Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže Left4Dead... zajímavý, jak vždycky všude nikdo nezapomíná zmínit, že předloha je vlastně mnohem víc o lidech a vztazích mezni nima, než o zombících...
    Takže udělat z toho "prachsprostou" kooperativní střílečku je dost krok zpátky.
  • The_Nameless_One
    Co mi běželo hlavou v první části videa: "TAK UŽ JÍ K*RVA OTEVŘI, TY Z*RDE!!!".
    Povedenej trailer, až na ty PR kecy na závěr...
  • takže zase vic dlc jak thesims ?
    • Jack1947
      Mísíš jabka s hruškama ale jinak ok.
      • jako že když bych chtěl mít kompletní payday 2 tak za dlc dám vic jak za hru ? ano vim že si to lze zahrat i bez nich i s těma misema když ti je někdo založí ale i tak se každemu dlc co vydají směju když co 3 měsice vydavaj další a další. Nejvíce mě vadily DLC zbraně...ale pokud to někomu vyhovuje :) ...snad tohle dopadne líp jak ta dojná krávaa
        • Erien
          Jako buď v klidu, já na Payday nahrál několik desítek hodin, a dlc bych si i koupil. To by je ovšem na ps museli vydat *1*
        • Jack1947
          No, zbraně je DLC na pytel ale mně bylo tady řečeno že Payday2 má přece jiné DLC, než ostatní hry.
  • Schválně co se bude zasekávat místo vrtačky.
    • Vrtačka
  • Takže místo peněz zlata atd. budeme sbírat jídlo munici atd. ve stylu payday hmm... to vůbec nezní špatně
  • Jack1947
    Rozhodně zajímavé... kooperativní zombie střílečka. Tady to není jen o tom že zkoušíme WD fps hru n2... tedy aspon doufám že to tak nebude přeci jenom od tvůrců payday lze čekat jen kvalitní kousky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit