Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak skvělá epizoda, že jsem po konci čuměl s otevřenou pusou a prostě jsem byl děsně nadšený. Telitalle fakt umí a je to prostě nářez. Čekán na 4. epizodu bude těžké, ale vím, že litovat nebudu.
  • Jack1947
    Rozhodne zlepseni oproti minule epizode, syrovejsi a drsnejsi... zase nekdo umre a ja jsem byl opet celkem na tom podobne jako ostatni co to hrali ( 50/50) az na tu scenku pred koncem Carver - takova obdoba guvernera

    A on ho snad sejmul Kenny, ja sem ale odesel...
  • Kedy bude slibovana recenze Memento Mori 2
  • Se mi líbí jak označení spoiler nefunguje v "náhledu" diskuze kde by dávalo největší smysl. *1*
  • Ferdis2
    Naozaj dobrá recenzia. Len doplním, že zo 400 days sa v epizóde 3 objavili i postavy Shel, Becca a Vince, takže zostava z epilógu 400 days je kompletná -
    http://www.gameexperience.de/wp-content/uploads/2013/07/The-Walking-Dead-400-Days-3.jpg
    Ich výskyt je ale podmienený hráčovými predchádzajúcimi rozhodnutiami v hre, takže sa nemuseli objaviť každému.
    • Jack1947
      To me prekvapilo... konecne nejaka navaznost.
    • milos.bohonek
      Ha, dobrý postřeh, zrovna Vince jsem teda úplně přehlédl.
  • Má vůbec cenu to zkoušet hrát? Docela mě štve, že se prakticky celou hru jen dívám.. A nehraji..
  • supr cupr, ja mam rozehráno na telefonu vždy když jedu rano busem tak chvilku hraju, zatím peknej zažitek
    • Ty to hraješ na telefonu a v autobuse ?! Hanba ti ! Musí se to hrát z pohodlí domova a pořádně se do toho vcítit. Hra je samozřejmě úžasná, škoda že tak krátká. Jinak mohli by natočit film na motiv téhle herní série.Propadák by to určitě nebyl ;)
  • Stve me ze uplne prdej na android, první epizoda byla i na android, ale 2 a 3 už vyšla jen na iOS...
    • Na Android vyšla celá Season 1, ne jen první epizoda. " All five award-winning episodes plus special episode ‘400 Days’ (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.telltalegames.walkingdead100)
  • Pěkná recenze, už nemůžu se dočkat. Taky mi vadí, že jim to tak trvá. Kdyby vydali všechny epizody naráz, ztratilo by řazení smysl, ale bylo by to lepší. Byl by to celistvější zážitek.
  • Hnisavec
    ja už som i zabudol, čo bolo v epizódach predtým..fook

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit