Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra a příběh je super, ta délka je hrozná. Opravdu mě tahle hra nadchla, ale vychutnat si to dřív než vyjdou všechny epizody pravděpodobně nepůjde. Takhle mám za hodinu na půl roku zase utrum a to hodně škodí příběhu. Je to jak kdybych četl knížku, která mě hodně baví, najednou přestal číst a vrátil se k tomu až za rok. Bavit mě to bude taky, ale chvilku mi bude trvat než tomu zase přivyknu a zažeru se. A osobně nerozumím tomu, co tam na tom ty čtyři měsíce dělali.
    • presne tak mali by to vydat ako 1 hru ne po episodach
  • tonnymontana
    Dobry den clanek jsem necetl kvuli spoilerum jen bych mel jeden dotaz da se prvni epizoda sehnat s cestinou nebo pouze EN ? diky za odpoved popripade nejake voditko na dobrou cenu:)
    • vonTossis
      Čeština není, ale jeden fanoušek hry na ní intenzivně pracuje: http://twaupreklad.blogspot.cz/ .. Pokud ti stačí klíč, tak nejlevněji to je tady: http://tinyurl.com/o2rp3bg
      • tonnymontana
        dekuju mockrat za oba odkazy:) ano klkic urcite staci a fanouska musim nejak podporet vsechna cest ze se do toho pustil
  • Spades
    Telltale to blbě podává, ale já v těch hrách jako největší tahoun nevidím samotné volby, ale spíš volby dialogů. Připadá mi to jako třeba v Mass Effectu, jednou si to projedu za hodného a milého wolfa a pak za totálního zmrda. Hrál sem tak i Walking Dead a super zážitek.
  • Mě se Wolf among Us upřímně líbí víc jak Walking Dead a hraní si náramně užívám, ale ty velký pauzy mezi epizodami fakt nabourávají zážitek.
    • Právě, já to jednou takhle zkusil a pak mě to nebavilo vždy čekat, takže od té doby si vždy počkám až Telltale vydají všechny epizody a až pak si to seženu.
    • Přesně proto tyto epizodické hry kupuju a hraju až po vydání poslední epizody. Chci příběh prožít naplno a ne čekat několik měsíců na pokračování a pak se ještě rozvzpomínat, co že se to vlastně stalo v předchozí epizodě.
  • maros.goc
    Kaslite na Telltale, modernymi kralmi adventur su nemecki Daedalic Entertainment
    • Zase taková sláva to není... Mají asi dvě špičkové adventury imho.
    • Thorar
      Ty kralujou point'n'click adventurám, to bezesporu :-)
  • Dohráno za 40 minut.... není špatná hra, přehnaná cena za herní dobu.
  • No, ja zrovna hraju prvni serii walking dead (na vite) a rozhodne nehodlam kupovat jednotlive dily. Az to vydaji v celku, tak si to zase koupim.
  • Pilgrim66
    Recenze to rekla velice dobre. Dil rozhodne nebyl spatnej, ale cekat na nej 4 mesice cloveka brutalne otravi.

    Pro me jedinou omluva je ze na Tales from Borderlands se kurv* tesim.
  • Jack1947
    No jo, po solidnim rozjezdu ubrali trochu na rychlosti. Skoncilo to jeste mnohem drive nez vlastne zaclo. Hodnoceni je myslim zcela individualni. Vicemene bych i souhlasil. ( snad nas vazne priste nebudou jen opijet rohlikem).
    • N7N7
      Tvl, kam na ty bláboly pořád chodíš? *2* *2* *2*
      • vonTossis
        Je to fakt blázen *15*
      • Jack1947
        Do hospody asi ne, jestli se ptas na tohle... *3*
  • Cosi
    Nerad bych chválil dne před večerem, jako autor recenze v závěru recenze. Přeci jen jsme možnost "voleb" v prvním Walking Dead prohlédli a nenaletíme na myšlenku, že naše rozhodnutí skutečně utvářejí běh herního světa. A jak víme z epizodického vydávání Sam & Maxe, tak i výtky hráčů nedokáží tvůrci do dalších epizod včas implementovat. Já bych byl s názorem, že další epizody budou to nej., jako v případě předchozí hry opatrný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit