Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde si tu hru muzu vubec stahnout? Myslim i prvni epizodu.Steam nemam.Poradte prosim.Myslim samozrejme legalne.Nevadi mi si hru zaplatit.Hraju hlavne PS3 a na nem je stahovani her rozhodne jednodussi.Na netu jsem nic nenasel.Vsichni TWD hraji ale kde je tak to je zahadou
    • kovar.jakub
      Na Steamu. Nebo na PS Store.
  • výborná epizoda, výborná série, jen škoda že zas budeme čekat 3 měsíce na další díl ... jinak odpustili jste Nickovi ? já teda ne, štval mě už v předchozí epizodě a teď si to definitivně zpečetil ... a ještě dodatek - nechápu lidi co nechtěj spoilery a pročítaj si diskuze pod článkama o hře :)) když nechcete nic vědět, tak si o tom nečtěte :)
  • Tak to já jsem si na rozdíl od recenzenta v týhle epizodě naplno uvědomil, že moje rozhodnutí mají na průběh hry a směřování příběhu takřka nulovej vliv, možná tak na osudy lidí ze skupiny, ale příběh jako takovej je čistě lineární.
  • Jen mam otazku.Je to c ceskymi titulky?jinak bych si to rovnou zahral na PS3
  • Tyhle hry jsou skvělý, ale způsob jak to vydávají je opravdu nepříjemnej - ono člověka láká, aby si to zahrál hned, jenže pak bude trpět při čekání na další epizody. Na druhou stranu, když si to nezahraje hned a bude čekat až to vyjde celý, bude taky trpět, protože vidí tyhle recenze, jak lidi píšou že je to skvělý a chce si to už sakra zahrát :)

    Já tu chybu udělal u The Wolf Among Us, kde teď čekám na další epizody, u The Walking Dead se zatím držím, ale sakra nevím, jestli to opravdu vydržím až do konce :)
  • je to porad dobra hra, ale na prvni serii to proste nema
    • Vskutku, za sebe musím říct, že největší problém mi dělá fakt, že nechali Leeho zemřít. *16* tak nějak už se s clementine nemůžu stotožnit *1* a tím pádem mi to kazí celkový dojem *11* každopádně tak jako tak se jedná furt o kvalitní interaktivní hru či film nebo jak to nazvat *15*
      • To se samozřejmě může někomu stát. Hrát jako chlap za chlapa je přeci jenom něco jinýho než hrát za malou holku, ale zase to má prostě jiný rozměr.
      • Sorry nějak sem to přehnal při označování spoileru *7*
  • Tak návrat Kennyho je snad největší kravina co jsem viděl v herním světě to snad i konec ME3 dával větší smysl...Kenny se vrhne k stovkám zombie ze všech stran aby "pomohl" ehm tomu klukovi nevím teď jméno :D toho zastřelí posledním nábojem a zabijou ho zombie a toho slyšíme křičet a vidíme ho umírat (my ne ale lee jo a nemyslím si, že by udělal takový výraz kdyby ho neviděl umřít) a najednou tu je a ví o všem co se stalo wtf? Jak do může vědět, že Lee zemřel? To nechápu. A ten konec epizody byl fakt wtf?
    • k tomu navratu kennyho to zalezi jak kdo hral tu posledni epizodu z prvni rady i tuto epizodu pac ja kennyho videl jak zachranil christu z nake diry a zustal tak ale nevidel sem ho umirat jenom jecel...a tady se mel ptal ze je prekvapenej ze vedle me neni lee a nevedel nic v podstate :)
    • Dobrý, nebylo to úmyslný, ale příště už nespoileruj, jo? *4*
    • Aspob spoiler tag jsi tam mohl dat. Fakt demence...
    • Dík na za spoil ty z***de
  • Vrook
    Stick of Truth druhou epizodu Walking Dead hrozně zastínilo. Alespoň v mym případě.
    • To je ale daný tím, že Stick of truth byla nová hra, od TWD se vědělo co asi tak čekat. Ale hlavně jsou to diametrálně odlišný hry, obě velmi dobrý.
  • Více méně souhlasím s recenzí, akorát bych přidal jednu vlastní výtku - délku epizody. Prolétl jsem jí za dvě hodiny (i se zdržovačkami typu "prohlédni si hromadu prázdných plechovek, i když víš, že vedle se válí plná"), což se mi zdá celkem málo (na druhou stranu, zas až tolik se toho v epizodě nedělo, rozhodně ne tolik, aby to bylo zábavné i po roztáhnutí na 3 - 4 hodiny).
    • Mě přišla delší než první epizoda
      • Mně přišla první epizoda naopak delší...
  • Ta debilita postav ma naozaj štvala, svet skončil, za chrbtami majú tisíce zombíkov a desiatky nebezpečných ľudí, a oni si večerajú pri sviečkach, nechávajú po zemi len tak pohodené nože a zbrane, alebo ich rovno darujú.
    • Keyz
      Tak je to podle debilního seriálu, kde se řeší hlavně vztahy. To se dalo čekat.
      • V prvom rade je to inšpirované komixom, s ktorým má herná séria aj tak vlastne spoločný len svet, v ktorom sa odohráva a asi dve postavy, ktoré sú už v rámci hry dávno minulosťou.
        • Keyz
          To je jedno. Je to o vztazích jako komický seriál i když není komixový.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit