Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte jestli je na PS4 v češtině? Mám dojem že na PC je přeloženo.
  • Vloni me ta hra minula, ale minuly tyden jsem si ji poridil na PC. Cekal jsem klasickou akcni odreagovavacku, ale dostal jsem naprosto paradni audiovizualni zazitek, ktery me chytil defacto od prvni minuty. Atmosfera ostrova je diky grafice naprosto skvela a uz si fakt nepamatuju kdy se to naposledy nejake hre takto povedlo. Sice je to na ultra detaily s trees FX narocnejsi nez Crysis 3 a solidne to da pokourit i GTX780, ale ta podivana fakt stoji za to. Souboje jsou zabavne a prehledne; wow momentu je ve hre fura... a ze to neni stary dobry TR mi pri hrani bylo uplne jedno. Diky ponekud slabsi posledni ctvrtine davam "jen" 9/10. Doufam v brzke pokracovani... a klidne jeste temnejsi a brutalnejsi. Restart se proste podaril.
  • Je bezva, že se jí na zakrvácenou kůži lepí kousky bahna, ale stejně bych rád věděl co používá za kondicionér, že na vlasy se jí ani smítko prachu nepřichytne. *15*
  • Sipy sa sice hybu, ale pri kotule aj tak nevypadnu :D
    • to je opravdu zcela zasadni vec *1*
  • obědvě vypadají hezky. Nová ma jemne azijské črty, co je ted moderní a taky že mirne škouly je sexy
    • Jack1947
      To jsem si myslel ze aspon ty "Stará škola" mas rozum. Sexy ? mozna Lara ? Kedeze. *15*
      • Měl by jsi se přejmenovat na trola nebo možná trotla :-) Chápu že tě baví sbírání mínusek a ne vždy musíš mít stejný názor jako většina, ale z tvých příspěvků je jasné, že v každé diskuzi se snažíš všechny záměrně nas..štvat (hloupý filtr zakázaných slov na serveru :-)
        • Jack1947
          Co se vubec se montujes do cizich veci? To je mezi mnou a joem a tyhle kecy jsou do nebe volajici. A trol? nepopiram ze nekdy se to tak nekomu i jevi.
    • P.S.
      taky nová lara je ponekud mladší
  • ta grafika zas o takovej kus lepsi neni, u me Tomb Raider se SweetFX vloni vypadal lip nez tohle
    • SweetFX je vzdy gycove, prepalene a tym padom aj hnusne :) skusla som to na Skyrim a hned to letelo prec.
  • ja nechapem naco sa robi na toto recenzia, ked sa len upravila grafika, vsak kto si to chce kupit, si precita staru recenziu, kde sa docita, ze je to fajn hra, so super pribehom, a tak dalej, no a akurat teraz k tomu dostane par lepsich efektov naviac a prerobenu laru.......bud nemaju v tiscali co robit, alebo je to platene PR......lebo je az neskutocne aky humbuk sa dokaze robit kvoli recyklatu hry, a este v tak kratkom casovom useku, kam tato doba speje
    • Nechápavci, zkuste napsat do redakce, zdali se v brzké době neuvolní místo šéfredaktora, že by jste to zorganizovali lépe *3* Ne vážně, to máte potřebu furt dokola psát tyhle nechápavé a stupidní komentáře? Voláte snad do novin, že tam píšou týden furt o jedné události? Vždyť těchhle zbytečných "proč, jak můžete" a dalších sraček se na diskuzích nablije jen za den tolik, že ani roční každodenní opakování jednoho článku na TG to nepřekoná. Normálního člověka takový článek nechá chladným, sere to jen pič*se, co budou stejně mít potřebu vždycky něco soudit a drbat. Klidně si ten můj komentář přečtěte víckrát, dost se vás tam určitě najde...
    • Na pc verzi darksouls se take delala recenze ne? A to se nemenila ani ta grafika. Vyznamne hry si to zaslouzi, protoze budi zajem, takze proto.
      • U portu z konzolí na PC a naopak je recenze důležitá protože se tam může hodně věcí pokazit, viz špatná optimalizace GTA 4 nebo ovládání právě u Dark Souls. Grafická úprava hry a přidání starých DLC mi opravdu nepřipadá jako důvod pro novou recenzi.
        • Tohle je pért + lehky remake z pc na konzoli. Takze recenze je podle tebe duleziťa.
      • PravyMonty
        Jenže v PC verzi Dark Souls byl datadisk...
        • Ale recenzovala se hra jako takova, nikoliv datadisk.
          • Jack1947
            Otazka, si jejdasek nebo si ho nekam zavrel a vydavas se za nej ? NO hate... *7*
  • Nemam pc ani ps4 teraz. Vcera som to pozeral na youtube s vyzera to perfektne. 8z10 je asi malo podla mojho nazoru.

    Hral som naposledy tombraider anniversary ale toto je podla mma uplny vrchol. Perfektne pozitivny dojem
  • jedna z nejtrapnějších recenzí co tu kdy byla, a to je co říct, BLE!!! a 8/10 ... hmhm jasný, trapárna
    • jeden z nejtrapnejsich prispevku tady
      • naopak, jeden z tech lepších
  • OT: Můžu vlastně vědět proč tu není záznam z Podcastu vždy pár hodin na to? Já včera během streamu na youtube celej stream rovnou stahoval pomocí jedné nejmenované aplikace, takže to to mám všem ostatním uploadovat ještě ten den na svůj účet YT? Ok, fajn ...
    • Mart9
      Tak to je silný kafíčko hned po ránu :D Borec si to rovnou stahuje během streamu, když se hned po skončení na youtube objeví záznam *1* *1* *1*
    • Cosi
      Ty si asi dobrej tragéd. *1*
    • ales.smutny
      Je na našem Youtube kanálu po dotočení.

      http://www.youtube.com/watch?v=Lrcb2tKqkiQ
      • OK, díky, toho jsem si nevšiml *7*
    • Keyz
      Musí se záznam upravit aby nekazil lidi mladší 15 let.
      • Pak ale nechápu proč je tu v době kdy se to normálně živě streamuje odkaz na článek a na samotnej stream, když pak se teda čeká na sestřih, namísto toho aby tu vždy nechali článek se záznamem. Protože pokud je to kvůli tomu sestříhání, tak stejně je budou kazit živým streamem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit