Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr
    Mám za sebou první epizodu druhé sezóny a musím říct, že z toho nejsem moc nadšený.

    a) trochu mě zklamalo navázání na první sérii, vůbec není vidět, jak se Klem s ostatníma setkala, prostě už se rovnou pokračuje dál v příběhu (o nějaké návaznosti na 400 Days ani nemluvě)

    b) opět umírají lidi, až moc ; mnohdy dřív, než si k nim člověk vůbec stihne získat nějaký vztah

    c) chybí sidekick - zatím se člověk stará jen sám o sebe, což není úplně ono ; v první sérii to bylo o vztahu hlavní postavy a Klem, kdy se hráč snažil udělat všechno pro to, aby tato druhá postava přežila ; to mi v této sérii hodně chybí ; myslel jsem, že když jsem našel psa, tak se budu starat aspoň o něj, ale ten zemřel dřív, než jsem se o něj mohl začít starat...

    Celkově shrnuto, první epizoda druhé série není žádný velký zázrak. Sází jen na utrpení mladé Klem, ale nějak tomu chybí příběhová pospolitost a zajímavost. A naopak přebývá akčních scén...
  • skvělý mix thrilleru a hororu, příběh/scénář: 10/10, vizuální zpracování 9,5/10, famozní zážitek, napětí, super.
  • Ahoj. Začínám druhou sezónu ale nejdou mi načíst savy z jedničky ani z 400 dní.
    Nevíte někdo čím by to mohlo být?
  • První sérii jsem si neskutečně užil a těšil se na druhou, když jsem jí začal hrát pomalu se u mě začala projevovat flustrace ze zběsilého klikání pro nic za nic jen mě to odtrhovalo od příběhu, který tam vlastně ani nebyl (podle mého příběh musí být vyvážený a né postavený na utrpení malé holčičky a brnkání na city diváka to je hodně slabý) a spíš mi to připomínalo právě to CoD. Možná to tak není a nakonec se to rozjede ve správných kolejích, jenže se pořád nemůžu zbavit dojmu jako u TV série Ztraceni kde jsem sledoval snad necelé dvě řady jen proto, jak to autoři pořád pytlíkovali a na konci dílu vám dali nějakou záminku pro kterou jste to znovu opět příště pustili jenže se pořád nic nedělo. Docela souhlasím s autorem recenze myslím, že to vystihl. Škálové hodnocení hry nic nevypovídá o tom jestli hra je dobrá či nikoliv, vesměs hry co dostávají 7-10 jsou všechny dobré to záleží na vkusu a očekávání.
  • michaliuz18
    Moja minirecenzia nech aj amateri vidia co si o hre myslim
    + dlho ma nic tak nevtiahlo do hry, rovnako ako aj prva seria tejto skvelej hry
    + prehnane srdcervuce momenty, ktore si male dieta nezasluzi
    + odkazy na predchadzajucu hru podla vasich rozhodnuti ,pekne sa vsetko doplna, najde vas nova skupina ludi tak sa vypytuju, a je len na vas ci poviete pravdu ako to bolo ...s leeom ..alebo budete hrat cudzu "uprchíčku"

    - klem az prehnane trpi niekedy co tvorcovia prehanaju len aby hraca tahali za nervy, srdco a adrenalin
    - trochu to pripomina novy tomb raider ako aj spominali recenzenti ,sama klem v divocine,zrazu padne zo skaly do vody, je z nej maly rambo aj ranu si vie sama zašiť
    - btw neverte uz ani psovi ,doplatil som na to
    ______
    na zaver? ..neviem sa dockat na druhu epizodu, tato hra je proste sila a len kret*n da tomu 7 a menej ..kret*n bez srdca a emocii co vyrasta na call of tupý a zakazuje slovicko kre*en
    • Jack1947
      Souhlas, tak Tomb raider to trochu bejt zacina ( i kdyz animovany) ,
      Ja hodnoceni klidne dovedu pochopit, holt nekomu to nesedne jo a deti by to asi hrat nemohli pac by to stejne nepochopily, nuze latka je nasazena vysoko celkem tak uvidime jakto bude.
      *4*
      Me treba nevadi vytekajci vnitrnosti usdtrelene ruce nohy aztp... jenze tohle jako sesivani a detail na to z toho se mi dela celkem i ouzko, vlastne z preseklych krvnich a jinych tepen a vytekajicich oci atp... doufam ze toho tam bude i vice... at mam slinu *15*
      • michaliuz18
        tak to ano :D
  • S hrou Walking dead se mne nedostal do ruky, a upřimně toho lituji jak prase *13* .
  • A ted bych rad vedel proc si hru vubec kupovat kdyz je to totozny co prvni sezona. Tedy zadnej vliv na hru a jen koukam a vobcas rezu qte. Usetrete penize a skouknete to na youtube.Vysledek ve skrze stejnej.
    • michaliuz18
      co to trepeš , to co v hre spravis ma svoje nasledky do dalsich epizod, do hry sa vzijes a beres vsetko ako real, je ti luto ked tam niekto umre tvojou pricinou, qte su dobre spravene a len spravia nejaku akciu adrenalinovejsou ,ale na co ti to vysvetlujem aj tak si budes urcite trepať svoje, tak choj na youtube a pozeraj si videjka no kvalitne hry nehaj radsej tak mozno raz vyrasties a budes sa na ne pozerat inak
      • Leč považuju první Walking Dead za nezapomenutelný zážitek, až takhle růžové brýle jsem teda co se týče herní složky neměl.
        Větvení, které vede ke stejnému či přinejlepším velmi podobnému výsledku (to, že některá postava žije o pět minut déle nebo řekne bůůů místo bééé věru nepovažuju za nějakou zásadní změnu), nejsou žádné ,,následky do dalších epizod".
        Pokud jsi ale za tuto iluzi jak píše někdo výše neprohlédl, jsi šťastný člověk.

        Když se to vezme kolem a kolem - už si nepamatuju co přesně to bylo zač, jestli rozhovor s vývojáři nebo nějaký vývojářský deníček, ale vždyť i oni sami přiznávali, že drtivá většina rozhodnutí měnila jen to, jaký byl Lee člověk - nic na co by hra nějak reagovala nebo se měnila, ale jen to, jak ho vnímal hráč.
      • Jack1947
        Rad te tu stale vidim... (Tzv. nic jineho nez Bonusweb,Eurogamer neni... coz jsem cekal).
        • michaliuz18
          :D a rad tu aj stale budem, berem tuto stranku v ramci srandy a vybitia nervov :D
    • frantisek_nejezchleba
      to právě nefunguje tak dobře. I když je to víceméně jen iluze, tak možnost volby dělá z toho filmu onu pravou interaktivní zábavu.
  • frantisek_nejezchleba
    zajímalo by mě, jestli se recenzovala Steam verze hry? Pokud ano, zkusil bych špatné načtení savů z první řady + DLC řešit přímo se Steamem.

    Proč to píšu: první sezónu, DLC i druhou sezónu mám z obchodu TellTale games a kromě toho, že mi to ve druhé sezóně našlo všechny savy z dohrané první sezóny + DLC, tak mi to nadto objevilo i nějakou zrovna rozehranou pozici, na kterou jsem úplně zapomněl. :) Z mé strany tedy vše v naprostém pořádku; za sebe můžu s čistým svědomím říct, že hra zde chybu nemá. Ale možná jsem jen měl štěstí (ti, co máte problém, pište, jaké máte verze her, docela mě to zajímá).
  • michaliuz18
    klasicky primitivny GAMES.CZ :D koko*tinám daju 8 a hre s emociami kde zalezi na kazdom kroku a celkovo kvalitnejsim hram daju 7 a menej :D a potom sa cudujme ze su tu hadky :D
    chodte do Pi*tche a nerobte mi nervy primitivy z games.cz :D
    lebo po prve odradzate dobrych hracov svojimi drbnutymi recenziami
    a po druhe len utvrdzujete ze indie hry a casual hry su lepsie
    jaj degeškovia sa tak smejem jak hlboko klesaju recenzie na tejto stranke:D

    ze im to tu vobec tolerujete a nevyserete sa na tuto stranku bodaj by raz skrachovali za tie srašišky co sem pisu:D
    • slušne to napísať nešlo? Recenzia subjektívny názor, tiež treba selektovať, prečítať si ich viac a riadiť sa podľa tej, ktorá je človeku bližšia...imho poradím ti nikdy pred hraním alebo kúpou nečítať recenzie, maximálne pozrieť trailer, preview a nič viac....
      • michaliuz18
        ja to ani nerobim riadim sa podla seba no narazil som na par typkov za tento rok co machrovali ze ta hra je blbost len preto ze to games cézet napisal napr.
        lost planet 3 dat 4 body je sice odveci, no v jednom suhlasim ,je to slaba hra, no nie zas tak, podla mna tak na 6 bodov ,kto nieje narocny si tu hru docela uzije
        - dalej ma len mrzi ze kvalita tejto stranky ide dolu vodou ,kedysi sem bola radost chodit, recenzie stali za to, no v posledom case mi je uplne ale uplne zle, jak keby zamestnali uplnych tupcov co si pisu recenzie z brucha a radsej si zahraju na cely den multi v CODku , videorecenzie tiez raz za 3 mesiace ,zaspatý uplne

        nfs rivals - 8 ... cod ghost - 7 .... bf4 - 8 ... killzone - 8 ... assasin4 - 9 ... coj4 - 8
        mam pokracovat? jasne vidno ze casual blbe hry pre obycajne deti, strielačkárov ,ktory vidia NAJlepsie hry len v tom ze hra ma najlepsi grafiku na svete, velky svet, a pekne auticka alebo dobry multiplayer,... no hry s kvalitou ? tie su az moc podcenovane .. tomb raideru 7? ...fajn vas nazor.. fakt tu tie recenzie stoja za prd vacsinou ,no niektory ste az moc citlivy ked vidite pravdu a nenehate si kydat na vasu stranku sak chapem :D somariny vzdy nad 7 bodov ... (ac4 nieje somarina len 9 urcite nie :D ani zdaleka ) vec nazoru
        • Jack1947
          Sak je to podplacene, recenzuje se tak jak kdo mel naladu a vyspal se... Sak vis ale psst...

          Konspirace na kazdem kroku, bacha nato.
          Tady to prece neni jen o recenzich nebo ano ?
          • michaliuz18
            hlavne o nich ci nie? neexistuje nejaka ina ceska stranka na hry kde je toho viac kde su aj fora aj rozne diskusie, nieco ako sector no cesky.. lebo tento games je uplne odveci a ako keby to sem vsetko davali nasilu ,je to len obycajna stranka na hry od tiscali co ma dalej spravy pocasie a ine veci, ale cisto stranku s hrami so vsetkym co k tomu patri asi nieje co? lebo tu ma to uz fakt nebavi, a ked nieje co na sectore tak chcem ist ceknut aj inde
            • Jack1947
              Obavam se ze ceska ne... Bonusweb, Uerogaymer nic jineho neznam. Kdyz najdes dej vedet ( Neverim ze bych nekdy presel jinam.)
      • Jack1947
        No potom teday nemusim vytahovat ty tve obhajoby na tema Beyond:Two souls... pravda byli slusnejsi jen to byl skor ciery Fanboyismus. *5* Kazdy sme naky jasne. Chapu.
    • Jack1947
      Vis ze tim ze to pises, jen prilevas olej do velkeho kanystru s benzinem ?
      Pak se pridaji dalsi, fdalsi a zase tu bude mela... na kterou zde poukazujes... nemuselo by se treba od1 epúizody ciselne hodnotit (moc podobne konkurenci). Indie mivaji taky mensi hodnoceni, nekdy ne jen vyssi. Vo tom to nebude.
      • michaliuz18
        aj kebyze tam hodim sirku do toho mam tuto stranku u prde**e ,bud nech sa premenuje na metacritic.cz alebo sa naucte recenzovat hry ,a stale cakam na trvaly ban nech mam pokoj lebo toto je najvacsi herny hnoj tato stranka
        • Jack1947
          Je nejaky jiny realny duvod proc by si jen nesiril svuj nazor bez nejakych sprostych slov.
          Ano, nikdo te tu byt nenuti. Nekdo tu je rad. Tak to ostatnim nekaz.
      • Vrook
        "prilevas olej do velkeho kanystru s bezninem" *15* *15* *15* *15* *15* *15*
        • Jack1947
          *3* .
  • Keyz
    Nejhorší je když hráč musí dělat zbytečné QTE. Jako při obvazování rány anebo páčení něčeho. Trvá to dlouho a stejně se to musí vypáčit. Hloupost dát to jako QTE. Když se to nepovede tak se nic nestane. Tam kde je nutnost to udělat rychle to beru. Ale jinde to je na nic a je to otravný. Když se na to mám koukat tak, by to postava mohla udělat sama.
    • Jack1947
      Jenze tady v tom pripade to je (ne)interaktivni film, jak by to mohlo byt bez potrebneho mnozstvi QTE?, asi nemohlo pac je to jeho hlavni naplni ta omacka kolem je jen omacka a
      ta se hoodne rychle vstreba a pak zustane jen suchy chleba.
      • Keyz
        Jo, bohužel. Zážitek navíc nemám z toho, že jsem muset mačkat něco aby se stalo to, co by se stejně stalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit