Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj jaky vyndousy potzebuju natu hru
  • Skvela hra, kdyby nekdo shanel CD klic (vcetne 1 predplaceneho mesice) tak muzu zajistit za 800,- Kc
    kontakt: kentino@email.cz
  • Nejake porovnani s Anarchy Online?
    • kotty
      Tezko srovnavat, obe hry deli 11 let a jsou rozdilneho zanru. I pojetim herniho sveta jsou dost odlisne, zatimco AO je klasicky free roam, kde si muzes volne poletovat (doslova) mezi zonami, tak v TSW je nekolik oddelenych lokaci, vetsinou o dost mensi, nez ty v AO. Mezi lokacemi se cestuje pres Argathu (bajne mesto lezici ve stredu Zeme), ktere v principu pripomina stary dobry grid. *4*
      V systemu skillu je urcita podobnost a to ve volnosti distribuce IP (AP v TSW), nicmene tech skillu je v TSW podstatne min. Combat system je klasicky lock & shoot, s tim rozdilem, ze v TSW se lze uybat utokum. Vetsina mobu v TSW ma taky ruzne specialy, ktere nuti byt stale ve strehu. Pro me nejvetsim minusem je (opet) absence jakehokoliv twinkovani. V TSW nemas ani armor, natoz impy, pouze ruzne doplnky (bracery, trinkety, ringy...). Pro noseni zbrani musis mit urcitou vysi daneho skillu, a nejake veci snad i k temto skillum pridavaji, ale oproti AO je to opravdu dost zjednoduseny. V TSW se ability dely na pasivni a aktivni, pricemz aktvni maji podobnou roli jako special attacky a perk akce dohromady. V hotbaru jich najednou muzes mit max. 7 aktivnich a 7 pasivnich. Jeste bych zminil, ze v TSW jsou skvele namluvene rozhovory, ale bez moznosti volby odpovedi jako tomu bylo napr. v SW: ToR.
  • Tento víkend free na vyzkoušení pro všechny. Jděte do toho.

    http://massively.joystiq.com/2012/07/29/funcom-details-the-secret-worlds-celebration-weekend/
  • tak vypada to že novy patch je venku, doufam že tam bude i ten raid a novy obsah i když ješte nemam dokončene ani NM dungy *1*
    • Ten raid byl desinformace. Omlouvam se. Skutecne je sliben,ale az v dalsich updatech. Tzn ze treba uz na konci mesice.
  • btw jsou ve hre raidy? zatim se mi zda ze "end game content" jsou jen nighmare dungeony ale nekdo ve hre mi rikal ze jsou tam nejaci world bossove, nevim jestli si delal srandu
    • Jo co jsem nekde cetl je 59 End bossu ve hre.

      Jinak nove Ceske TSW Forum: www.the-secretworld.com/forum
    • Prvni raid bude pridan zitra nebo pozitri. Ve hre jsou zatim ''jen'' Elite/Nighmare dungeony a world bossove samozrejme take.
      • vim ze jsou tam nejake elitni monstra ktere putuji po svete ale ja slysel o nejakych bossech na ktere je treba raid nebo skupina a ktere je treba vyvolat
  • Ja moc nerozumiem tomu ako to moze dostat 8/10. Za MMO s mechanikami ake maju vsetky MMO za poslednych 10 rokov. Nastupuje era novych MMO s novsimi technologiami, do toho este stale niekto pcha tieto archaicke... hry.

    Nehral som, videl som len gameplay videa a pripadalo mi to absolutne priserne. Fighting system bol fakt ze trapny. A rozne typi zbrani sa lisili fakt len v tom ako vyzerali.

    A prosim fanboyovci, nevyskakujte. Ja vam to neberem, ak sa vam ta hra paci tak budiz, zabavte sa pri nej. Len mi to pride, dat 8/10 MMOcku co v dnesnej dobe prichadza so zastaralim systemom.

    A tych par "vylepseni" co priniesol, tak jak kazde ine MMO, len aby to nebola 100% kopia 10rokov starych hier, to na tom fakt nic nemeni
    • @laker

      Ja zase nepochopim kdyz lidi ta hra nezajima ze do ni tak stouraj... me teda kdyz hra nezajima tak se o ni ani NEZAJIMAM a ani o ni nepisu.

      To nemas co delat tak stouras co najdes nebo se stouras i nekde jinde ?
    • rozne typy zbrani maju rozne ability, inak suhlas ze hodnotenie je prestrelene, hlavne by som dal body dole za bugy a trebars za celkovu nedokončenosť (napr. by sa tam hodil nejaky group finder, možnost dat link na achivmenty atd.)
      • Hodnocení WoWka je přestřelený, né tohle
      • Vzhledem k tomu jake paskvily na hernich magazinech dostavaji 9-10 bodu,pak tvrdim ze TSW ma hodnoceni tak akorat. A co mas poprad s temi bugy? Uz je to trapne. Zkus neco treba vyjmenovat. ne ze by vubec nebyly,ale nic zasadniho co by nebylo v kazde MMO hre mesic po spusteni
        • tak treba zabugovany chat, bossove, black screeny, nekdy se nova lokace odmitne loadovat atd.
          • Chat byl velky problem. V minulych 14 dnech se mi to ale nestalo ani jednou. podle me uz to opravili. Zbytek neznam
    • Nejlepší jsou "machři", kteří jsou s nějakou hrou hotoví podle dvou game-play videí :) V té hře není skoro NIC, jako v ostatních MMO. Originální skill systém, originální level systém, originální equip systém, originální questový systém, originální příběhový systém... kristepane, tenhle tvůj comment je tak neskutečně mimo, že vlastně ani nevím, proč na něj reaguju. *7*
      • laker je typicky trotl. Hru nehral ale uz je s ni hotovy a vi ze si hodnoceni nezaslouzi. Kazdy kdo mu jeho nepravdy zkusi vyvratit,je podle nej uz predem ''fanboy''
  • Co takhle se naučit psát více k věci a méně házet omáčku a divné slohovné kudrlinky?
    Za první půlku článku sem se dozvěděl naprosté ho*no, málem sem si začal myslet, že autor začne povídat o tom co měl k obědu v den, kdy hru nainstaloval. Zbytečně rozvleklé, do toho klasické nerd vtipy, které házela celá redakce Score a LeveLu už asi deset let zpátky v mnohem mnohem lepších článcích... Hrozná úroveň psaní.
  • Chcete si hru vyzkouset? Tady uz je konkretni info jak muzete hrat vikend zdarma: http://www.thesecretworld.com/news/celebrate_the_first_live_month_of_the_secret_world
    Registrovat a stahovat muzete uz ted.
  • Jason_dinAlt
    Nebýt release Guild Wars 2 za pár dní, tak bych do toho šel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit