Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V recenzi bych ocenil zda je v mulťáku pořád takovej nedostatek lidí.Na smysluplnou partu se čekalo i desítky minut.S nováčky se taky moc rádo nehrálo, takže vyexpit si malinko postavu byl taky problém (trošku začarovaný kruh).Jinak mě hra bavila, ale tohle mě odradilo od hraní.
  • Tohle je recenze? To jako vazne? Jeste, ze tu mame konkurenci na hrej.cz Jedine, co tu pobavi, uz jsou jen diskuze. Nekdo by se tu v redakci mel chytnout za nos.
    • diky bohu vsichni "kidi" odtahnout na hrej a bude tu klid.
  • Nenávidím větu, hra si na nic nehraje...
  • ady666
    Proč já jen po zjištění autorova jména zase pokračoval ve čtení? Začínám si připadat jako masochista :/
    • Sr_Lobo
      Chybami se člověk učí, chápu tvé pocity, příště to určitě vyjde, držím palec!
  • Nejak nechapu vecne prirazovani pojmu Dark Souls k tomu, ze snadno umrete. Tomu se rika Rogue-like, ne nejaky Dark Souls. U psani recenzi by jste mohli pouzivat aspon spravna prirovnani. :(
    • No to asi len na games sa aj kooperacna akcia prirovnava k dark souls ;-) Pricom samozrejme logika by skor napovedala prirovnat to k naozaj podobnym hram, ako L4d ci alien swarm.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit