zavřít
...

Thiefem inspirovaný The Dark Mod přichází s updatem, který usnadní tvorbu misí

Stará láska nerezaví ani v temném gotickém světě plném stínů a nebezpečí. Pro důkaz nemusíte chodit daleko. The Dark Mod, původně fanouškovská modifikace pro Doom 3, z níž se postupem času stal samostatný titul, je úžasnou poctou původní sérii Thief. Snoubí se tu typicky tísnivá atmosféra s plíživou...
 • Dworkin (inkognito)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Update usnadní tvorbu misí lidem, kteří už umějí s editorem. Jestli s editorem neumíte a chtěli jste si konečně spíchnout svoji vlastní FM, tak na to zapomeňte. Je to škoda, protože kdyby si někdo dal tu práci a vytvořil editor pro masy, tak by to TDM neuvěřitelně odpíchlo. I tak jsou tam ale fenomenální mapy.
  20.2.2017

  reagovat

  • C-BEAM tiscali.cz
   1 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Thief byl je a bude hra velice úzké skupiny hráčů, lidé schopni tvořit FM na vysoké / žádané úrovni nemají s editorem nejmenší problém a o FM tvořené zástupci mas přirozeně nemá nikdo zájem. A kdo se nedokáže v dnešní době s milionem tutoriálů naučit pracovat s Radiantem ten ať se na leveldizajn vykašle.
   21.2.2017

   reagovat

   • Dworkin (inkognito)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    To je jen tvoje domněnka, že o takové mise nikdo nemá zájem. A nakonec, tebe by nikdo nenutil je hrát. Mohl by sis dál sjíždět svoje oblíbené mapy pořád dokola. Takže jedinej důvod, proč nezjednodušit tvorbu map, mi vychází strach, že do elitářského kroužku zasvěcených by mohla nakouknout širší hráčská veřejnost. Trochu mi to připomíná, když do kin dorazilo Společenstvo prstenu a místní nerdi prskali a hlasitě naříkali, jak je možný, že se o Pánu prstenů teď baví i babky v kantýně. Taková svatokrádež, taková degradace Posvátného Čtiva. Zlý mainstream zahubil klasiku. A co stalo? P*d. Akorát spousta lidí si ty filmy hezky užila. A to samý by se stalo v případě Dark Modu.
    21.2.2017

    reagovat

    • PPoe (anonym)
     0 souhlasí, 0 nesouhlasí
     Problem je spis narocnost toho takovej editor udelat.. Jinak diky ze sirite slovo o TDM, je to moje srdcovka, spolecne s Thief 1, 2 a hlavne s FM do nich.
     21.2.2017

     reagovat

     • Dworkin (inkognito)
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Bylo by to náročný, ale udělat by to šlo. A zisk by podle mě převážil nad náklady.

      TDM je super, pravý pokračovatel Thiefa. *4*
      21.2.2017

      reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.123.20.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.