zavřít
...

Titanfall 2 nabídne plnohodnotnou kampaň se zápletkou ve stylu Americké revoluce

Příběh a Titanfall jsou dvě věci, které se ve hře potkaly, ale rozhodně si moc neporozuměly. Jak vyplývá z rozhovoru se scenáristou Jesse Sternem, v Titanfallu 2 by mělo být vše jinak. Především proto, že hra bude mít singleplayerovou kampaň, hodilo by se dodat plnohodnotnou, protože ta u prvního Titanfallu...

Novější 1 2 Starší

• hmm (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    nahrano asi 200h jedina fps co za neco stoji dvojka bude narez *5*
    8.2.2016

reagovat

• forcik (anonym)
    7 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Titanfall podle mě byla výborná hra, ale pohřbilo ji málo obsahu za obrovskou cenu (aspoň u mě) :O
    8.2.2016

reagovat

• Vidlec tiscali.cz
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Jo? Takže to bude o špatně zaplacených, úplně zelených vojácích co sedm let courají po lesích, občas si zabojují a spí na zemi?
    8.2.2016

reagovat

• Tom (inkognito)
    5 souhlasí, 0 nesouhlasí
    co kdyby misto na marketing, televizni show a vsechny ty ostatni kraviny soustredili rozpocet na samotnou hru? to bych asi chtel moc...
    8.2.2016

reagovat

• vindalooo tiscali.cz
    9 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Pokud si myslí, že největší problém u titanfallu byl příběh, tak se bojím, že dvojka bude velký propadák. To je jako chtít dostat příběh do FIFA nebo nějaké rallye. Chyba byla 3 DLC, žádné udržování hry a prakticky nulový zájem o hráče a přitom to byla podle mne jedna z nejlepších her toho roku a první FPS od Quake III. co jsem hrál déle než 20 hodin.
    8.2.2016

reagovat

• Blue.Shark tiscali.cz
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Single-player kampaň byla jediná věc, který mě mohla přinutit zajímat se o Titanfall. Odteď se tedy zajímám.
    8.2.2016

reagovat

• LAmpa (anonym)
    4 souhlasí, 0 nesouhlasí
    TF1 byla velmi dobrá hra se skvělým nápadem, bohužel nebyla uchopena nejlépe. Strávil jsem nad ní par desítek hodin a velmi se bavil. Doufal jsem, že se tvůrci poučí z minulých chyb a ne že vytvoří navíc SP kampaň ..... No uvidíme.
    8.2.2016

reagovat

• RockStar (anonym)
    5 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Tahle hra hráče bavila asi jenom v době bety... Možná 6 hodin po vydání hry a pak postupně umírala. Tohle by chtělo úplně změnit, celý koncept:) Jediná hra, která překonala tohle v rychlosti umírání byla Evolve
    8.2.2016

reagovat

• XorxoxTalarius tiscali.cz
    4 souhlasí, 7 nesouhlasí
    Titan nebyl spatny, ale je tam jedno velke ALE, neznicitelne male prostredi, naprosto nepouzitelne mechy a celkove design map nemel hlavu ani patu ...
    Ovsem pokud mi nabidnou SP kampan ktera bude intezivni a dlouha skoro stejne jako v novem Wolfovy tak nemam nejmensi problem prekousnout blbe mechy i nelogicky design ...
    8.2.2016

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      6 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Mechové blbé ? to si nemyslím... naopak to byla konečně hra která mně bavila a plánuji se do ní zase vrátit. Někdy...
      8.2.2016

reagovat

• XorxoxTalarius tiscali.cz
        1 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Ano, ti mechove jsou desne blby a skutecne by se nevyplatilo stavet takovehle mechy ... dve rakety a zbohem ...
        To uz tank vydrzi vic, takze proc by jsi stavel mecha kterej bude stat prinejmensim stejne, kterej nema takovy efekt a odolnost.
        Navic vetsina MP map byla navrzena tak ze pouzit mechy v takovem prostredi je absolutne nesmyslne.
        9.2.2016

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
          0 souhlasí, 2 nesouhlasí
          Jestli opravdu hledáš logiku, v postapokalyptické válce (nebo pře apokalypsou?) tak pak sis to ani užít moc nemohl. Někteří meši měli aspon štít a dokázali kulky odrazit.
          9.2.2016

reagovat

• hmm (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      cches prekousnou blby mechy na hre ktera je o blbych mechach srovnej si to v palici ;)
      8.2.2016

reagovat

• PSN (anonym)
    3 souhlasí, 9 nesouhlasí
    Titan je, byl a bude mrtvej.
    8.2.2016

reagovat

Novější 1 2 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.196.2.136.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.