Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kompost
    nadpis co robi z ludi blbcov. asi je na case trocha pribrzdit, rozhliadnut sa a popremyslat nad smerom kam sa redakcia ubera.
    • Přesně tak, zvlášť to mazání ničim neurážejích příspěvků, viz Patrik Hajda. Od toho nic nečtu.
  • jindra.veliky
    mozna ze kdyby oznamili normalni hru tak si toho lidi vsimnou, nejaka kravina s kartama me fakt nezajima
    • Ja nechapu ani fenomen doty. Podle mne je ta hra hrozne plytka.
      • Majkl
        to je dobře, jen se drž od Doty co nejdál *1*
      • Hlavne naprosto okate kopiruje LoLko.
        • *triggered*
  • JohnyTheZik
    "všiml si vůbec někdo nové hry od Valve?"

    ne.. jen 5 milionu lidi sledujici nejvetsi esport turnaj na svete :D .. navic je to dota trading card game a na TI probehl pro dota hrace minutovej teaser, nejaky normalnejsi oznameni jeste prijde, don't worry.

    edit: vim, ze se mluvi o ctenarich games.cz, jen to pusobilo moc jako click-bait
    • Nech mne hadat. Tobe se ta hra libi a tesis se na ni.
      • JohnyTheZik
        Ne, jestli me neco nelaka, tak karetni hry na PC. Navic o ty hre stejne nikdo poradne nic nevi, takze tesit se na neco z teaseru pro me fakt nema smysl. Jen reaguju na ten celkem zrejmej click-bait, ikdyz smerovanej na ctenare games.cz.
        • ja to slovo všimli pochopil spíš v širším významu, jako jestli to nekoho zaujalo
          • JohnyTheZik
            A kdyby sis ten clanek i precetl, tak bys zjistil, ze se mylis.
            • možná, jenže já články dlouhodobe nečtu. jen nadpis (nekdy ani to ne) a hned šup do diskuze *3*
    • Tohle jsem chtel presne napsat, hlavne ze je tu dvoustrankovy clanek o kazdym updatu do Overwatche ci cehokoli od blizzardu, ale ze by sem hodili treba alespon novinku o nejvetsim esport eventu to ne.
      • Nikdo vidle netaha, je to jejich web, muzou si psat o cem chteji. Jen me trochu mrzi ze o kravinach od blizzardu je tu clanek opravdu, ale OPRAVDU pokazde a international delaji jakoby neexistoval
        • Majkl
          a já je klidně vytáhnu, rezavý a zasviněný od hnoje! V neděli sem snad nikdo čĺanky nepíše. Máš však pravdu, že to je ta samá písnička každý rok ALE zas je obecně známo, že nikdo z redakce Dotu moc nehraje.Čeho se můžeš dočkat je, že buď přeloží zahraniční článek, nebo napíšou článek vlastní, který ovšem bude dost povrchní (turnaj proběhl, vyhrál ten a ten tolik a tolik a bylo to celé supr) nebo seženou někoho zvenčí, kdo má v dotě nahráno 10 000 hodin, 8000 mmr a zároveň o tom zvládne i něco napsat a nebude za to chtít moc peněz (má rád mrkev) a tady si myslím, že by se klidně mohl chytit některý ze čtenářů. Ale jak píšeš, aspoň ten mini článek o pár větách by být měl
      • Majkl
        Tak hrálo se o víkendu, dal bych jim čas aspoň do večera, než vytáhneme vidle a pochodně *4*
    • e sport tak tomu ubozí loseři co mají z vlastní chyby 50 kg nadváhu, říkaj ?
      • Blue.Shark
        Ona lepší 50 kg nadváha, než 50 bodů IQ, Michale.
      • JohnyTheZik
        To bude dobry, Michale :)
  • Není náhodo ta fotka z ARMY3????
  • Možná ne tady, ale víc vtípků za poslední dobu na jinou hru nebylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit