Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 7/10? Takže je to lepší jak Space Marine jo?
  • Tohle je reakce Poláků na oblíbenou Blizzardí kanastu? Zajímavé... Ale hrát to rozhodně nebudu.
    • Ne, tohle je reakce na digitální Talisman od Fantasy Flight Games (která je zároveň vydavatelem i téhle deskovky).
  • Je to kokotina, ale má to v názvu Witcher, tak nemůžeme jít pod 7/10.
    • Nechápu, proč tu někdo píše komentáře typu "je to kokotina" - nebo "omalovánka z WoWka". WoWko nehraju a nazvat něco "kokotinou" je subjektivní názor. Máš napsat "hra mě nazaujala, proto a proto.." Neexistuje hra, která by do oka padla všem, tak to prostě je. Když se ti to nelíbí, je to pochopitelné. Ale pochopitelnější by bylo si přečíst, čím tě to nezaujalo - než to hulvátsky jednoslovně shodit.

      Já tu hru mám velmi ráda. Moji přátelé hrající deskové hry jsou bohužel krapet roztroušeni po světě. Je téměř nemožné se sejít u jednoho stolu u fyzické verze hry. Pro nás je toto ideální způsob. Nemluvě o grafickém zpracování, o hudebním podbarvení a perfektním textům / příběhům ve hře, které představují jednotlivé questy. Interakce je o tom, jak si to hráči nastaví mezi sebou. Když se připojí někdo kdo ani nepozdraví, těžko od něho očekávat větší interakci. Ve hře je dostupný chat, který hře nijak nepřekáží. Nikomu hra nebrání, aby si s přáteli zapnul na pozadí nějaký vedlejší voice klient. Interakce je tam pak víc než dost.

      Rozhodně se při hře nenudím. Čtu si questy i ostatních postav, sleduji jejich kroky a podle toho upravím ty své. Někdo se žene za rychlým splněním hlavního questy, někdo se zaměřuje i na vedlejší. Takže je potřeba styl hry upravit svým protihráčům. Taktizace je tam víc než dost.

      Každá hra je odlišná. Každá postava se hraje jinak. Všechny jsou zábavné a je to na hráčích, jak si to umí nebo neumí užít. V mezi pauzách si procházím třeba karty, prohlížím detailně obrázky monster a čtu si informace o každém z nich. O nudě se tedy nedá hovořit. Samozřejmě chápu, že když někdo dokončí svůj tah (rychle to odkliká v deseti vteřinách), a pak čeká na zdlouhavé, promyšlené tahy svých protivníků, vzdychá při čekání na jeho další tah, tak vskutku věřím, že se takový člověk u hry může nudit. A jsme zpátky u úvodu mého příspěvku. Hra vám prostě sedět nemusí, to je v pořádku. Co ovšem v pořádku není, je ustavičně nadávat nebo urážet druhé, protože máte jiný názor. Raději se naučte psát negativní komentáře a víc tam zapasujte toho subjektivního dojmu "v čem se vám to či ono nelíbí". Ráda si počtu i opačné názoru. Hulvátské příspěvky ale míjím obloukem, protože o ničem jiném, než o autorovi, nevypovídají.
      • ..a abych to jen nechválila, mám se hrou i problém. Od svého spuštění ještě pořád není 100% opravená "online public" hra. Tedy hra veřejná s předem neznámi skutečnými protihráči. Hra padá, odpojuje se, nebo se do hry nepřipojím vůbec. Plus samozřejmě když narazíte na člověka, co ani nepozdraví, nebo odejde v půli hry... to vskutku dokáže naštvat. To je ale bohužel problém všech her, kde jste do jisté míry závislí na druhém člověku, kterého neznáte. Nicméně v současnosti hraju jen s přáteli a hru si maximálně užíváme.
    • Jo kokotina, protože musíš použít mozek a nejde to hrát na páčkovači.
      • TheGGG
        copak, z witchera udělali omalovánku, tak se o něj začala zajímat pak*ž z wowka?
  • Počítačová předělávka deskové hry, inspirované počítačovou hrou, inspirovanou knihou ?
    • Blue.Shark
      A není to jedno, když se to dobře hraje?
  • Zaklínač bez 3215645987654321264527985446431245657 quick time eventů? Není možná! Navíc to UI konečně nevypadá jako by si ho někdo vyškrábal z zádele. A nedokážu si představit jakoby mohli zmrvit optimalizaci deskové hry, ale je to CDProjekt, takže si radši pořiďte počítač od nasa, aby vám to jalo aspoň 0,5 fps.
    Mimochodem je skvělé, že i v dnešní době mají vývojáři smysl pro humor a dokážou vyrobit dobrou parodii knižního Zaklínače.
    • Ty vole defekti budou pořád mlít o optimalizaci. Existuje takový vyhledávač a jmenuje se google a na něm najdeš úplně všechno. Jen nesmíš mít v hlavě IQ lock na 30 *3*
      • Proč bych měl za ně dělat jejich práci? Pro to jsme necinkali.
        • Tak jestli jsi byl cinkat tak děkujem za ten bordel co nám tu přitáhnul ten váš západ.
          • TheGGG
            táhni na sibiř i se svým mrdk*vským PC, můžeš tam navěčnost hrát s rusákama
            • vlastik.plaminek
              Sibiř je nádnerná. Čistá příroda, dlouhé svahy. Ale chápu, že dítě, které maminka nepustí na dohled od baráku něco takového nemůže vědět.
            • TheGGG
              ty máš tak leda nulovou sledovanost vlasto smradíku, ale aspoň se na sibiři zahřeješ.
            • vlastik.plaminek
              Běž už do pí*e ty č*ráčí hlavo. Kvůli kriplům jako ty bych se skoro styděl, že mám konzoli.
  • Někdy v lednu vyjde deskovka česky :-)
    • No koukam ze to spisovatel asi nedozoroval pac by tam nemohla byt takova chyba ve jmenech postav.
      • Sápek píše v polštině a překlady jeho děl už jdou relativně mimo něj.
      • Co tam je za chybu ve jménech? Podle 6. obrázku v galerii je vše v pořádku... V češtině by to mělo být podle českého knižního překladu. Dokonce i herní plán je prý lokalizovaný.
  • Tak nevím, ale pravidla této hry jsem dostatečně nepochopil ani z tutoriálů, ani z textů obsažených přímo ve hře. Citelně chybí interaktivní tutoriál, kde by si člověk vyzkoušel prvních pár tahů. Já jsem pravidla dostatečně pochopil až poté, co jsem si přečetl manuál k původní deskové hře, který najdete na http://www.fantasyflightgames.com/edge_minisite_sec.asp?eidm=258&esem=4
    • Děkuji za ten manuál, já měl problém naprosto totožný.
      • S tebou mají křesťani problém od nepaměti...
        • Křesťani ani ne ale židi ho moc nemají rádi. Prý ti i ublížili Ježíši, je to pravda?
        • Inu, každý máme někdy s něčím problém, drahý mamrde.
          • Čau kámo, tak jak to jde? Hele tvůj taťka mě pěkně nasral s těmi křížovými výpravami. Teď je řada na nás, v německu už nám pomalu zpívaj koledy, to je ale národ hlupáků. Snad se vy češi nenecháte tak oblbnout. Čus Ježíši! Allahu Akbar!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit