Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný moc pěkný a já se tady s*ru s kreslením vlastní ruky... Ale co mi asi zbývá než skicovat, skicovat, skicovat... Dokonce kvůli přestávám hrát kvůli kreslení...
  • No já nevim, AC III se nepovedl, a už od 2 je to spíš o rychlym klikání myší než, vyčkávání na protiúder.. :D
    Každopádně to vypdadá dost dobře, a kdyby se to nejmenovalo Assassins Creed, nevadilo by mi to...
  • Já se z toho už po...u!
    Mám celkem výkonej komp, dostatečně rychlej net, ale když pustim to video, tak rázem jako bych měl Pentium 1 (do toho ještě ty bezva reklamy *16* ) .
    Jinak to slideshow (video) je super.
    Odjakživa obdivuji takový umělce.
  • Sakra Todde co třeba Spawn hra? nebo další film?
    • Pokud vim tak novej Spawn je plánovanej na rok 2014.
  • residentevilfans
    To co kresli jsou umelecka dila .Skoda ze o hre se to rict neda!
    • V dnešní době se (i ostatní) grafici hodně vytáhli, stejně jako zvukaři a pod. (né všichni samo). Bohužel důležitý zbytek ještě "nedospěl", alespoň podle některých her, mechanismů a pod. srand. *13*
  • Sakra ja nechci aby se v AC strilelo cim dal tim vic. AC byl pro me hlavne o tom ze se tam muzu pohybovat naprosto bez omezeni po krasnejch mestech a zabijim nenapadne a ne ze tam budu zabijet po desitkach vojaky s puskama ktery me beztak skoro nezrani.
  • MidnighT91
    Podle mě je blbost tvrdit že by se hra tolik neprodávala kdyby se nejmenovala AC. Kdyby se hra jmenovala Black Flag ale v traileru by lidi viděly že funguje na stejných principech jako AC tak by v prodejních číslech velkej rozdíl nebyl...
  • BoB.2
    Todd McFarlane a Stan Lee jsou pro mě bozi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit