Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkoušel někdo The dark mod pro DOOM3? Já jsem si to stáhl ale padalo mi to, protože sedmičky nepodporují resp. se nemají rády s OpenGL, celou serii Thiefa mám rád, vždy to byla výzva při hraní, obvzlášt když je člověk limitován faktem, že správný zloděj nezabíjí, není-li to nevyhnutelné. Jinak na T4 se velice těším již několikátý rok.
  • na čtyřku už se netěšim. Jsem realista. To si raději znova zapařim jedničku..... *9* *3*
    • Před lety jsem si koupil od cenegy celou trilogii, bohužel na sedmičkách to nemohu rozjet, dokonce ani na xp jsem to nerozjel, krom deadly shadows. Na se velice těším, doufám jen, že tam ponechají i pohled z první osoby.
    • Jop, gold edice z GOGu, zrovna jsem narazil na bonusovou misi, hra jede, paráda i po těch letech:)
  • Juj trojku jsem žral, ještě ted mě mrazí, když si vzpomenu na ten sirotčinec brrr. Bože to byla hra.
    • taky to byla nej mise
  • I hate this game.
    • Joo to buzny delají *12*
  • Mechwarrior_bw
    ako fanúšik sa teším ale nemôžem sa ubrániť zlej predtuche ... a Thief predsa nikdy nebol o fotorealistických filmíkoch.
    • kostejnesmrtelny
      Dokonalá definice hysterie, tohleto *1*
      Thief predsa nikdy nebol o fotorealistických filmíkoch -> ke čvrtýmu dílu jeden vznikne -> hra dopadne špatně *8*

      Bubu. Zlá předtucha *1*
      • Mechwarrior_bw
        ak bol môj príspevok definíciou hystérie tak ten tvoj je definíciou nepochopenia textu a domýšlania si. Tú zlú predtuchu nemám kvôli jednému fotoreal filmíku ale z iného dôvodu - vidím totiž kam hry smerujú, že dnes nie je v móde trpezlivé plánovanie, hľadanie indícií, viac voľnosti ... dnes sú v móde interaktívne "filmy", ťahanie za ručičku, scripty na každom rohu ... napokon už Thief3 naznačil kam série smeruje. A to, že hra dopadne špatne tu nikdo nepíše, takže nedomýšlaj si nezmysly *7*
  • nechcem trailery, nechcem teasery, nechcem spoilery z hry, ani obrazky, videa len oznamenie ze sa na hre pracuje a priblizny cas uvedenia
    a nechcem hru s DRM, s dlc, ani konzolovy port *7*
    • Ty toho praveze chces na dnesni dobu az moc.
    • A víš kolik lidí na světě zajímá, co ty chceš?
      • Tvojí matku to zajímalo, kdyz sem jí vopíchaval, fuj *12*
    • tak to budes urcite zklamany *1*
      • nebudem, som uz velky *2*
  • sice je to mala zprava, ale fanousky serie jiste potesi
  • BoB.2
    Tuhle sérii mam rád.
  • Sice malá zpráva, ale když jsem to rozklikával, tak jsem si nadšením málem zlomil prst! Nemůžu se dočkat!
    • Mechwarrior_bw
      nj ja som čítal že "thief 4 je hotov" *1* asi autosugescia *9*
  • Není možné!! On je hotový trailer? Nechápu jak si tu Levise můžou stále držet. Já být Poláčkem, tak Levise nahradím orangutanem... kvalita článků by šla nahoru.
    • zdeeneek
      Ten hon na carodejnice (levise) uz zacina byt dovela trapnej - objevuje se v kazdym jeho clanku. Pokud nemate co napsat k clanku, krome napadani samotnyho autora, tak radej nic nepiste.
      • No je pravda že občas napíše řádné blbosti, a občas je někdy i častěji.
      • Zapoj mozek a možná přijdeš na to, čím to je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit