reklamy na hlavni stranku, tak mu to za vic nestalo
    • A to je co za vola?
  • Velice dobra a hlavne pravdiva recenze: http://cdr.cz/clanek/recenze-order-1886
    • Souhlas, hlavně sem díky tomu objevil toto super video https://www.youtube.com/watch?v=FV-u5tvQC34 SO TRUE.
  • Tak dobrano na hard, za me super parba jenom krátké, mělo by to byt 2x tak dlouhé. Grafika, efekty atd. Neskutečné!!! Za me 7/10 a to jen kvůli délce hry...
  • Ignorovat u fps hry základní prvky jako to, že hráč skoro nehraje a zorné pole me menší díky pruhům, je jako ignorovat u zpěváka zpěv. I když,to se děje..viz recenze katy pery na idnes....zpěvák neumí zpívat hra se nehraje a vše je podle odborníků OK...novy shadow warior na to šel tedy blbě.
    • Me sere to, ze spousta lidi a i recenzentu jim žere to, že ty pruhy přidávají na filmovosti, když jde jen o to co nejvíc snížít rozlišení. To samy u FPS (některý hry mají snad i jen 24 - jako PS1 jsem na to zvyklej, ale po éře PS2, kde hodně věcí bylo 60 FPS a min ani tuk?!!)
    • toto je presne typ hry pro kterou nepotrebujete zadnou konzoli kupovattahle hra se hraje pres YT vic k tomu netreba bo to jsou jen vyhozene prachy proste tipicka hra pro konzol master race
  • ten "ul" to je nekdo z pomocny školy nebo co? To jsou hrozny blitky v jeho podani... furt neco proti cizincum a sám pise jak Maďar :D
    • Ted jsem prosel jeho "prispevky" a tohle se fakt jen tak nevidi. Nechapu , jak takove individium dokaze mit pristup k nebezpecnym vecem jako je elektronika , natoz mit obcanku :-) ... no kazdopadne asi nebude moc velka chlouba rodicu :-)
  • Pozor! Tento týden vědu gamesplay kde Olejník vše vyvrátí a zjistíte jaka to je zásadní hra za 60 eur + 14eur příručka. A pruhy jsou také plus! To přeci není chyba, ze naschvál vidíte méně! To je vlastnost!
    • Jack1947
      Jo na Gamesplay mrknu bude sranda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit