Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    7hodin hraní a souhlas - Singlplayer neurazil ale ani nenadchnul ale hrát za titána byla sranda navíc ten hezký vztah který okořenil hru ( robota s člověkem) Zápletka taky nepřekvapila ale hratelnost byla supr. Snad jedině mohl být lepší boss na konci z porovnání s těma ostatníma to byla slabota ale budiž

    Pokud bude Titanfall3 tak očekávám o nic horší zážitek *4*
  • Morraw
    Kdo by čekal, že primárně multiplayerová hra, bude mít mělký single, který tam byl přidaný beztak jen popud vydavatele.
    Mě u prvního dílu single vůbec nechyběl. Měli naopak prohloubit MP ještě více zase s nějakou online pseudo-kampaní. Titanfall byl krok dopředu, CoD se tehdy mohlo jít zahrabat. A i po více jak roce se tam dalo vklidu hrát.
  • Nemám čas číst takhle dlouhou recenzi, ale kolik hodin zabere cca singleplayer?
  • Hrál jsem mp betu a byla to pecka, ale plnou cenu za to nedám, počkám, až to běžce za pár stovek...
  • hrál sem jednicku, asi tyden, strasne me stvali ty pocitacove figurky, ja se potrebuju soustředit na lidske protivníky, kteří mají evidentne navrch po letech hrani, ja naopak jako novacek, ale jak mam v tom bordelu nakych NPCcek videt lidskeho ostrelovace apod. to hru strasne shazuje dolu...sou i ve dvojce??
    • Ani, jsou tam.Ja to vítám, je to zpestření. Tuctových stromeček bez nápadu je dost
    • residentevilfans
      To ,ze si lamicka nemuze shazovat hru dolu! Argument jak koleno. Neco jako jsem v ty hre spatnej ,tak ta hra je spatna!? *7*
  • Jde hrát local mp, dedicated servery, nebo jsou zas hráči odkázáni na to, až jim to EA za 3 roky vypne? *6*
    • za 3 roky si na to stejne nevzpomeneš
  • Hmmm, 8/10. Takže je to stejně dobré jako jednička? *4*
    • dosahuje to stejných kvalit na svou dobu jako jednička, jinak každý z těch TF má své plusy a mínusy, tím pádem záleží na preferencích..
  • teda poslední dobou lítaj 8-9 z 10
    • jak by rekli nekteri redaktori, maji holt stesti na samy kvalitni hry
    • Škoda že neučí ve škole. Mohl jsem být už Ph.D. bez toho, abych hnul prstem. *9*
  • Hra to muze bejt dobra, ale vysla ve spatny cas. Obavam se, ze umre driv nez se cekalo ... ocekavam, ze aby to zachranily tak to hodej hodne brzo do EA access a stejne to bude prd platny. Me osobne to teda nelaka, koukal jsem na gameplay a stejne jako CoD uz mi to skakani po stenach, atp prijde uz moc divny ... i kdyz u titanfallu je to aspon lip zvladnuty .. to posledni CoD vypada uz vylozene komicky a to nas brzo ceka dalsi dil :D
  • Po zkušenosti s jedničkou na koupi spěchat nebudu. Postrádám mód frontier defense a chválený singl není dostatečnou motivací ke koupi. V jedničce některé módy po pár týdnech zely prázdnotou a matchmaking byl otřesný. Obsahově mi MP přijde jako datadisk a ne plnohodnotné pokračovaní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit