Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MP trailer na mě působil jako představení datadisku nikoli nové hry. Uvidíme jaké kvality nabídne kampaň a pak možná časem za pár set. V jedničce měli nekteré módy životnost jen několik týdnů a pak už člověk nesehnal spoluhráče, bohužel to byli ty které mě bavili. Hru ještě trochu oživil mód proti botům a fakt že dali později k dispozici DLC pro všechny hráče.
  • TheGGG
    aaahh.... yeah tak teď mě titanfall 2 začal skutečně zajímat. Dobrá scifi FPS, to je prostě polomrtvý žánr a už dlouho žádná nebyla. Doufám, že zapracujou na charakteru toho mecha a že na konci dojemně neumře. Anyway toto a nové CoD mě zatíma si zajímá nejvíc (pokud jde o singleplayer)---
    • No single hej, ale to su vacsinou velmi kratke zalezitosti.
      Toto ma moc nechyta, battlefield styl hry. Viac som zvedavy na call of duty a ako zapoja do hry nove prostredie.

      Vzdy ma najviac bavili hry 5v5 nie 40vs40 :)
      • TheGGG
        tak to mě nevadí... 5 hodin singleplayeru který je zábavný je lepší jak 100 hodin singlu, který je nudný... a mulťak když už hraju, tak vždy radši hodně x hodně hráčů...
  • Yes !!
  • deathfish
    Jedničku jsem nehrál, ale trailer na single vypadá dobře (scénka s hláškou "Trust me" na konci byla fajnová). MP video taky mají hezké (připomnělo mi rychlý "skákavý" Quake)

    Jen by mě zajímalo, jestli se teda v příběhu budu ztrácet, když bych hrál rovnou dvojku, nebo jestli by to bylo ok. Všude se říká, že v jedničce je ten příběh hodně vedlejší - může mi k tomu někdo, kdo hrál jedničku něco říct? Měl bych si to zahrát, když by mi šlo jen o to, znát ten příběh, nebo to nemá smysl? *4*
    • Veskoslav
      Je o spíše soubor zpráv z bojiště a o popis jednotlivých stran. Doporučuji si zaplatit na měsíc EA z Originu a Titanfall je součástí balíčku včetně všech DLC:) Pak ti to možná ukáže, co se týče gameplaye, co očekávat od druhého dílu.
      • deathfish
        To zní fajn, díky za tip!
        • Veskoslav
          Není za co:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit