Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Kdyby spojili síly a vytvořili Warhammer 40k hru ve stylu Total War, tak by to byla bomba.
  • Mě hlavně zajímá, jak je na tom Saints Row 4.
  • To by někdo moch udělat novej W40K. Možná i o skutečný hrozbě galaxii, kterou představujou C'tan a Nekroni a ne jen hašteření Imperia s Chaosem *7*
  • R.I.P. THQ. *10*
  • Mě zajímá jen Homefront, kvalitních FPS z moderní doby je pomálu.
  • Nepatří pod warner bros rocksteady? Pokud ano, byl bych potěšen, pokud by získali nakonec vigil s darksiders. Jistě by to bylo lepší než ea či ubisoft, který má podobných her nejvíc a byli pro darksiders takřka jedinou konkurencí.
  • Kéž by si tak SEGA řekla, "Co takhle oprášit Homeworld?", to by byla krása *3*
    • Bojim se ze Company of Heroes se prodava vic a lip nez aby riskovali Homeworld :(
  • Neviem si pomoct ale SEGA a Company of Heroes 2??
    Preco nie ubisoft to by bolo spojenie toho co mam najradsej Ubisoft nevidal podla mna ani
    jednu zlu hru a vsetko co ma znacku Tom Clancys hravam stale + Naj strategia CoH to by bolo len to nie je asi ich zaner skoda.
    • XorxoxTalarius
      Mega triple facepalm
      • Naopak celkem chytrý tah od segy dostala prava na warhammer.A ted ma i studio co robi vice nez slusne strategie.Je to jasny tah na branku.Na tom muzou vydelat docela dost.
        • XorxoxTalarius
          Hadam ze to mela byt reakce na hlavni prispevek a ne na mne :)
  • c-z06
    Turtle Rock Studios není pod křídly Valve? *8*
    • life28
      ee, Valve si TR najalo na Left4Dead a Take-Two nekúpilo Turtle Rock firmu, len značku Evolve, ktorá bola majetkom THQ
  • A co metro last light???
    • bez komentáře *11* *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit